Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    My w tym roku wysyłamy dziadków na wakacje o nie do końca, ale można tak powiedzieć. Dużo nam przy dzieciach pomagają, to teraz niech sobie od nich odpoczną Kupiłam takie vouchery, są wazne przez rok: xxx Sami sobie wybiorą dokąd i kiedy chcą pojechać
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:04. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • iamklaudka
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    A może fotoalbum?

    Leave a comment:


  • sabina-85
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Ja w tym roku zamówiłam zaparzaczce do herbaty liściastej i herbatę ze sklepu kawyherbaty Może i uniwersalny i niewymagający prezent, ale przynajmniej wiem, że dziadkowie bardzo lubią herbatę, a w kawyherbaty.pl mają bardzo bogaty wybór. Dodatkowo sama próbowałam zarówno herbaty jak i kawy z tego sklepu. Według mnie rewelacja. Mają bardzo dobre gatunkowo produkty. A najważniejsze, żeby sprawić radość dziadkom.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • monikajoe
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Mojej babci w zeszłym roku bardzo spodobały się ramy Kraków, w które oprawiłam wywołane dla niej pamiątkowe zdjęcia. Takie sentymentalne upominki, w które włożyliśmy trochę swojego serca są najpiękniejsze, szczególnie dla babć.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Fotoksiążka z Empik Foto. Koszt? Dosłownie śmieszny, a takimi prezentami można zrobić naprawdę duże wrażenie. Przede wszystkim to jest coś ciekawego i konkretnego, a nie jakaś tam bzdura. Po prostu radzę kupować rozsądnie. Zaskoczcie drugą stronę tym pod tym względem ;-)

    Leave a comment:


  • grenad
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Witam Uważam, że kwiaty to zawsze świetny pomysł na prezent, a w dodatku niezwykle bezpieczny Ostatnio zamawiałem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, żepoczta kwiatowa mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła! Wszystko na czas i profesjonalnie, a kwiaty naprawde piekne Babci i Dziadkowi na pewno sie spodobaja
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:02. Powód: link

    Leave a comment:


  • mamagabrysiaa
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Może przygotujecie razem jakieś ciasteczka dla babci i dziadka o ile mogą jeść słodkie. Ja polecam ciasteczka z bitą śmietaną. Posiadamy syfon do bitej śmietany i dzięki temu ciasteczka, które robię z Gabrysiem są zawsze świeże i aromatyczne.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:02.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dandir
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    My z moją Monisią ostatnio zamówiłyśmy kosz delikatesowy na dzień babci- mama była zachwycona, bo były tam czekoladki i kawa i syrop malinowy - super sprawa, mówię Wam
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:01.

    Leave a comment:


  • RobertJaworski
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    może wysłać je na lekcje garncarstwa żeby coś ulepiły dziadkowie na pewno byli by zadowoleni

    _______________
    xxx
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:10. Powód: link

    Leave a comment:


  • kk001
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    W 2018 moi dziadkowie dostali ciśnieniomierz. Na początku sprawdziłam stacjonarne sklepy a później kupiłam online -xxxx ponieważ cena była o wiele niższa. Mam normalnie gwarancje i wszystkie atesty
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:09. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • kk001
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Myśle,że gdybyś oprawiła zdjęcie dzieci w ramkę to dziadkowie byliby zachwyceni Ładne ramki jakiś czas temu widziałam na tej stronie xxxx. Były tematyczne tak więc idealnie się składa
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:09. Powód: link

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Chcę kupić dziadkom telefony komórkowe, żebym miała z nimi kontakt także wtedy, gdy wychodzą z domu, bo coraz bardziej martwię się o nich. Problem jednak w tym, że nie do końca wiem jakie telefony powinnam im wybrać. Czytałam o tym tutaj xxx, ale nadal nie jestem pewna, czy te które wstępnie im wybrałam są odpowiednie...
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:09. Powód: link

    Leave a comment:


  • markietanka
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Na pewno laurka. Oczywiście namalowana przed starsze dziecko, bo maluch na pewno sobie z czymś takim nie poradzi Nie maluj za niego. Dodatkowo mozesz dokupić coś dodatkowo:

    storczyka
    albo jakiegoś innego kwiatka
    książkę
    czy ładne opakowanie czekoladek
    xxx
    To na pewno wystarczy. W koncu liczy się pamięć a nie to ile dasz w prezencie.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:09. Powód: link

    Leave a comment:


  • onexia12
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    A ja dla babci polecam sukienki wiosenne - każda kobieta, niezależnie od wieku chce wyglądać ładnie wiosną.
    Last edited by disne; 24-09-2020, 22:08. Powód: link

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    Prezentów pod dziadków jest mnóstwo, poważnie.
    Kosmetyki, telefony, pościel, coś związanego ze zdrowiem, ramki na zdjęcia.
    Przecież fajnych pomysłów można znaleźć mnóstwo.
    Np. w Empiku online zrobili cały dział.
    Mój prezent to akurat potrzeba chwili - babcia nie radzi sobie ze smartfonem, dostanie prosty telefon z przyciskami.

    Leave a comment:

       
Working...
X