Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Itka ale romantycznie! aż się rozmarzyłam
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Oj maluchy potrafia wykombinowac niejedno. Niektóre dość wcześnie wpadaja na pomysł, żeby coś sobie podstawić pod nogi, żeby dostać się wyżej. Łukasz na szczęście raczej późno wpadł na to (a ja mu nie podpowiadałam!), ale za to jak już korzystał z takiego sposobu, to go rozwinął i jak miska do prania była za niska, żeby wejść na szafkę w kuchni, to na miske połozył pudełki tekturowe. A że pudełki wytrzymało ciężar, wiec pomysł był skuteczny.
      Ostatnio juz nie szuka misek i pudełek, tylko krzesło z pokoju przyciaga.
      Dodam, że stołek kuchenny od wielu miesięcy stoi (nogami do góry) pod sufitem na lodówce. Jak tylko jest na podłodze, Łukasz siedzi za chwilę na blacie w kuchni i grzebie po szafkach w poszykiwaniu słodyczy.
      A co do młodszych dzieci, to niestety sprawa bywa niebezpieczna, zwłaszcza jesli chodzi o okna, pod którymi stoją często kanapy. Dwie moje znajome miały problemy z malcami wdrapujacymi się na parapety właśnie po oparci kanapy.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Mi też się takie zaręczyny marzą.
        A najbardziej niespodzianka.
        Taka ,,ni stąd ni zowąd".
        Byleby zawału nie dostała.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Cześć dziewczynki,

          Monia fajnie że urlop się udał o tak pamiętam jak ciężko było mi wrócić do pracy po urlopie

          A co do wypadków...pochwalę się ze Hania wczoraj zaczęła raczkować.... m był w domu i zaczął składać szafkę do łazienki i ona podłapała i zaczęła się wspinać nawet stanęla na nogi... i mimo że był blisko niej nabiła sobie pierwszego guza.. ale malutki... haha teraz to się zacznie

          A ja mam trochę spokojniej bo Karola pojechała do babci


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Co powiecie na spotkanie w czwartek w starym zoo?
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Haha.
              A ja właśnie dzisiaj byłam w starym zoo.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja tam jestem prawie codziennie
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Ja mam do Poznania ponad 40km - więc niestety codziennie odpada.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hejo
                    my już po urlopie, czas wrócić do normalności, niestety ja od mamy zawsze taka rozbita wracam , tesknie za nia i wiem że jej tez bardzo ciezko jak my wyjezdzamy , ale mam nadzieje że juz od października bedzie z nami a ja szykuje sie do powrotu do pracy ale jeszcze wszystko sie okaze czy nie opóxni sie to w czasie.
                    Widzę ze reszta mamusiek tez wróciła wypoczeta z urlopów to dobrze , tylko żeby teraz pogoda znów wróciła słoneczna.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Cześć Agatka:*************************

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        hej hej

                        Dziewczyny co z Wami?
                        Znowu zastój, a miałyśmy rozruszać wątek?! :P

                        Denaris to faktycznie nie masz za blisko, żeby codziennie bywać

                        My dzisiaj jedziemy oglądać mieszkanko na wynajem,
                        ciekawe co z tego wyjdzie, bo szukamy i szukamy, ale ciągle coś jest nie tak.
                        Więc mam nadzieję, że dzisiaj w końcu nam się poszczęści...
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelka ja jestem czytuje ale weny brakuje

                          jedziesz w czwartek do ZOO jeśli będzie ładnie to może tez się z Amelką wybiorę, M będzie po nockach więc będzie spał i muszę se coś wymyślić..

                          muszę się Wam połowicznie pochwalić, Amelka od wczoraj woła siusiu - tzn mówi "kupa" i stoi chwile i robi ale niestety jeszcze w pieluchę ale już pomału kuma ten moment więc teraz moja w tym rola by uchwycić ten moment i ją sadzać.. na szczęscie kupa faktycznie ląduje na ubikację więc przynajmniej z tym nie ma problemu..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Czacza to super, że Amelka tak się ładnie w tym kierunku rozwija, ja z Adasiem próbuję, ale coś ciężko nam idzie.. mam dwa nocniki i nawet nakładkę na wc, a Adasko i tak woli pampka... ;/

                            Jeśli będzie pogoda, to na pewno się wybiorę do zoo, bo ostatnio tam nie bywałam, więc pora odwiedzić zwierzątka a i chyba o 12 karmienie kóz jest, jak dobrz pamiętam..
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Jak będziecie planować jakieś przyszłe spotkanie to może wtedy dam radę wpaść.
                              Teraz nawet na upartego bym nie mogła, bo mój A. całe popołudnie w pracy siedzi. A autobusami nie jeżdżę.

                              A tam niedaleko jest Polna rodziła któraś z Was ?

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                denaris- ja rodziłam na polnej

                                Dziewczyny, jeśli nic mi nie wyskoczy, to chętnie pojadę do zoo ale mi pasuje tylko tak w godzinach od 10- 14:00 maksymalnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X