Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Witam Justynke,pewnie fajnie że chcesz do nas dołączyć

    Co do suwaczka to musisz wejść na ten pasek niebieski w ustawienia a potem w edytuj podpis i tam wkleić kod z suwaczka mam nadzieje że pomogłam?

    Masz super dzieciaczki, a Twój Jasio to rówieśnik mojej Karolci, która w sierpniu skończy 4 latka

    Grabusia pamiętam o tej fotce ale wstawię Wam już zdjęcia ze chrzcin to wtedy zobaczysz i kieckę Hani

    Monia tak zaraziłam się od dziewczynek no nic kuruje się... a teraz własnie wróciłam ze spacerku byłam w kościele zanieść dokumenty które są potrzebne do chrztu Hani i złapał nas mały deszczyk, miłego dnia pa


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Agatko, ja tez za kazdym razem razem z Łukaszem choruję. On kaszle, a ja mam bolace gardło. Przez całe swoje dotychczasowe zycie nie bolało mnie tyle razy gardło, co teraz od wrzesnia. Masakra.
      A co do deszczu, to ja wczoraj po 17tej wracałam z pracy rowerem. Na moscie zobaczyłam chmury burzowe i za kilka minut juz mi siedziały na plecach. Zmoczyło mnie tylko odrobinę, ale jakbym z pracy wyszła kilknascie minut później, byłoby zupełnie inaczej. I przy okazji pobiłam swój rekord szybkosci dotarcia z pracy do domu, mniej niz pól godziny.

      Justynko, niezłą masz gromadkę. Do tego sami chłopcy! W tym rówiesnika mojego Łukasza, który w październiku skonczy 4 lata. Jak ten czas leci......
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dzięki za pomoc w tworzeniu suwaczków
        Mam nadzieję że są już widoczne




        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Tak widać suwaczki


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Grabusia - dwie takie laski jak my w bikini przy fontannie?? Może być ciekawie... ale obawiam się czy nas chłopaki puszczą na taki rozbój

            Ja też witam nową koleżankę - Komorów to na linii WKDki? Dobrze kojarzę? Ładnie tam?

            Agatka - leczcie się przed tymi chrzcinami.

            A u nas to jak zawsze nic nie wiadomo na razie... jak zwykle z resztą Jutro mąż jedzie na rozmowę o pracę. Na stadion. Przez ten nieudany wyjazd przeszedł mu koło nosa bardzo atrakcyjny wyjazd znów na Korsykę, no ale teraz już za późno. No ale może się uda żeby w Warszawie pracował. Najlepiej by było

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Witam z rana
              Po nocnej burzy słoneczny dzień , mam nadzieję że dzisiaj będzie spokojniejsza pogoda
              Michaś już poszedł do szkoły , Jasio pojechał do przedszkola a ja czekam aż Antoś się obudzi i uciekamy na taras

              OLA tak to ten Komorów na trasie WKD




              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Chyba wszystkich na dwór wygnało....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Cześć Mamuski.
                  Ja dziś z domu piszę, tak dla odmiany. Dziecię śpi, obiad gotowy, wiec mam czas na głupotki...
                  Właśnie zaczęło padać i powiało przyjemnie świeżym chłodem. Zwłaszcza, że wszystkie okna pootwierałam, żeby choć trochę przeciągu było. Jak miło...
                  Jakaś sjesta by sie chyba przydała...
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Bry
                    my zaraz zbieramy sie na łajze..
                    witam nową mamusie, fajna masz gromadkę , same chłopaki, w sumie fajnie , nie wiem czemu ale nigdy nie nastawiałam sie na córeczke, a takie trio to skarb.

                    Olenko , jakbym staremu powiedziała ze jade na fontanny wbijac sie w bikini to smiechem by mnie zabił...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      czesc dziewczyny!!!!!!!

                      o widze,że mamy nową koleżankę

                      ja oczywiście rzadko zaglądam ze względu na sesje .... aaaaaaaaaa, w weekend szkole miałam, kolejna piateczka i czwóreczka w indeksie, a 18 mam dwa ciężkie egzaminy, ale wogóle nie mam weny na nauke
                      do tego od poniedziałku emilka bardzo chora, 40c gorączki, angine złapała,masakra jakaś, jak dzisiaj dalej bedzie miała taką wysoką gorączke to do szpitala po poludniu pojedziemy bo to coś nie halo,zeby tak długo ją trzymało
                      więc chodze jak zombi,niewyspana wiec nawet nie myśle o nauce

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Zdrówka dla małej , daj znać co tam powiedzieli w szpitalu..

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Olcia, mocno trzymam kciuki, żeby Emilka lepiej sie poczuła!!! I żeby temperatura spadła!
                          Co się dzieje z tymi dzieciaczkami? Co drugi to chory???
                          Oczywiscie gratuluję świetnych ocen. To sie zaczyna robić nudne, wiesz? Jakbys jakąś trójczynę z ogonem dostała, to by było cos nowego! Oczywiście nie życzę!

                          A my nadal w domu, tzn. nie w przedszkolu/pracy. I dzis od kochanego syneczka usłyszałam, ze on nie chce ze mną zostać, tylko z babcią. Mam zadzwonic po babcie, niech do niego przyjedzie. Wyrodne dziecko!!!
                          Ale cóż się dziwić, skoro mama wymaga, nie daje bajek oglądać tyle ile by chciał, na jakies spacery wyciąga i jeszcze sprzata chałupę zamiast się cały dzień z synkiem bawić. A babcia, cóż... bawi się tyle ile tylko dziecko chce. A jak dziecko nie chce sie juz bawić, to oglada bajki do woli. Dzień idealny, albo zabawa z babcią, albo bajki. Trudno sie dziwić, że mnie do pracy wysyła. Jutro sie za to ucieszy, bo babcia przyjedzie.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Lublin i okolice

                            Hej ja jestem z Radzynia Podlaskiego ale jak rodziłam mieszkałam w Lublinie i rodziłam na Staszica


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Też życzę zdrówka dla Emilki. Oby przeszło jak najszybciej!!!

                              Monia tylko się cieszyć że chce z babcią zostawać i że babcia może no a że babcie rozpuszczają maluchy... no tak to już jest... byle z nimi nie mieszkać w jednym domu

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ola, trafiłaś w sedno. Tez uważam, że babcie są od rozpieszczania, o ile nie mieszkaja razem z wnuczkami.
                                A mój Łukasz zmienny jak choragiewka. Dziś został z babcią, a chciał dla odmiany ze mną.
                                Oczywiście po namyśle nie mógł się doczekać babci, bo jak sam powiedział, babcia przywiezie mu jakieś smakołyki "bo zawsze mi przywozi" - cytat. I tu tez ma rację, bo babcia zawsze cos ma słodkiego dla wnuczka. Oj dobrze mieć babcie pod ręką, ale na szczęscie nie korzystamy z jej pomocy zbyt często...
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X