Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Dziewczyny. Jestem tu nowa i mam nadzieje, że wiele się dowiem dzięki Wam. Mam na imię Monika i mam 20 lat. Jestem świeżo upieczoną szczęśliwą mężatką i przyszłą mamą. Jestem w 21 tygodniu ciąży - przewidywalny termin porodu to 1 kwiecień 2009. Początek ciąży nie miałam najlepszy... szpitale. Krwawiłam do 4 miesiąca... Narazie odpukać jest dobrze... Maleństwo rośnie. Jest to moja pierwsza ciąża. Pierwsze ruchy poczułam 8 listopada. Były niesamowite. Teraz maleństwo fika codziennie coraz mocniej. W czwartek idę na USG i może dowiem się co będę miała. Choć to nie jest dla mnie najważniejsze... Ważne żeby było zdrowe!!! Ale czuję, że będzie córcia choć nie mam żadnych "typowych" dolegliwości na którąkolwiek płeć. Oprócz początkowego plamienia ciąża przebiega superrr
    To tyle o mnie. Pozdrawiam!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Witamy na naszym forum
      Gratulacje na sam poczatek, fajnie czuć ruchy maleństwa. Ja ma synka Wojtusia, za 10 dni bedziemy obchodzić roczek
      MIłego dnia
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        Witam
        Mam na imie Kasia, mam meza ale nie mam jeszcze dzidziusia- staramy sie ... pozdrawiam

        Skomentuj


          witam serdecznie....mam na imie Adriana...jestem mężatką od 11 lat,a mamą Gaji od 18 miesiecy....pozdrawiam!!!!!!!!!!!
          mama Gaji

          Skomentuj


            Witam wszystkich...
            Mam na imie Karolina i jestem mam Alanka ma i rok i 5miesięcy... oraz męża rok po ślubie;D

            Skomentuj


              Witam:-) Mam na imię Bogusia.Mam 25 lat,jestem mężatką od 4,5 roku a od dwóch miesięcy szcześliwą mamą Kubusia.Mam nadzieję,że bedzie nam się miło rozmawiało.Gorąco pozdrawiam.

              Skomentuj


                Cześć, mam na imię Kasia i jestem mamą Nikodema (2,8 lat) i żoną od 2,5 lat. Serdecznie pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam.Jestem szczęśliwą mamą dwóch uroczych dziewczynek.Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Witam:-) ja jestem szczęśliwsią 4 miesiecznego Cyprianka. Pozdrawiam wszystkie nowe forumowiczki:-)





                    Skomentuj


                      Witam mam na imię Marlena i mam 20 lat jestem szczesliwa mezatka od dwoch miesiecy oraz mamusia od 4 miesiecy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam jestem mamcią cudownego syncia Olcia. olo ma rok i 3 m-ce jest przecudownym urwiskiem i najukochańszą istotką na ziemi ale potrafi też dac popalić Mam też mężula który stara się już teraz zaszczepić Olcio fascynację motocyklami i zabiera go do swojego królestwa garażu. Żyjemy tak sobie w trójeczkę między pampersikami, kaszkami, czytaneczkami i jest Nam cudnie. serdecznie pozdrawiam

                        Skomentuj


                          witam wszystkich mam na imie Iza. Od roku i 7 miesiecy jestem szczesliwa mezatka a od 7 miesiecy najszczesliwsza na swiecie mama Kingi
                          pozdrwiam cieplutko
                          Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

                          Skomentuj


                            intrygujaca ja tez mam córeczke Kinge

                            Skomentuj


                              super, patiew widze, ze Twoja Kingunia jest miesiac starsza. moja coreczka urodzila sie 2 maja.
                              Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

                              Skomentuj


                                Witam.Mam na imię Beata i jestem mamą prawie osiemnastomiesięcznego Michałka.
                                Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                                Michał 14.07.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X