Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Trójmiasto

    Pieczulka z tym wolnym to w najbliższym czasie mogę mieć problem też w lecie puszczałam Gosię bez pieluchy ale jakoś nie przeszkadzało jej siusianie sobie po nogach chyba muszę z nianią wejść w układ - jak razem będziemy pilnować wysadzania to może uda się ... dobrze, że na całym parterze mamy kafle, łatwiej będzie ścierać
    najgorsze jest to że mała cwana się już zrobiła trzeba sposobów żeby ją zmotywować...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Trójmiasto

      Witam,
      Jestem z Gdańska (Morena). Już tu pisałam wcześniej. Mam 2 dzieci - Pawełek ma 1,5 roku, a Agatka 2,5 miesiąca. Jestem w trakcie rozprawy rozwodowej.
      Chętnie spotkałabym się z jakąś mamą/mamami i maluszkiem (lub maluszkami) - szukam przyjaciół dla synka, no i zmajomych dla siebie. Mały jest bardzo nieśmiały. Ja obecnie jestem na urlopie macierzyńskim. W sumie to kolejny rok poza pracą i męczy mnie tylko zajmowanie się dziećmi oraz brak ludzi do pogadania.
      (Napisałam mamą, ale z chętnym tatą też możemy się spotkać, tylko nie wiem co mój jeszcze mąż na to powie, czy jakąś teorię do tego nie dorobi .)
      Pozdrawiam serdecznie,
      Ola
      Pawełek:



      Agatka:

      Skomentuj


        Odp: Trójmiasto

        Halo halo! Czy są tu jeszcze mamy z Trójmiasta?

        Skomentuj


          Odp: Trójmiasto

          hej są tu jakieś mamy z Gdańska?

          Skomentuj


            Odp: Trójmiasto

            Jakaś mama może z Gdańsk ( Karczemki ) ??
            http://addent.pl/uslugi/wybielanie-zebow

            Skomentuj


              Odp: Trójmiasto

              Ja jestem ze śródmieścia. Kawałek jest a ile ma Twój maluszek?

              Skomentuj


                Odp: Trójmiasto

                Słuchajcie mamy... Szukam mam z Kartuz lub powiatu kartuskiego. Pomożecie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Trójmiasto

                  Cześć wszystkim mamom z Trójmiasta!
                  Moja dziewczynka ma już 7 miesięcy
                  gg2010

                  Skomentuj


                    Odp: Trójmiasto

                    Dla mnie Szczecin zawsze był ciekawym miejscem do zwiedzania chociaż nie miałem jeszcze okazji tam pojechać. Wybieramy się już jakiś czas i zawsze wypada na coś innego. Kiedyś oglądałem już nawet tutaj http://lmapartamenty.pl/ apartamenty Szczecin by wynająć je na jakiś tydzień, ale dzieciaki się rozchorowały i musieliśmy zostać

                    Skomentuj


                      Odp: Trójmiasto

                      Hej dziewczyny,
                      mam Was pytanie:
                      Cz ginekolog ogólny zleciła Ci badanie połówkowe? Czy może wykonuje to ginekolog tzw. prenatalny? Pytam, bo nie wiem czy wszystko u mnie jest wykonywane ok. Byłam na badaniu ginekologicznym w 19 tygodniu i żadnego badania połówkowego nie miałam.
                      Ola - Gdynia

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X