Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tomek17pl
    replied
    Ja najbardziej polecam kupić kartę podarunkową albo xxx jest ogromny wybór i łatwo znaleźć coś dla każdego. Z żoną co roku kupujemy sobie wzajemnie vouchery, dzięki temu praktycznie już jechałem każdym sportowym samochodem, a ona była w każdym najlepszym spa.

Leave a comment:

•    

• iwopol
    replied
    A może takiego jak uchwyt na telefon?
    xxx
    Na pewno do samochodu do potrzebny i praktyczny gadżet! Jak facet go jeszcze nie ma, to dostając taki prezent na pewno będzie zadowolony
    Last edited by gagatka; 04-02-2021, 10:15. Powód: link

Leave a comment:

• donat_ka
    replied
    Wszystko tutaj zależy od faceta ale kilka propozycji ode mnie
    nowy portfel
    nowa koszulka albo buty ( mój uwielbia dostawać ubrania bo potem nie musi sobie samodzielnie ich kupować a tego nie znosi....)
    kosmetyki do brody, oczywiście o ile nosi na co dzień brodę

Jeśli macie większe fundusze, mozecie zastanowićs ię nad lotem w tunelu aerodynamicznym. Jest to coś nowego, coś ciekawego xxx
    Last edited by gagatka; 01-02-2021, 13:12. Powód: link

Leave a comment:

• kocikot
    replied
    Z mężczyznami zawsze miałam problem. Jestem kobietą i mniej więcej wiem co lubię. Poza tym, dla kobiety zawsze piękny szal, biżuteria czy zmysłowe perfumy to dobra opcja. Ale mężczyźni zdają się być bardziej złożeni pod tym względem. Mimo to, znalazłam świetny poradnik, w którym znalazłam fajne pomysły na tanie prezenty świąteczne. Chcecie?
    Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:44. Powód: link

Leave a comment:

• iwopol
    replied
    Napisane przez malami12 Pokaż wiadomość
    Jeśli chcesz kupić telefon swojemu facetowi to polecam ten artykuł xxx Z jego pomocą wybierzesz naprawdę fajnego smartfona. Ja w zeszłym roku kupilam mężowi Huawei P30 pro i jest z niego bardzo zadowolony. Nic się z tym telefonem nie dzieje.
    A później polecam, żeby facet kupił sobie dobre szkło hartowane do tego telefonu...
    Trzeba chronić cenne prezenty! Ja swojemu mężowi podpowiedziałem ten sklep xxx i chyba była zadowolony, bo siedział przed komputerem pół wieczora
    Last edited by gagatka; 20-10-2020, 15:33. Powód: reklama

Leave a comment:

• malami12
    replied
    Jeśli chcesz kupić telefon swojemu facetowi to polecam ten artykuł xxx Z jego pomocą wybierzesz naprawdę fajnego smartfona. Ja w zeszłym roku kupilam mężowi Huawei P30 pro i jest z niego bardzo zadowolony. Nic się z tym telefonem nie dzieje.
    Last edited by gagatka; 30-09-2020, 11:17. Powód: reklama

Leave a comment:

• tamisia
    replied
    Ja to w sumie mam wiecznie problem z kupieniem prezentu dla swojego faceta. Głównie dlatego, ze nie daje mi wskazówek na temat tego go mam kupić. Sama zwykle daję mu podpowiedzi co chciałabym dostac, tak wiec zawsze mam trafiony prezent .A od niego nic... .Podejrzewam, ze sam nie wie co chcialby dostac
    Tak wieć stawiam głównie na praktyczne rzeczy
    jakieś wygodne spodnie dresowe - aktualnie na takie spodnie mają niezłe promocje w Ombre.
    bluzę z kapturem
    skarpetki
    czy ksiazkę jaką chciał ostatnio przeczytać

Lepsze to niż jakieś figurki z którymi nie ma co potem robic
    Last edited by gagatka; 20-10-2020, 15:34. Powód: link

Leave a comment:

•    

• julkax
    replied
    Odp: prezenty dla facetów

ja mojemu kupiłam ostatnio koszulkę, ręcznie malowana z zabawnym napisem sobie zobaczcie, może coś dla swoich znajdziecie
    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 11:28. Powód: link

Leave a comment:

• julkax
    replied

fajną opcją jeszcze jest koszulka, ale ręcznie malowana
    mam już rok i rewelacja

Leave a comment:

• arahja9
    replied

Faceci to gadżeciarze ;P najlepiej się chyba sprawdzają jakieś rzeczy elektroniczne, może nowy smartfon? Iphony są mega fajne xxxi na pewno sprawi taki telefon radość

Leave a comment:

•    

• dama13
    replied

Możliwości jest jak widać całkiem sporo jedni będą zadowoleni z narzędzi, inni z gadzętów a jeszcze inni z kosmetyków czy perfum i ja własnie perfumy kupuje najczęściej znam już doskonale gust mojego narzeczonego i wiem, ze świetnie czuje się w zapachach drzewno-przyprawowych jak Hugo Boss Bottled Intense xxx. Kapitalne, idealne zarówno na dzień jak i na wieczór, do pracy i na impreze ze znajomymi
    Last edited by disne; 26-08-2020, 18:10. Powód: link

Leave a comment:

• malami12
    replied

JA swojemu facetowi chyba kupię bucket hat na urodziny. Teraz są bardzo modne i myślę, że będzie zadowolony. Na xxx znalazłam świetne oferty i po pracy będę je przeglądać. Chciałabym zamówić od razu dwie sztuki. Będzie miał na urlop we wrześniu.
    Last edited by disne; 24-08-2020, 22:22. Powód: link

Leave a comment:

• jacektalin
    replied

Ja na pewno zapoznałbym się z ofertą bo inaczej nigdy nic nie znajdziesz

Leave a comment:

• Tomcia85
    replied

Polecam zakupić swojemu facetowi narzędzie bateryjne ! Chłopaki lubią mieć porządny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzą bieżące naprawy w domu lub w garażu! . Oczywiście radzę kupić od samego początku dobrej jakości urządzenia, aby posłużył Wam jak najdłużej!

Leave a comment:

• Ewelina_92
    replied

Mój mąż też jest majsterkowiczem i nie wiedziałam co mu kupić na urodziny, ktore ma w połowie maja. Szukałam pomysłów na prezent dla majsterkowicza Nie znam się na tych kluczach i wiertłach, ale chyba byłby zadowolony?

Leave a comment:

Working...
X