Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Filiżanki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Filiżanki

    Uwielbiam kawę, ale nie lubię jej pić w szklankach czy kubkach, dlatego też pod choinką chciałabym znaleźć zestaw porcelanowych filiżanek
  •    
       

    #2
    Chcę dostać

    Uwielbiam kawę, ale nie lubię jej pić w szklankach czy kubkach, dlatego też pod choinką chciałabym znaleźć zestaw porcelanowych filiżanek
    Last edited by takaja9; 19-11-2009, 16:07.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Filiżanki

      1 Zywarka do naczyn...
      2 Zaplacony weekend w Spa albo u profesjonalnych stylistow,makijazystow,wizyta u kosmetyczki i fryzjera,bo na nic nie mam czasu
      3 Torebka (uwielbiam)
      4 Kosmetyki
      5 Mini Cooper

      yyy...mamy tu pisac co chcialybysmy dostac czy cos o filizankach ???
      Last edited by dotka238; 19-11-2009, 14:20.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Filiżanki

        Ja lubię niespodzianki. Ale oczywiście żeby były to trafione prezenty nieco wcześniej podpowiadam mężowi co bo mi było potrzebne albo sprawiłoby mi radość. W taki sposób dostaję to co chcę, np. aparat cyfrowy w zeszłym roku - a do tego mąż dokupuje jeszcze jakiś drobiazg, np. kolczyki. W ten sposób mam i niespodziankę i to co chciałam
        Co do pozostałych czyli mamy i teściowej ... mama zwykle kupuje mi coś co wg niej będę chciała i zawsze ma rację. Jak byłam w klasie maturalnej dwa dni przed sylwestrem dostałam zapraszenie na imprezkę, ale oczywiście nie miałam co na siebie włożyć ani czasu na zakupy. Mama pojechała, kupiła sukienkę - nie dość że była akurat to i taka jaką chciałam
        Teściowa daje mi laczki, skarpetki, albo czekoladki ....
        Życzę wymarzonych prezentów w tym roku


        Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

        Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

        Ania i Jarek:

        Skomentuj


          #5
          Odp: Filiżanki

          ja bym chyba chciała dostać perfumy albo najlepiej to jakiś ciuszek. najbardziej to jednak praktyczny jest prezent w postaci gotówki
          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

          Skomentuj


            #6
            Odp: Filiżanki

            a ja kocham ksiązki i zawsze mnie cieszą takie prezenty

            Skomentuj


              #7
              Odp: Filiżanki

              ja chciałabym dostać słodycze i torbę coś na kształt tej:

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Filiżanki

                A ja mam przyziemne marzenia:
                od dwóch lat mamy nowe mieszkanie, ciągle jest coś ważnego do kupienia i we wszystkich pokojach wiszą firanki od ciotki, klotki i znajomych. Chciałabym mieć nowe firanki i zasłonki w całym mieszkaniu. Ale to chyba musiałabym na kilku Mikołajów podzielić
                Poza tym przydałaby mi się nowa łyżka do zupy, bo poprzednia mimo, że dobrej firmy zardzewiała o dziwo po umyciu jej w zmywarce




                i Bartek :-)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Filiżanki

                  A my od teściów dostajemy co rok kupon toto lotka i w kopercie kase, ale w tym roku marzyły mi się pieniądze na schody drewniane, bo jestem na etapie wykończania mojego domku, no i niespodziewanie dostaliśmy sporą gotówkę, także mikołaj był fajny. No a pod choinkę to już tradycyjnie będzie kupon.
                  Marzy mi się jeszcze wanna z masarzem i prysznic z bajerami.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Filiżanki

                    a ja lubie dostawac cos co uwielbiam czyli ksiazke ale fajnym kosmetykiem tez nie pogardze




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Filiżanki

                      a mi sie marzy nowa marchewka do nosa, bo mi ją w zeszłym roku dzieciaki zabrały ... poza tym mogą być nowe węgielkowe guziczki i jakaś odjechana miotła też by się przydała

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Filiżanki

                        Kosmetyki, ciuszki, perfumy, i oczywiście torebki, to moje ulubione prezenty.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X