Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świąteczne ozdoby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Świąteczne ozdoby

    Jak dekorujecie swoje domy? Kiedy ubieracie choinki? Czy sami robicie ozdoby na chionkę?
  •    
       

    #2
    Odp: Świąteczne ozdoby

    Ja wieszam ozdoby świąteczne,lubię dużo świeczek,koniecznie w kolorze złota lub srebra,też kupuję stroik na stół,na balkonie wieszam mikołaja,choinkę ubieram tydzień przed świętami,ozdoby na choinkę mam kupne w kolorze złota i srebra

    Skomentuj


      #3
      Odp: Świąteczne ozdoby

      ja zawsze robie ozdoby z suszonych plasterków pomarańczy i cynamonu
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        #4
        Odp: Świąteczne ozdoby

        My choinkę ubieramy we wigilię. Z robionych ozdób... to dosłownie robimy (pieczemy) ciasteczka kruche, wycinane z foremek i przewlekane na nitce. I jeszcze wieszamy małe jabłuszka. Przy żywym drzewku dodaje to aromatu i szczególnego świątecznego klimaciku.
        Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

        Skomentuj


          #5
          Odp: Świąteczne ozdoby

          Też staram się robić ozdoby sama. W tym roku już zaczęłam

          bombka (tylko jeszcze stojaka nie mam stąd wisi na drzwiach)




          suszone plastry pomarańczy i cytryny u nas również goszczą

          A w tym roku postanowiłam, że choinka będzie ubrana tylko i wyłącznie w własnoręcznie robione ozdoby. Pewnie ubierzemy ją kilka dni przed wigilią (u nas zawsze ubierało się w dzień wigilii, ale jedziemy już rano do teściów więc czasu nie będzie)
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            Odp: Świąteczne ozdoby

            Tree super Ci ta bombka wyszła

            Ja w tym roku ubieram choinke też wczesniej bo w noc Wigilijną wyjeżdżamy do rodziców i wracamy po Nowym Roku więc chcę też nacieszyć się choinką u siebie.
            A u nas będzie choina w tym roku naturalna. Tylko orzechy włoskie popsiukane jakimś brokatem czy czyms tam, jabka na czerwonych kokardach, bombki z pomaranczy i cytryn zasuszanych (niech ktoś mi powie jak zasusza sie takie cytrynki - w piekarniku????)
            i ozdoby ze słomy, + Julkowe ze szkoły z bibuły.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Świąteczne ozdoby

              Majek plastry muszą być nie za grube i nie za cienkie (cienkie się powyginają na wszystkie strony a grube ciężko ususzyć i będą ciężkie), najlepiej ususzyć je w suszarce ale piekarnik też może być, tylko trzeba pamiętać by temp nie była wyższa niż 50 stopni i drzwiczki muszą być uchylone.
              Ja w tamtym roku suszyłam na kaloryferze, trwało to tydzień no i trzeba je pilnować tzn często przewracać bo mogą spleśnieć (więc tego sposobu nie polecam)
              Last edited by FamilyTree; 27-11-2009, 12:15.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Świąteczne ozdoby

                O to ja zrobie takie cienkie powyginane i kule z nich spróbuje zrobić. W niedziele zacznę jak mi coś fajnego wyjdzie to fotkę wrzucę.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Świąteczne ozdoby

                  No właśnie gdyby one były symetrycznie powyginane to by były ładne, ale są takie byle jakie - mnie się nie podobały, bo też robiłam w dwojaki sposób.
                  Ale jak Ci się uda kule zrobić to koniecznie się pochwal

                  Widziałam też fajne ozdoby z makaronów, ja chyba takich robić nie będę, ale np. fajny byłby łańcuch
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Świąteczne ozdoby

                    Tree te bombki są bombowe! Naprawdę ekstra

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Świąteczne ozdoby

                      tree zrob dla mnie taka bombke i wyslij poczta,bo sa superowe
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Dekoracje świąteczne

                        Ostatnio natknęłam się na piękne dekoracje wykonane z wikliny papierowej, aniołki z makaronu czy choinki z szyszek.
                        Czy wykonujecie sami dekoracje świąteczne?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dekoracje świąteczne

                          Z wikliny papierowej próbowałam robić ale to nie takie łatwe jak się wydaje :/
                          Chciałam zrobić na święta taki wieniec i ozdoby z papieru Na razie chęci mam tylko jeszcze wykonać i tu zawsze problem by na spokojnie zrobić bo przy dzieciach trudno

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dekoracje świąteczne

                            Niestety nie robię sama dekoracji i chyba zacznę dopiero jak synek będzie starszy w ramach wspólnej zabawy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dekoracje świąteczne

                              W ubiegłym roku zrobiłam stroik jak już choinka zbyt duzo sie sypała, wówczas wybrałam najładniejsze gałązki do tego babki, dekoracyjny bałwan i to wszystko pod lampki fajnie wyglądało, w tym roku mam odłożone szyszki do malowania i planuje właśnie gwiazdki z wikliny papierowej zrobić zobaczymy jak będzie w realu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X