Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stare Jabłonki - MAZURY

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Stare Jabłonki - MAZURY

  Polecam miejscowosc " Stare Jabłonki" jest tam cicho i zielono. Ulubieńcy jezior mają do dyspozycji dwa jeziora "Szeląg nały" i "Szeląg duży"


  lubicie MAZURY? jakie miejsce polecacie?
 •    
     

  #2
  Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

  Nigdy nie byłam na Mazurach ale zawsze chciałam się tam wybrać z rodziną mam nadzieję ze zorganizujemy sobie tam wycieczkę
  Doriaś ur.17.03.2008
  Tristaś ur. 11.03.2010

  Skomentuj


   #3
   Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

   Bardzo lubię Stare Jabłonki - byłam tam klika razy, jest sposkojnie i cicho - idealnie. No chyba, ze trafimy akurat na turniej w siatkówce plażowej, który jest tam co roku organizowany. A to spora impreza, międzynarodowa, więc w Straych Jabłonkach robi się bardzo tłumnie.

   Skomentuj


    #4
    Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

    Zgadzam się Jest tam idealnie My nocowaliśmy w http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/st...prywatne/21192 i byliśmy bardzo zadowoleni. Cisza i spokój, człowiek może naładować akumulatory

    Skomentuj


     #5
     Odp: Stare Jabłonki - MAZURY

     No nie, niemozliwe, ja tez tam byłam!! Pani Grażyna jest świetną gospodynią, a jak gotuje!!! Gospodarze nie podają posiłków, ale kiedy panią Grazyne sie ładnie poprosi, to coś pysznego ugotuje. Polecam prosić o babkę ziemniaczaną - boska!!! A dla amatorów wędkarstwa jest nie tylko Szeląg Mały i Duzy, ale tez urokliwy staw w lesie - Macierzanka. No i rowery koniecznie trzeba ze soba mieć, bo tereny przepiękne.

     Skomentuj

            
     Working...
     X