Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hejo laski

    my w końcu wypełzliśmy z norki i poszlismy na spacer i zakupy, kupiłam spodenki i skarpetki dla córki kuzyna , bo na pewno ich odwiedzimy a mała miał urodziny w czerwcu, chciałam kupic jej jakas śliczną sukienke ale kuzynka wolała to czego ma deficyt w szafiesynus mój z tej radości skapał mi sie w fonntanie , myslałam że go rozszarpie, dopiero skonczył antybiotyk , szybkopedziłam do domu zeby sie nie przeziebił.
    Ja już zyje wyjazdem , nie widziałam sie z mama rok to nie bedę mogła sie z nią nagadać.
    Last edited by grabusia4; 07-07-2011, 15:50.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Agatka - to miłego wyjazdu!! a kawka to już chyba po powrocie. Mój mężuś zdecydował się pomalować córeczce pokój (WRESZCIE) więc będę miała pier*elnik w chałupie a jutro jadę do jego brata pożyczyć jakieś mieszadło do farby.

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam serdecznie ja mam 10 miesięcznego synka Michałka i mam 21 lat. pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hejo
          pogoda super , choć duszno pewnie jakas burza przyjdzie..
          u dentystki oczywiscie horror , najpierw nie chciał wejsc a potem nie chciał wyjsc z gabinetu bo miła pani właczyła mu bajke i znów była histeria , mój misio pokazał na co stac jego gardziołko, wstyd jak beret ale sie nie przejmuje , przeciez wiadomo że taki malec nie słucha wtedy nikogo, miła pani dentystka zalakierowqała mu dolne zęby żeby sie próchnica nie przeniosła , natomias na lapis kazała isc do dentystki na fundusz do przychodni na czumy , zapisała mi nazwisko tej dentystki i powiedziała że ona jest najlepsza dla takich maluszków , wiec zaraz po powrocie sie zapiszemy na lapis .

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hejo
            czy ktoś tu jeszcze bywa??

            My dzis cały dzień na dworze spędziliśmy.

            Na pl. na Rozdrożu jest darmowy basen dla dzieci, taki do głębokości kolan dorosłego, dość prowizoryczny, ale fajny klimat i knajpka dla dorosłych i muzyczka dziś była na żywo

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              hej dziewczyny

              melduje się Jantaru
              pogoda narazie taka sobie, ale ogólnie jest fajnie
              miescina malutka, cisza spokój i ODPOCZYWAM NA MAXA od warszawskiego hałasu
              jutro wrzuce kilka fotek bo dzis to mi sie już nie chce

              pozdrawiam was

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Cześć,

                Ja czasami zagladam

                Olcia odpoczywaj na całego i czekam na fotki.

                Ja w weekend byłam z dziewczynkami na takim nowym placu zabaw na Ursynowie z motywami dinozaurów, było super
                Karola wieczorem padła ze zmęczenia a Hania uradowana że mogła się huśtać

                Zobaczcie wstawiam fotki,
                Attached Files
                Last edited by agatakul; 12-07-2011, 10:06.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Agata a gdzie jest dokładnie ten plac zabaw? Fajnie wygląda, też bym poszła

                  Ola - miłego wypoczynku... też bym zaszalała gdzieś...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ola dokładnie za metrem Ursynów, w parku tu masz jakiegoś linka

                    http://www.ursynow.waw.pl/page/index...tr=425&id=2728


                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      ja mam dziś mega humor, choć rano znów było kiepsko, m poszedł do przedszkola z Małą a ja spałam
                      wygrałam na FB koszulkę z logo EURO 2012 od Allegro zobaczcie http://www.intersport.pl/wydarzenia/...12_p1027#c1022 nawet nie wiedziałam że taka droga!!! ale się cieszę!!!!!! no i kosmetyki oilatum do testowania więc dziś szczęśliwy dzień, wymieniłam też opakowania po pepitkach na te domino 2 szt - wynalazki i cuda świata, fajne to

                      co u Was? kiedy się spotykamy na spacerek?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Hej Dziewczyny
                        Ja mam cały wolny weekend A potem do końca miesiaca codziennie jestem w pracy od 16. I chętnie się gdzieś spotkam z Wami Czacza daj znać kiedy i o której a wsiąde z Małą w tramwaj i przyjedziemy do Was na spacer
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Ja też jestem w Poznaniu póki co, więc może coś w tym tygodniu byśmy wymyśliły, co?
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            hej dziewczyny

                            melduje ,że pogoda ogólnie dopisała, przedwczoraj było nijak to pojechaliśmy do Trójmiasta
                            dzisiaj też ciepło ale przewaga chmur wiec zbieramy się i jedziemy do Krynicy Morskiej
                            a wogóle to zostajemy jeszcze nad naszym polskim morzem tylko będziemy w gdyni od niedzieli, bo moja ciotka jedzie na mazury i cała chata wolna hahahahah ale nam się trafiło jak slepiej kurze ziarno
                            wieczorem postaram sie wrzucić jakies fotki, ale nie obiecuje jesli nie dzis to napewno jutro jak juz w gdyni bedziemy

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hehe Olcia, to fajnie Ja bardzo lubię Gdynię, to takie przyjemne miasto

                              A parku z dinozaurami poszukam Podjadę któregoś dnia, tylko z samego rana, żeby tłoków nie było. Tak to zawsze do ujazdowskiego chodzimy, ale też raczej rano i wtedy jest najfajniej. Mało dzieci i wszystkie w podobnym wieku Oczywiście teraz na wakacje to ekipa się trochę wykrusza... ale zazwyczaj znajdzie się ktoś znajomy z kim można pogadać

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć Dziewczyny. Witam się z forum już znowu z pracy. Trzy tygodnie urlopu mineły błyskawicznie.
                                W domu dopiero dzis będę ogarniała, bo ponad tydzień bylismy u dziadków i wróciliśmy wczoraj o 19tej. Praktycznie niemal bezposrednio znad wody.

                                Ale widzę, że Wy tez w rozjazdach i na forum spokojnie.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X