Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sms czy kartka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sms czy kartka?

    Za pomocą czego wysyłacie świąteczne życzenia rodzinie i znajomym?

    Ja najczęściej wysyłam wierszyki sms-em
    20
    tradycyjnych kartek
    50,00%
    10
    sms-ów
    45,00%
    9
    internetu
    0,00%
    0
    inne
    5,00%
    1
  •    
       

    #2
    Odp: sms czy kartka?

    Kiedyś wysyłałam pocztówki z życzeniami,teraz idę na łatwiznę wysyłam bliskim smsy.Ale muszę powiedzieć,że tu za granicą(w Belgii) ludzie mimo,że nie mają czasu wysyłają nadal pocztówki i rozwieszają je po domu,bardzo ładna dekoracja jest

    Skomentuj


      #3
      Odp: sms czy kartka?

      Ja wysyłam kartki i to najczęściej sama je robię, ale to do najbliższych znajomych i do rodziny. Do dalszych znajomych z którymi mam słaby kontakt raczej sms.


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: sms czy kartka?

        Napisane przez dancio2006 Pokaż wiadomość
        Kiedyś wysyłałam pocztówki z życzeniami,teraz idę na łatwiznę wysyłam bliskim smsy.Ale muszę powiedzieć,że tu za granicą(w Belgii) ludzie mimo,że nie mają czasu wysyłają nadal pocztówki i rozwieszają je po domu,bardzo ładna dekoracja jest
        ja tez mieszkam w Belgii ,ale jeszcze mi sie nie zdazylo bym bliskim wysylala zyczenia sms-em -jak nie moge osobiscie to wysylam kartke i jeszcze dzwonie
        znajomym owszem smsa wysylam
        wychodze z wniosku ze ja tez bym sie specjalnie nie ucieszyla gdyby np siostra napisala mi zyczenia smsem
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: sms czy kartka?

          Ja wysylam czasami kartki a czasami smsy z tym ze staram sie zawsze zeby zyczenia byly szczere i przemyslane a nie jakies tam wierszyki z internetu,to wg mnie nie ma nic wspolnego z zyczeniami i wkurza mnie jak mi ktos cos takiego przysyla...bo z czego mam sie cieszyc ze ktos poszedl na latwizne?Jak juz kompletnie nic mi nie przychodzi do glowy to chociaz krotko zadzwonie i powiem cos milego,wtedy wiadomo ze pamietam a nie tylko rozsylam Merry X-mas do calego repertuaru z ksiazki telefonicznej w komorce ...

          Skomentuj


            #6
            Odp: sms czy kartka?

            Kiedyś kartki obowiązkowo. Teraz tylko sms-y, najczęściej w odpowiedzi

            Skomentuj


              #7
              Odp: sms czy kartka?

              U nas w rodzinie zazwyczaj słownie sklada się życznie.Wyjątkiem są telefony bądź właśnie sms
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sms czy kartka?

                My wysyłamy kartki i to do wszystkich rodzin nawet jeśli pod jednym adresem mieszkają 3 rodziny.
                A po kolacji jeszcze dzwonimy. Do znajomych sms-y.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sms czy kartka?

                  zdecydowanie kartki sms-y wydaje mi sie ze sa troche taka zniewaga

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sms czy kartka?

                    Do rodziny i przyjaciół wysyłam kartki, do znajomych sms. Ale najczęściej jest tak że do wszystkich wysyłam jeszcze raz maile z życzeniami. Wtedy robię fajne fotki brzdącom w przebraniach i dołączam. Więc dostają i życzenia i namiastkę prezentu
                    Osobiście przyznaję że uwielbiam dostawać kartki, zbieram nawet wszystkie z różnych okazji, zwłaszcze pocztówki - widokówki z kraju i zagranicy. Proszę znajomych żeby mi przywozili z wycieczek. Dlatego też do większości wysyłam kartki, a smsy do tych znajomych np z netu, koloni, wycieczek itd


                    Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                    Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                    Ania i Jarek:

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sms czy kartka?

                      Niestety sms-y. I teraz juz najczęściej w odpowiedzi lub do najbliższych mi osób, niekoniecznie rodziny. Zawsze jednak są to życzenia ode mnie, a nie wierszyk, bo ten wydaje mi sie kompletnie bezosobowy.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sms czy kartka?

                        ja wciąż przystaję przy kartkach ale sms też piszemy
                        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sms czy kartka?

                          kiedys sama robilam kartki
                          ale teraz nie mam czasu - mysle, ze powysylam e-kartki, a do kilku najblizszych mi osob wysle tradycyjne kartki

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sms czy kartka?

                            A u nas rodzina zawsze w kupie więc widzimy się we Wigilię lub pierwszy i drugi dzień świąt. Wtedy składamy sobie wszyscy życzenia "face to face". Natomiast do znajomych sms'y ale z własnymi słowami, nie wierszyki...
                            Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sms czy kartka?

                              Ja wysyłam sms-em lub na kartce wierszowane życzenia.Teraz na święta w era czy orange są promocje z bezpłatnymi minutami które wykożystamy właśnie na złożenie życzeń.






                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X