Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
    Żałuję, że też nie wpadłam na pomysł ze stopkami wcześniej bo teraz to już chyba za pozno. ..moja córcia ma prawie 3 lata.Pomysł bardzo mi się podoba!
    na nic nie jest za późno weź kartkę, farby i do dzieła fajna pamiątka jest nawet dla rodziców, u nas odbitki stópek też wiszą w domku można też napisać LOVE i zamiast litery v odbić stópki w kształcie tej litery - polecam

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

      haha Aga ja nie raz biore aparat do lazienki, uwielbiam trobic fotki w pianie
      Wygladaja wtedy tak slicznie zreszta jak zawsze hehe

      Skomentuj


        #63
        Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

        27otsifem...
        W ogóle tak sobie myślę,że fajna pamiątka z tymi stopami jakby tak co roku w urodziny robić odcisk Już mi podsunęłaś plan z t ą ścianą Kradnę pomysła Ale mi się teraz pyszczol cieszy



        Skomentuj


          #64
          Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          27otsifem...
          W ogóle tak sobie myślę,że fajna pamiątka z tymi stopami jakby tak co roku w urodziny robić odcisk Już mi podsunęłaś plan z t ą ścianą Kradnę pomysła Ale mi się teraz pyszczol cieszy
          ja przyznam się iż gdzieś coś takiego zobaczyłam i Zośce odbijaliśmy stópki tuż po urodzeniu jak miala jakiś tydzień, na prezent dla dziadków i na roczek - pamiątka jest cudna i ja jak widzę te odbite małe stópki tuż po urodzeniu to aż mnie serce ściska

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            ja przyznam się iż gdzieś coś takiego zobaczyłam i Zośce odbijaliśmy stópki tuż po urodzeniu jak miala jakiś tydzień, na prezent dla dziadków i na roczek - pamiątka jest cudna i ja jak widzę te odbite małe stópki tuż po urodzeniu to aż mnie serce ściska
            Ja to teraz muszę pomyśleć nad 3 szkrabem Tak na poważnie fajna sprawa.Po urodzeniu odbijalas e gipsie czy też farbkami tylko malowalas? Nie wiem czemu ale w tym gipsie to pewnie trochę siły trzeba włożyć? ? Balabym się, że krzywdę zrobię, bo te stopki to przecież maleńkie są



            Skomentuj


              #66
              Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              Ja to teraz muszę pomyśleć nad 3 szkrabem Tak na poważnie fajna sprawa.Po urodzeniu odbijalas e gipsie czy też farbkami tylko malowalas? Nie wiem czemu ale w tym gipsie to pewnie trochę siły trzeba włożyć? ? Balabym się, że krzywdę zrobię, bo te stopki to przecież maleńkie są
              to do dzieła :P nad trzecim Szkrabem my malowaliśmy tylko farbkami , z tyłu kartki napisaliśmy datę, oprawialiśmy w ramki i na ścianę - planowaliśmy w gipsie ale jakoś nie wyszło, można zakupić takie pudełeczka Odcisk dziecka z masą - ale chyba trzeba rzeczywiście siły - może kiedyś jak zdecydujemy się na drugie dziecko

              Skomentuj


                #67
                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to do dzieła :P nad trzecim Szkrabem my malowaliśmy tylko farbkami , z tyłu kartki napisaliśmy datę, oprawialiśmy w ramki i na ścianę - planowaliśmy w gipsie ale jakoś nie wyszło, można zakupić takie pudełeczka Odcisk dziecka z masą - ale chyba trzeba rzeczywiście siły - może kiedyś jak zdecydujemy się na drugie dziecko
                Hi hi Póki co o trzecim nie myślę Ale nie mówię też NIE Z gipsu raczej zrezygnuję ale pomysł z farbkami wykorzystam jak najbardziej Będzie kolorowo



                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                  Aga masz coreczke masz synka to w 3 cizy moze bliznieta? parka ?: )
                  hihi tak zartuje
                  Ale podziwiam ze w tych czasach jeszcze myslisz o 3 dziecku :-)
                  Kochana mamuśka!

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                    Mi się zawsze marzyly bliźnięta albo trójka dzieci Takie to wyjątkowe mi się wydaje. Z resztą z mężem czujemy jakoś tak wewnetrznie. ..nie potrafimy tego wytłumaczyć logicznie. ..że będzie kiedyś 3 dzidzia. My trochę tacy wariaci jesteśmy na te obecne czasy



                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                      wazne zeby dzieci sie chowaly w milosci prawdziwej, i widzisz Aga Twoje dzieci maja te ogromne szczescie Jestes wspaniala mama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                        wazne zeby dzieci sie chowaly w milosci prawdziwej, i widzisz Aga Twoje dzieci maja te ogromne szczescie Jestes wspaniala mama
                        To samo mogę powiedzieć o Tobie! Kurcze. ..szkoda,ze mieszkamy od siebie taki kawał drogi.Coś czuje, że w realu byśmy miały fajny kontakt



                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                          wiadomo toć nei od parady sie spyknełysmy na babyonline juz w sumie Aga ponad rok jesteśmy razem co ? ki9edy nasza rocznica haha?>

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                            koniecznie cos wlasnorecznie wykonanego laurka musi byc dla babci i dziadka ich swieto bez otrzymania laurki z bledami i dziwacznymi rysunkami to nie swieto

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              My też będziemy robić laurki. Z resztą laurki to piękna pamiątka dla dziadków i zrobiona od serca.Teraz moja Majka trochę podrosla i pewnie wierszyka się nauczy.



                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                                A nie dłużej już ? Mi się wydaje, że już prawie 2 Jeszcze Stasia nie było jak się poznalysmy przecież. ..na pewno dluzej!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X