Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Wczoraj miałam totalnego doła więc umówiłam się do fryzjera a że karmie piersią włosy mi wylatują to obciełam sie na krótko , powiedziałam mojemu fryzjerowi że chce na głowie artystyczny nieład , wykonał zadanie na 5 .
    Teraz będę mogła wkleić fotkę w profilu. Uciekam bo muszę obiadek kończyć .


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      cześć mamuśki Mikołów sie melduje

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        kasiaq81 Witaj !!!

        netka35 zokusia ale słodziaki z tych waszych pociech

        netka35 ciekawa jestem fryzurki

        bagnes dobrze masz z tym spaniem dzieciaków. jak od tygodnia uczę z pomocą m. przesypiania nocy i bardzo dobrze nam idzie. Dzisiaj tylko taki gorszy dzień była ale ogólnie to muszę przyznać ze coraz lepeij moja dziecina śpi

        ostatnio trochę zaniedbałam ten wątek ale obiecuję poprawę imam nadziej ze reszta też

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          no w kwestii zasypiania to oni na prawdę sa niesamowici...
          pełna synchronizacja

          walka o kółeczko....


          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Bagnes jakie słodziaki kochane . Fotka powala


            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Bagnes to zdjęcia dzieci śpiących a dywanie powala. Miałaś racje pełna synchronizacja. A twoje dzieci to mają taka zagraniczna urodę, chodzi mi o to ze karnacje maja śniada i takie bujnę czarne czuprynki

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                No chłopaki czuprynki mają super W ogóle fajnie, że tak zasypiają- Kevcio nigdy mi tak przy zabawie nie zasnął..
                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  po mamie to mają, ja też tak zasypiałam, ale dla odmiany czasem zdaża im się drzeć przed snem jak tata kiedy był mały na szczęście tylko czasem.
                  A czuprynki mają i po tacie i po mamie, w sumie nie mieli wyjścia musieli obrosnać.
                  a za niecałe 2 tygodnie........5 marca........... do pracy!!!!!!!!!!!!!!
                  chyba pierwsze dni to sie poryczę po wyjściu z domu....


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    hej hej gdzie się podziałyście dziewczyny??
                    ja od jutra do pracy czyli masakra i jak dam radę raz w tygodniu zajrzeć to będzie dobrze, ale trudno życie to nie piękna bajka.......
                    trzymajcie się ciepło i piszcie coś czasem żebym miała co czytać jak już zajrzę


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      No to powodzenia jutro BAGNES
                      Ja jestem na etapie szukania pracy.. ale jakoś marnie.. jutro idę złożyć podanie do żłobka, bo czas oczekiwania na miejsce i tak jest długi, więc pewnie do tego czasu już spokojnie znajdę prace :P zresztą pożyjemy zobaczymy
                      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Witam czy przyjmiecie do swojego grona jeszcze jedna mama blizniakow a raczej blizniaczek z Bytomia :]

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Witam, tu mama z Katowic

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Ostatnio coś kiepsko na wątku. Zresztą sama jakoś go zaniedbałam

                            bagnes jak tam pierwsze dni w pracy? No i jak tam chłopcy? Z kim ich zostawiłaś?

                            zokusia U nas w Dąbrowie tez kiepsko z żłobkami, co prawda smam nie potrzebuję ale znajoma pracuję w jednym i miejsc mało a chętnych mnóstwo

                            vega74 diwa82 Witam i zapraszam do rozmowy. Napiszcie coś więcej o sobie i waszych szkrabach

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Delff dzieki za mile przyjecie :]

                              Cos o sobie , hmm

                              Mam na imie Iza w tym roku skoncze 36 lat mieszkamy wraz z mezem Tomkiem i coreczkami w Bytomiu.
                              Moje cory to Lena i Nadia ktore teraz w piatek skoncza 27 miesiecy rozgadane, lobuzujace dwa tornada , najukochansze na swiecie. Sa blizniaczkami dwujajowymi rozniacymi sie pod kazdym wzgledem :roll:

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                vega74 No to kolejne bliźniaki na naszym wątku. Bagnes tez podwójnie obdarowana tylko że chłopakami i chyba jednojajowymi bo strasznie podobni na zdjęciach. Ale jak jest naprawdę to tylko ona może powiedzieć
                                Siedzisz z dziewczynkami w domu? Jeszcze jakieś planujesz potomstwo? Normalnie 100 pytań do
                                Ale czas szybko leci bo ja pamiętam jak jeszcze mała w brzuszku nosiłam później jak taka malutka była a niedługo roczek będzie miała. Szok normalnie

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X