Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    wróciliśmy ze spaceru i dzieci same chciały mleko i iść spać. Upały bardzo męczą moich małych chłopców. Ostatnio starałam się wyeliminować dzienną drzemkę, ale teraz będę musiała powrócić. Miłosz od 5:00 wymiotuje po wszystkim poza wodą, wiec to chyba coś wirusowego. Poza tym od rana do nocy jesteśmy na dwore, więc nawet nie ma czasu tu zagladać.

    A co u Was???? czacza, słoneczko, mroovcka??? tylko itka i morelka działają

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja zaglądam, ale nie udzielam się zbytnio

      Kasiu a co to może być znów za wirus? oby szybciutko mu przeszło

      ja siedzę dziś w chacie, po nieprzespanej nocy wyżywam się fizycznie na sprzątaniu, mnie też za gorąco na spacery więc na razie jeszcze nie wyszłam z małą, po południu pójdziemy na spacer..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Ale piszecie o kremach dla dzieci, czy dla nas?
        Bo jak dla maluchów, to ja kolejny juz rok mam Ziajkę 50+ i jestem z niej zadowolona. A Łukasz narazie tez jest bardzo zadowolony (ale to dopiero od 2 dni, jak sobie przypomniałam, ze juz chyba trzeba), że go kremem do opalania smaruję. Bo normalnie to nie lubi żadnych smarowideł.
        I jak wczoraj go usypiałam w dzień, to mi tak pieknie wakacjami dziecko pachniało.

        A niżej nasz dziesiejszy spacer.
        Attached Files
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czesc wszystkim-my spacer dzis juz zaliczylismyjak sie obudzi-chyba ze do rana pospi nie wiem co tak spi dlugo dzisiajto na ogrod jeszcze z nim zejde i tak pranie musze sciagnac,ale juz wieczor nadchodzi i lenia zalapuje
          udzielajcie sie dziewczynki,do uslyszenia







          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dla dzieci, dla dzieci... dla siebie nie używam takich specyfików Łukaszek jaki już duży!!!! A gdzie to taki piękny plac zabaw??

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ano rośnie, nie da sie ukryć. A na spacerze byliśmy jak zwykle w Parku Bródnowskim.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Pewnie korzystacie z pięknej pogody i komputery odsatiłyście w kąt. Tak tu dziś pusto.
                My juz po pierwszym spacerze. Łukasz śpi i pewnie ja tez wezmę z niego przykład. Bo po południu znowy wyjdziemy na rower zapewne.

                Dziewczyny, a znacie to: jak do was ktoś (zwłaszcza teściowa) przychodzi, to dziecko daje szczególnie chętnie popis swoich negatywnych zachowań. Ja tak miałam wczoraj. Odwiedziła nas babcia i Łukasz właśnie wtedy postanowił udowodnić, że babcia ma słuszność twierdząc, ze wnuczek nic nie chce jeść. Mielismy małą wojnę o obiad. Ostatecznie zjadł, ale dużo cierpliwości mnie to kosztowało. Szczególnie, ze babcia postanowiła "pomóc", choć moje dziecko należy do tych stworzeń, których nie sposób zmusić do czegoś, czego nie chcą zrobić.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Cześć dziewczyny,

                  Moniczko ale masz przystojniaczka w domu

                  Co do kremu to ja też mam Ziajke 50.Smaruje i Hanie i Karole.

                  Hania zrobiła się bardzo ruchliwa non stop się przekręca, podnosi pupkę i się przesuwa po dywanie... nie mogę jej na chwile teraz zostawić

                  Jeśli chodzi o negatywne zachowania to jak goście przychodzą to Karola jest grzeczna za to jak przychodzi z przedszkola...to jest tak zmęczona..krzyczy,tarza się po podłodze, nie che jeść kolacji itd.. więc tylko czekam kiedy pójdzie spać


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    hejka

                    nie odzywałam się ,ale mam nadzieje ze wybaczycie!!!
                    tamten weekend na uczelni,ale jedna piąteczka juz w indeksie jest z INTERWENCJI KRYZYSOWEJ, i napisany egzamin z PeNITENCJARYSTYKI ale nie wiem co dostałam

                    wczorajszy dzień a raczej poranek minął mi na wizycie w szpitalu ,na izbie prezyjęć...... poparzyłam się wrzątkiem- herbata,wylałam ją sobie na dekolt,ze mam poparzenie 2 stopnia typu głębokiego,zlazła skóra z prawej piersi,masakra jakaś,ból nie do opisania, na pogotowiu dali zastrzyk prtzeciwbólowy , a do domu dostałam recepty na jakieś maści przeciwbólowe i oparzeniowe i leki przeciwbólowe
                    no to tak w skrócie

                    dzieciaki zdrowe, no nie licząc ALERGII emilki, która nam powróciła ... noż ku....mać!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hejka
                      ale pogoda sie popsuła co? na sam weekend ..
                      Olcia , ale miałas wypadek , współczuje Ci bardzo i jeszcze takie miejsce , trzymam kciuki za szybkie gojenie.
                      Kupiłam fifulowi rossmanowski krem przeciwsłoneczny 50+ i jest super , przynajmniej normalnie sie rozprowadza bez maziania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Witam

                        mam na imie Ania, ponad miesiąc temu urodziłam pierwsze dziecko - dziewczynke Jestem szczesliwa męzatka od 2 lat
                        Pozdrawiam !!!
                        baile_pasion




                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Napisane przez szatynkaX83X Pokaż wiadomość
                          Część jestem Kasia mam prawie 4 letnią córeczkę Olę i pochodzę z Lublina. No i ostatnio cierpię na chroniczny brak kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym.
                          Ja mam ten sam problem
                          Pozdrawiam gorąco i zapraszam na swoj profil
                          baile_pasion




                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia też współczuję - mam nadzieję że ładnie Ci się zgoi! A Emilce życzę zdrówka... u nas (odpukać) póki co dobrze z alergią. Plamy na buźce się zagoiły i nic się nie dzieję. Pijemy z powrotem Bebiko zamiast mleka z apteki i jest ok. Po mału wprowadzamy nowe rzeczy. A za jakiś czas i jogurt jakiś spróbujemy, ale to za trochę...

                            Kurcze... wszystkie macie kremy +50 a ja mam +30 i myślałam że to taki wysoki filtr nie ma jak się w czas dokształcić

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Ola, o ile nie przesiadujesz z Justynka godzinami na słońcu, to i 30dziestka wystarczy.

                              Olcia, gratulacje z powodu zaliczonego egzaminu i oceny, życzę, aby nastepny tez tak dobrze został oceniony. I wspólczuję poparzenia. Brrr. Okropność, ale może juz jest nieco lepiej. I z tą alergią też nie macie lekko, oby jak najszybiej sie cofnęło.

                              Agatko, dzięki za miłe słowa. Co do złego zachowania po przedszkolu, to moja koleżanka ma dokładnie to samo, co Ty. Córka popołudniami jest marudna i niegrzeczna, aż trudno czasem wytrzymać. Może Karola nie śpi na leżakowaniu, albo śpi za krótko?

                              My jesteśmy po bardzo udanym weekendzie. W sobotę byliśmy u dziadków i całe popołudnie spędziliśmy nad wodą. Było ognisko, pieczenie kiełbasek i browarek. Dziecko się wyszalało, że aż do ósmej rano spało! A dziś bylismy u kuzynki na obiedzie i było bardzo miło. Zwłaszcza Łukasz był zachwycony, bo siostra ma dwójke przemiłych dzieciaków i wszystkie sie pieknie bawiły. Nawet mojemu urwisowi dzis nie mogłam NIC zarzucić. Zachowywał się idealnie. Jak widać, jak chce to potrafi.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hej dziewczyny !!!!!

                                sorry,że tak rzadko zaglądam ale przez tego cyca nie chce mi sie siedziec,boli jak diabli,znaczy powoli sie goi,ale musze uważac,bo każdy dotyk czy ubranie stanika kończy się niesamowitym bólem,nie wspomne już ile wysiłku wkładam w umycie sie,masakra jakaś,normlanie szok

                                monia ,no ta alergia mnie wykańcza ..... do początku maja był święty spokój i myślałam że już koniec a tu znów to samo aaaaaaaaaaaaaa

                                ola ja mam ziajke 30+ , i nie uzywam większego, nawet jak byliśmy nad morzem to poprostu smaruje ją wiekszą ilością kremu

                                a ja znów mam dziś gości hahaha,moja kumpela ze studiow przyjeżdza,wczoraj zadzwoniła co słychac itd a ja do niej,ze ma się pakowac i przyjeżdzac a w piatek razem pojedziemy ja do nysy a ona do olesna hahahaha
                                a za 2 tyg moja psiapsióła z nysy przyjezdza też,bo ona technik weterynarii i ma szkolenie ale zostaje kilka dni dłużej hehehehe
                                jak przez dwa lata oprócz mojej mamy i siostry nikt nie zawitał tak maj 2011 co chwila ktos wpada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X