Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorszy prezent to

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najgorszy prezent to

    Jaki najgorszy prezent dostałyście? Co zrobić z niechcianym prezentem?
  •    
       

    #2
    Odp: Najgorszy prezent to

    ja dostałam czerwony sweterek wszystko niby ok. ale był na mnie za mały może teściowa chciała mi przez to powiedzię że jestem gruba

    Sweterek oddałam młodszej siostrze ucieszyła się!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najgorszy prezent to

      Dla mnie najgorszym prezentem są skarpetki i majtki niestety dostałam kiedyś taki prezent na święta.A niechciany prezent zostawiłabym i przy nadarzających sie np. kogoś urodzinach podarowałabym go kolejnej osobie.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najgorszy prezent to

        Najgorzej jest chyba dostac cos co ktos dostal i daje nam bo jemu sie nie podobalo
        Poza tym "kosmetyki"do samochodu i babciowate majtasy sa u mnie na czarnej liscie...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najgorszy prezent to

          Ja dostałam od teściowej koszulę nocną niby ktos powiedziałby żę spoko ale jakbyście tą koszulę zobaczyły
          szukałam jej zeby zdjęcie zrobić ale chyba gdzieś się zgubiła
          ogólnie za duża czyli za kostki, z takiego materiału jak worek na kartofle hehe z takimi koronkami pod szyją jakby z golfem była i szorstkimi zakończeniami, a i z gumami na nagdarstkach że się wbijały okropnie
          to byŁ prezent pod choinkę i jak ją wyjełam to mąż tak parsknął a ja zaczełam chichotać że teściowa odrazu sie skapła że coś nie tak; ale potem były jeszcze inne fajne prezenty


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najgorszy prezent to

            A moj najgorszy prezent to maszynka do depilacji os tesciowej - pierwszy i ostatni prezent jaki od niej dostalam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najgorszy prezent to

              Bajery typu skarbonka do postawienia No nie na widzę takich rzeczy a jak dostanę to mój głupi uśmiech mówi chyba sam za siebie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najgorszy prezent to

                Nie lubię dostawać bielizny ... no chyba, że od męża I takich dziwnych rzeczy co to się może mi przydać ale nie koniecznie.
                A jak już dostaję coś co mi się nie podoba to:
                1. oddaję komuś jeśli wiem że ta osoba będzie z tego zadowolona... lub
                2. wystawiam na allegro
                ŻYCZĘ UDANYCH PREZENTÓW W TYM ROKU


                Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                Ania i Jarek:

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najgorszy prezent to

                  ja nie lubię dostawać ubrań, bo każdy kupuje je zazwyczaj w stylu w jakim sam się ubiera.
                  a w zeszłym roku chyba dostałam dwa trafione prezenty - od mamy i m., bo je sobie sama wybrałam. reszta to jakaś gwiazdka do powieszenia, witrażyk, kolczyki (nie dość, że nie w moim stylu, to jeszcze ja praktycznie nie noszę kolczyków, bo od wszystkiego mi uszy ropieją), korale (nienawidzę takich rzeczy) i dvd z kabaretem (płyta leży w szafie, nigdy nie otwarta).
                  a co zrobiłam z tymi prezentami: leżą w szafie, bo nawet na allegro nikt nie chciał ich kupić jedynie witrażyk powiesiłam, bo kolorystycznie mi do pokoju pasuje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najgorszy prezent to

                    dla mnie najgorsza by była:
                    złota biżutarie ( nie lubię)
                    słodycze ( nie chcę lubić )
                    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najgorszy prezent to

                      Nie chciałabym dostac tak jak Marti żadnych majtek ani skarpet (no chyba żeby to był sexykomplecik od męża)
                      I nie cierpię różnych klamotóe do postawienia na meblach figurek , szkatułek itp.


                      co sie da opycham na allegro więc jak ktoś nie trafi z prezentem to pójdzie na aukcję
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najgorszy prezent to

                        jeden z najgorszych prezentow to wazon
                        nie dosc, ze takich stojadel na kurz nie lubie, to jeszcze mam kota, ktory przerabia szklane rzeczy na malutkie szkielka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najgorszy prezent to

                          A u nas raczej nietrafionych prezentów nie ma, bo każdy zapuszcza sądę już jakieś dwa miesiące przed świętami i wszyscy sprawdzają co się komu przyda Zawsze po kryjomu i niewinnie dowiaduje się co kto chciałby mieć i baaaaardzo rzadko się zdarza żeby prezent nie wypalił. A zabawa jest przednia, bo nikt nie pyta w prost co ktoś chce dostać i nikt w prost nie mówi o czym marzy, wiec zadanie jest utrudnione.
                          Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Najgorszy prezent to

                            najbardziej nietrafionym prezentem była patera do owoców, taka zwykła metalowa-wywaliłam ją do kosza
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Najgorszy prezent to

                              A Ja Nie Lubie Dostawać Prezentów Z Ceną
                              ŁUKASZ 08.09.2006

                              NATALIA JULIA 30.11.2007



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X