Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lilsty do Mikołaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lilsty do Mikołaja

    Czy wasze dzieci piszą ilsty do Mikołaja?
  •    
       

    #2
    Odp: Lilsty do Mikołaja

    Mój Misiek ma dopiero pół roku ale chyba zaszczepię w nim ten zwyczaj. Sama z siostrą jak byłyśmy małe najpierw rysowałyśmy a potem opisywałysmy co chcemy dostać od świętego, potem zostawiałysmy listy na oknach i czekałysmy aż pewnej nocy znikną Byłyśmy przekonane że to święty je zabiera
    Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

    Skomentuj


      #3
      Odp: Lilsty do Mikołaja

      moja Kinga ma prawie 4 lata i już miesiac "pisze"(rysuje) list, ale jakoś nie może się zabrać. a zamówienie spore bo Barbie domek miasteczko za jakieś 130zł.Dziś właśnie tata Mikołaj biegnie w nocy do Tesco bo na wszystkie zabawki 20% rabatu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Lilsty do Mikołaja

        Krzysio w tym roku napisał (narysował) list do mikołaja i położył go na oknie. Jak poszedł spać to go schowałam i powiedziałam mu następnego dnia że mikołaj go wziął. A mały się uparł że wcale nie bo to napewno ja zabrałam. Dodam, że nie widział jak zabierałam, bo spał. No i jak mu wytłumaczyć że to jednak nie ja ????


        Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

        Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

        Ania i Jarek:

        Skomentuj


          #5
          Odp: Lilsty do Mikołaja

          Mój synek co prawda pisać jeszcze nie umie (ma 3 latka)ale narysował z moją pomocą obrazek co chciałby dostać od Mikołaja.Obrazek przykleiliśmy na lodówce

          Skomentuj


            #6
            Odp: Lilsty do Mikołaja

            u nas to samo, list do Mikołaja był narysowany a na nim piękny konik na biegunach oczywiście z pomocą mamy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Lilsty do Mikołaja

              moja gwiazda ma 4 lata i z rysowaniem u niej średnio, a to dlatego, że twierdzi zawsze, że nie umie, co jest nieprawdą bo ma talent po mamusi hehe ale od dwóch lat nie ma że boli -rysuje list i jestem zawsze bardzo dumna. teraz chce barbie z koniem i ze źrebaczkiem




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Lilsty do Mikołaja

                Moja Emilka rysuje co roku coś dla Mikołaja, teraz jeszcze odwala robotę za bliźniaków A z roku na rok rysunki piękniejsze.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Lilsty do Mikołaja

                  Mój starszy syn ma 11 lat i chyba już nie wierzy w Mikołaja ale ja mu mówię że jak nie wierzy to nic nie dostanie,więc piszę list żeby nam ułatwić sprawę z wymyślaniem prezentu.Młodszy synuś ma 7 miesięcy ,i jest zadowolony z każdej kolorowej zabawki ,najlepsze są takie które wydają dzwięk i napewno dostanie taką zabawke od Mikołaja.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Listy do Mikołaja

                    Nikola ma 4 latka i dopiero uczy się pisać. Do świętego Mikołaja już narysowała parę listów, a każdy podpisała swoim imieniem, żeby tylko Mikołaj się nie pomylił i prezent do niej dotarł. W zeszłym roku wysyłałyśmy list do Finlandii, w tym roku też wyślemy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Lilsty do Mikołaja

                      Z racji wieku(2 lata)Pola swój pierwszy list do Mikołaja napisała,a właściwie narysowała, razem ze mną:-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Lilsty do Mikołaja

                        Ja też chcę oby moje dzieci jak najdłużej wierzyły w mokołaja... i mimo iż synek jest mały to piszemy listy. W tamtym roku wycinaliśmy z gazetki reklamowej rysunki i naklejaliśmy co mały chciałby dostać, w tym roku samo zrobiliśmy kartkę i Julek namalował co chciałby dostać i o czym marzy jego młodsza siostrzyczka.... jak chcecie zobaczyć jak nam to wysżło to zapraszam http://brzuchomowca.blogspot.com/201...o-mikoaja.html
                        ***** Mama dwójki urwisów - Julcia (2007) oraz Nelinki (2009) *****

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Lilsty do Mikołaja

                          O jejku, ale rewelka Zdolniacha ten Twój synek

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Lilsty do Mikołaja

                            U nas list już gotowy dzisiaj idziemy go wysłac.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Lilsty do Mikołaja

                              Napisane przez niawka Pokaż wiadomość
                              Mój Misiek ma dopiero pół roku ale chyba zaszczepię w nim ten zwyczaj. Sama z siostrą jak byłyśmy małe najpierw rysowałyśmy a potem opisywałysmy co chcemy dostać od świętego, potem zostawiałysmy listy na oknach i czekałysmy aż pewnej nocy znikną Byłyśmy przekonane że to święty je zabiera
                              Ajjjj my też tak robiliśmy!!! Ah pamiętam jak sie starałam przekazać tą kredką każdy detal mojego wymarzonego prezentu byle by Mikołaj się nie pomylił i mi jakiegoś innego nie podrzucił, wciskaliśmy w rame okna by było je widać z drugiej strony. Na początku tylko ja je pisałam ponieważ mam 2 młodszych braci... w moim synku też zaszczepie tą tradycje... Tylko może za rok bo narazie ma 11 mies. Pozdrawiam cieplutko
                              [

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X