Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

    Nic z tych rzeczy Po prostu ten remont daje nam trochę,,popalić"
    Zamiast więc ,,przebywać" na forum, wyszukiwałam płytek, mebli,armatury...Teraz gdy najważniejsze zakupy mamy zrobione mam trochę więcej czasu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

      Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
      Nic z tych rzeczy Po prostu ten remont daje nam trochę,,popalić"
      Zamiast więc ,,przebywać" na forum, wyszukiwałam płytek, mebli,armatury...Teraz gdy najważniejsze zakupy mamy zrobione mam trochę więcej czasu
      Odnośnie remontu...to witaj w klubie. My zabraliśmy się za salon. Całe mieszkanie białe nie cierpię remontów !!! Aaaaaaaa!!! Mam nadzieję,że już dzisiaj będzie koniec.



      Skomentuj


        Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

        U nas niestety remont trwa już prawie 2 m-ce.Kupiliśmy nowe mieszkanie i postanowiliśmy zrobić wszystko od nowa,począwszy od wymiany każdej instalacji.Na szczęście dziś zaczęły się prace związane ze ścianami,tj.gładzie, płytki,struktury. Mam nadzieję, że za miesiąc wreszcie się wprowadzimy

        Skomentuj


          Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

          My też kupiliśmy nowe. Wprowadziliśmy się w zeszłym roku w lutym i remont trwa do teraz Wiadomo na wszystko od razu pieniążków nie starczyło... Ja już etap gładzi mam za sobą ale wymyśliliśmy sobie na jednej ścianie kamienie i jest tak samo brudno jak po gładzi.


          Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
          U nas niestety remont trwa już prawie 2 m-ce.Kupiliśmy nowe mieszkanie i postanowiliśmy zrobić wszystko od nowa,począwszy od wymiany każdej instalacji.Na szczęście dziś zaczęły się prace związane ze ścianami,tj.gładzie, płytki,struktury. Mam nadzieję, że za miesiąc wreszcie się wprowadzimy



          Skomentuj


            Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

            oo to wy sobie remontujecie ja remont 3 lata temu zakonczylam i dzieci wszystko tak niszczą maza ze kolejny remont bedzie dopiero jak dzieci zaczna wszystk oszanować

            Skomentuj


              Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

              Zobaczymy jak będzie u nas Na razie projektuję pokój dla dziewczynek. Wymyśliłam, że będzie to ,,sala cyrkowa". Zobaczymy jaki będzie efekt

              Skomentuj


                Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                chetnie ozbacze efekt, mam nadzieje ze sie pochwalisz

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                  Jeśli wszystko pójdzie dobrze za miesiąc powinnam zamieścić jakieś zdjęcia
                  Wiem jednak, że nim pokój zostanie dopracowany w 100% minie sporo czasu

                  Skomentuj


                    Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                    no pewnie wiem o co chodzi
                    ale fajny pomysł masz ja cche dla dzieci zrobic pokoj w stylu rozany ogrod jak jeszcze za te pare lat taki beda chcialy moze juz sobie cos innego wymysla

                    Skomentuj


                      Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                      Różany ogród?Ciekawy pomysł. Ja wybrałam pokój cyrkowy ponieważ dziewczynki nie lubią różu,księżniczek ani niczego podobnego. A cyrk jest wesoły, kolorowy i ..uniwersalny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                        Ja zaczynam sprzątanie właśnie widać jak sprzątam ;P
                        Ewelka21 jak pokój cyrkowy będzie zrobiony to proszę o fotki ... i reszty mieszkania też My zastanawiamy się nad drzewem z domkiem.Kilka fajnych aranżacji widzieliśmy w necie ale gorzej z realizacją. Z resztą Mai pokój do największych nie należy. Jeszcze zobaczy się.



                        Skomentuj


                          Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                          Zobacz tutaj https://www.google.pl/search?q=pokoj...ml%3B447%3B521
                          karuzela w pokoju :O



                          Skomentuj


                            Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                            Zdjęcia oczywiście zrobimy albo żeby się pochwalić albo żeby ponarzekać na wykonawców
                            Ta karuzela w pokoju to świetny pomysł, ale niestety trudno znaleźć osobę która ją zrobi Poza tym tak wystylizowany pokój musi mieć odpowiednią powierzchnię aby pomieścić wszystko co potrzeba. My niestety takie nie mamy
                            Dużo trudu sprawiło nam już znalezienie odpowiedniego łóżka ze zjeżdżalnią o którym marzyła Pola. Większość była po prostu za duża i nie zmieściłaby się do pokoju. Znaleźliśmy w końcu łóżko co prawda pojedyncze, ale na dole zamiast miejsca do zabawy położymy drugi materac dla młodszej córki.
                            Do tego dodatki z Ikei (koniecznie mały namiot cyrkowy i huśtawka-trapez) i zobaczymy jak będzie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              Ja zaczynam sprzątanie właśnie widać jak sprzątam ;P
                              Ewelka21 jak pokój cyrkowy będzie zrobiony to proszę o fotki ... i reszty mieszkania też My zastanawiamy się nad drzewem z domkiem.Kilka fajnych aranżacji widzieliśmy w necie ale gorzej z realizacją. Z resztą Mai pokój do największych nie należy. Jeszcze zobaczy się.
                              Mąż marzył o takim pokoju ale niestety - także mamy za mały pokój. Poza tym - kto by to dla nas wykonał?

                              Na allegro jest natomiast piętrowe łóżko domek,które trochę nawiązuje do tej tematyki. My mieliśmy je pierwotnie kupić,ale zjeżdżalnia wygrała

                              Skomentuj


                                Odp: Poranek ale witam z usmiechem !

                                http://allegro.pl/lozko-lozka-pietro...337780715.html

                                My zamierzamy kupić takie jak powyżej. Co sądzicie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X