Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Coyotek, dzięki za link do petycji.

    Dziewczyny, PODPISUJEMY!!! Bo to z naszych kieszeni kasę chcą wyciągnąć, a która z Was ma jej za dużo?
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      hej dziewczyny !!!!!!!!

      ta pogoda mnie już dobija aaaaaaaaaaaa
      wy z emilka przeziębione, a w niedziele nad morze, ciekawe jak z pogodą będzie hehehehehe
      nawet mój synu w nysie z gorączką leży, ehhhh ta pogoda jest koszmarna

      monia ,jak kamil szedł do przedszkola to nie było płaczu, a pozatym 11 lat temu nie było takich spotkan przed pojsciem do przedszkola
      no zobaczymy jak to będzie we wrzesniu z emilka hehehehe

      ja dzis na obiad żeberka robie, bo mój ślubny sobie zazyczył hehehe wiec nawet obiadu dzisiaj w pracy nie je

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Hej!

        Oficjalnie już mogę powiedzieć o sobie PANI LICENCJAT. Obroniłam się na 5, ale średnia na koniec to 4. I tak jestem zadowolona bardzo. No to chyba od września magisterka

        Jeżeli chodzi Piotra. Ja jestem zdania że to koniec i nie ma opcji na powrót. Jest mi lepiej bez niego i chce ulożyć sobie życie bez niego.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Atusia moje najszczersze gratulacje! mam nadzieję, że we wrześniu tez będę miała się czym pochwalić jeszcze raz gratuluję

          a co do mojego m.. hmm.. no ja wsumie cały czas rozważam za i przeciw, ale widać, że bardzo się stara.. zobaczymy.. na razie nie podejmuję decyzji
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Atusia GRATULACJEwiedzialam ze dasz rade
            ja od września na administracje się zapisalam,zobaczymy jak to bedzie







            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia- gratulacje!!!!!!!!!!!!

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Gratki Atusia
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Olcia, to fakt, że 11 lat temu na pewno było inaczej przy zapisach do przedszkola, ale przynajmniej znasz juz ten stres i wiesz czego sie spodziewać. W przeciwieństwie do mamy, która pierwsze dziecko wysyła.
                  Wspólczuje problemów ze zdrowiem w rodzinie. Nie ma to jak choroba w czasie wakacyjnym... Poza tym, ze nigdy na nia nie ma dobrego czasu.
                  Co do pogody, to od czawartku ma byc lepiej, więc macie szanse na udany pobyt nad morzem. Ale parasolki lepiej zabierzcie, bo nad naszy pieknym Bałtykiem to nieodzowny rekwizyt.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hejo laseczki
                    petycja oczywiscie podpisana obiema rękami , już naprawdę żyć sie odechciewa w tym prprodzinnym kraju, władza ciagle ta sama nienazarta tych pieniedzy..

                    Olenko , jedziemy w sobote wiec na jutro na kawke zapraszam , mozesz przyjechać i dziś ale watpie czy w taką pogode i o tej porze bedzie ci sie chciało, a do klubu mozemy sie przejechać tylko musze4 sprawdzić w jakie dni działa.

                    Olcia , zdrówka dla wszystkich i mam nadzieje że pogoda od soboty sie poprawi bo i my wyjezdżamy , coprawda nie nad morze tylko na dolny slask ale pogoda by sie przydała.

                    Co do prze4dszola to jeszcze troche i mnie bedzie to czekało , już sie boję , fiful przyzwyczajony tylko ze mną bedzie płakał na bank,i nawet adaptacja nie pomoże, ja pamietam czasy swoje przedszkolne , zawsze wyłam za mamą a ona razem ze mną , raz sama zwiałam z prze4dszkola i poszłam na przystanek tramwajowy po mamę ...

                    Fiful po antybiotyku mi wczoraj zwrócił w autobusie wiec na wieczór juz nie dostał , ale gardziołko czyste i wszystko ok , w piatek idziemy do dentysty, na sama mysl mam dreszcze.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      hejka

                      nie no z ta pogodą mozna oszalec, wczoraj ładnie było a dzisiaj znowu leje

                      grabusia nieraz dzieci nas zaskakują, więc może nie będzie źle jak młody do przedszkola pójdzie
                      moja emilka też cały czas ze mną ale naprawde w szoku byłam ,jak ona w tym przedszkolu się odnalazła


                      monia, najgorsze co robią rodzice, odprowadzając dziecko to żegnają się 30min i im dłużej tym gorzej a dzieciak przeżywa, wiec wydaje mi się ,że szybkie pozegnanie to najlepsza metoda,
                      ja wiem ,że to wygląda dramatycznie ale chyba innego sposobu nie ma
                      zreszta niech się OLA wypowioe w tym temacie

                      kurcze, mam takie smarki,ze nie moge, katar mega, oddychac nie moge i rano jak wstaje to czuję się jakbym dzien wczesniej popiła

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Witam!
                        Mam na imię Dorota, jestem mama 5 miesięcznej Milenki. Jestem mŁoda mama bo mam 17 lat
                        [url=http://www.mamacafe.pl/]

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Dziękuje dziewczyny
                          Teraz jakoś mi tak lżej i dziwnie... Bo mam świadomość, że to KONIEC.

                          Więc punkt pierwszy - licencjat - na mojej liście wykonany. Następny punkt to ROZWÓD. Zaczynam intensywnie działać w tej kwestii. Trzymajcie kciuki żeby się to udało.
                          Wczoraj tata Piotra miał urodziny. Dzwonię do niego, a on mi mówi, że się ułoży, że będzie dobrze. Tylko problem w tym, że mi nie zależy...
                          Dlatego też nawet gdyby przyszedł i błagał bym wróciła to jak dla mnie nie ma opcji. Bo to działanie jest chwilowe. Każdy ma szansę w życiu coś poukładać. My tą szansę straciliśmy. Niestety takie jest życie. Idę dalej i zostawiam to za sobą.
                          Morelka życzę Ci jak najlepiej. Tylko zastanów się poważnie nad powrotem. Bo to, że Twój M teraz jest taki to OK. Ale skoro zdradził Cię raz, jaką masz pewność, że gdy już Cię odzyska, nie zrobi tego znowu? Piotr mnie uderzył. Rozumie, złość itp. Ale zrobił to. I nie wiem czy jakbyśmy wrócili to czy nie zrobiłby tego przy następnej kłótni... Ja też widzę zmianę zachowania Michaliny. Wydaje się spokojniejsza, szczęśliwsza... Więc u mnie jest stanowcze NIE!
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Co to za pogoda ciągle pada!

                            Olcia u nas tak było szybkie pożegnanie,zresztą Karola była tak zaabsorbowana dziećmi, Panią itd... że nie zwrócia uwagi że już nas nie ma
                            W tym roku Karolinka pójdzie do przedszkola w połowie września bo na początku września lecimy na Rodos zresztą już sie nie mogę doczekać

                            Życzę zdrówka, u nas już lepiej , Karola już wychodzi z wirusa, za to Hania i m mają katar.

                            Monia super że urlop się udał i że Łukaszek zdrowy.Widać że zmiana klimatu mu bardzo służy.

                            Hani strasznie szybko lecą zęby dziś zauważyłam że wychodzi jej 2 dwójeczka wiec będzie szósty


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Atusia-dzielna jesteś,trzymam mocno kciuki za kolejne etapy
                              będzie dobrze.a jeśli Misia szczęśliwa-to Ty tez i tak powinno być







                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                No ja na temat przedszkoli nie będę się wypowiadać i adaptacji... bo pisałam w zeszłym roku sporo. Jedynie to się podpisze pod krótkimi pożegnaniami... to z punktu widzenia nauczycielki... bo z punktu widzenia matki to będę płakać jak justynka będzie płakać i będę mieć wyrzuty sumienia ale może się zaklimatyzuje szybko... bo jest dość pogodnym dzieckiem.... No ale to za rok lub dwa... zobaczymy jeszcze..... na razie nie mam się czym martwić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X