Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Olcia, przynjmniej sie nie nudzisz i nie jest juz Ci tak źle.

    A właściwie, to dalczego tu tak pusto z poniedziałku???
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      To ja się też witam z poniedziałku Jakoś tak albo na spacerze, albo małą po domu ganiam, a i nie bardzo mogę siedzieć przy komputerze bo ona też chce i awantura gotowa

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Znam to. Ja mogę spokojnie surfować dopiero jak Łukasz śpi. Albo jest w przedszkolu. Zwłaszcza, ze teraz to juz sam się domaga, zeby mu komputer włączyć i wybiera sobie jakie chce strony z grami mieć włączone.
        Więc moja rada dla wszystkich mam maluchów - jak najdłużej nie uświadamiajcie dziecka, że na kompie można grać! Nawet w te gry dla małych dzieci, jak na mini mini. Ja niestety zrobiłam ten błąd i mam w domu małego maniaka gier. A co będzie później?...
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Mój syn znów jest bajko maniakiem , na telewizorze juz mu ukróciłam ten proceder ale na kompie to juz wie ze sa takie baje których w tv brak i czase sie upomina ale zazwyczaj od tatusia bo u mamusi to wie ze niewiele wskóra..

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            No tak to jest że u tatusiów więcej można wskórać

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olenko , a co sie wcale do mnie nie odzywasz?
              jak tam z ta praca macie coś?

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Jak tu spokojnie??? Korzystacie z pogody pewnie. Racja.

                My, będę nudna i powtarzajaca się, znowu na L4. Czy to sie kiedys skończy, te choroby? Tym razem zapalenie gardła. Tego jeszcze nie było...

                Co do bajek, to mój Łukasz, jakby mu pozwolić, to spędziłby cały dzień na zmianę przed tv i kompem. Teraz to ja decyduję, ale co to będzie za lat kilka? Niestety wiem, że sama nie daje mu najlepszego przykładu, bo jak coś tam sobie robię (gotuję, sprzatam itp.), to tv gra, nawet jak w zasadzie nie oglądam nic konkretnego. Pewnie tak jest w wiekszości domów, ale to wcale nie jest dobrze...
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  He he u mnie najczęściej nie gra bo ja lubię ciszę no chyba że odczuwam bardziej samotność to włączę, żeby sobie pogadało... albo dziumdzia włączy, a ja zapomnę wyłączyć to też gada

                  A my znów same... Andrzej po miesiącu poszukiwań pracy w Warszawie dostał ofertę wyjazdu do Francji. A ponieważ tu beznadzieja i nawet na oku nic nie ma, to musiał się zgodzić. Ale tym razem na krócej bo tylko na 2 mies (ew. na miesiąc w zależności od tego ile będzie roboty). No coż... wspaniały kraj... tylko podwyżki... a w naszym przypadku to pensje nie tylko nie rosną, ale nawet maleją... i to praktycznie prawie o połowę. Za to co mu chcą w Warszawie dać, to my rachunki tylko byśmy popłacili... a reszta?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ola, wspólczuję. I tego, że mąż musi co chwila szukać pracy, żeby dom utrzymać, i tego, że znow musicie sie rozstać na jakiś czas. To musi być dość trudne, a niestety coraz wiecej rodzin przez to przechodzi. Życzę, żeby wreszcie sie ułożyło tak jak chcecie.

                    Moje "maleństwo" śpi od prawie godziny. A ja zaraz zabieram sie za obiad, tylko jeszcze cosik sobie posprawdzam. Dzis będzie szczawiowa. Bo szczaw od tygodnia juz czeka na zmiłowanie. A że wiem, że moje kochane dziecko tego pewnie nawet nie spróbuje (może i dobrze, bo podobno niezdrowo na kości), to musiałam tak planować, żebym miała coś dla dziecka z dnia poprzedniego.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Kasiu wszystkiego najpiękniejszego z okazji Twojego święta
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dziewczyny- dziękuję za pamięć!

                        Jak u WAS mija wiosenno-letni czas? my każdą możliwą chwilę spędzamy na dworze. Mam w planie w niedzielę zabrać chłopców pierwszy raz na przejażdżkę tramwajową i odwiedzić Rynek, ale zobaczę, co z tego wyjdzie.

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Kasia-to smiale planyja jutro sie wybieram do mamy,tramwaj pozniej autobus,juz jestesmy przyzwyczajeni
                          Zycze udanej wycieczki jak co







                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            ja niestety ubolewam że nie mam gdzie chodzić z Amelią - dosłownie, moje spacery są wokół uliczek i domków jednorodzinnych nie mam nawet żadnego placu zabaw nie mówiąc już o jakimś parku czy lesie

                            ja wybieram się na Brzuszek i Maluszek w niedzielę, ale kurka coś pogoda ma być nieteges, m zawozi mnie do Areny rano i zostaję ze znajomymi, wracam później do rodziców pieszo, zobaczymy co z tego będzie, itka Kasia może wybierzecie się i Wy?
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czacza- dzięki, ale moja mama jest w szpitalu i wolny czas spędzamy u niej. Tym bardziej, że jest ogród i atrakcje dla dzieci, więc możemy tam jechać wspólnie. Z tego co zauważyłam, to trochę poznańskich imprez juz zaliczyłaś z Amelką fajnie!

                              Itka- masz już wprawę w podróżowaniu.

                              kiedyś padł tutaj pomysł odnośnie starego zoo. Może w przyszłym tyg byśmy się tam umówiły??? co Wy na to? jeśli nie wyskoczy mi nic w pracy, to pon, wt i sr powinna być ok jak u mnie

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja chetnie na stare zoo ale środa tylko.pon i wtorek mam egzaminy
                                Czacza-niedziela odpada u mamy siedze







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X