Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hej Dziewczynki

    Mężuś wrócił - Justynka szaleje z radości, gania się z nim po całym domu, jeden dzień jest i już ją na maxa rozbrykał

    Też już życzę wszystkim wesołych świąt, pełnych radości i miłości Dziś jedziemy w góry na tydzień... postaram się czasem zaglądać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.


      Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile
      kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe!
      Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich



      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        A ja witam Was już poświątecznie. I bardzo słonecznie.
        Świeta nam mineły rodzinnie, najpierw od soboty u moich rodziców, a wczoraj powrót do Warszawy i obiad u teściów. Wieczorem wreszcie u siebie w domku.
        Łukasz dyngusa robił juz od soboty, ganiał po podwórku i oblewał kogo sie dało. Oczywiście jego broń była niewielkich rozmiarów, wiec nie robiła dużysz szkód.

        A jak Wam święta mineły?
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Proponuje weekendowo majowe spotkanie Macie ochotę? powiedzmy 2 maja?
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej, mamusie. Jeszcze świetujecie?
            My wczoraj zrobilismy sobie po południu wycieczke rowerową w takim nieco szybszym tempie i dzis mam ponaciagane mięśnie. Nawet nie zakwasy, których się spodziewałam. I dziś chodze jak kaleka. Łukasz też wieczorem jęczał, że zmęczony jest, ale on siedział w foteliku i lodami itp. sie zajadał.

            A jak Wy korzystacie z tak wspaniałej pogody? Pewnie spacerki codziennie po kilka godzin. Szczęściary.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hej,

              Moniczko ja jestem

              Cudna pogoda to prawda Ja chodzę na spacerki i po Karole do przedszkola. Monia fajnie Ci z tym rowerkiem, ja muszę sobie kupić jakiś rower ale teraz nie mam szans bo Hania jeszcze za mała żeby mogła jechać ze mną z tyłu.

              Majajula jak się udały chrzciny, czekamy na jakieś fotki

              Jak tam plany na weekend majowy? my chyba zostajemy w domu, może do babci pojedziemy koło Kazimierza Dolnego ale to się jeszcze zobaczy.. dziś słyszałam że niestety na długi weekend ma się pogorszyć pogoda.


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Aniu ja jestem za zwlaszcza ze4mam egzamin-i sie odstresuje w waszym towarzystwie jak co to na komorke moze sie spiszemy







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  My weekend majowy na pewno w Warszawie spedzimy. No może nie tak do końca, bo w Czersku ma być turniej rycerski i zastanawiamy sie czy nie pojechać. Ale że poniedziałek mamy pracujący, a u męża w pracy wymyslili, że i sobota ma być pracująca (kompletnie nie wiem dlaczego) to o jakimś dalszym wyjeździe nie ma mowy.
                  Mam nadzieję, że jednak pogoda będzie ładna, bo mnie na rower ciagnie okrutnie. Zwłaszcza, że mięśnie juz nie bolą, a jak widze tę zieleń wokoło, to aż się śmieję całą sobą. Uwielbiam tę porę roku. Nawet do pracy jakoś lżej się idzie...
                  Tylko musiałam kupić wczoraj nowa paczkę plastrów, bo Łukasz z przedszkola wrócił z obtartą ręką. Musi sie chłopak przywyczaić, że jak rekaw krótki, to na kończyny bardziej trzeba uważać.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    hejka Pozdrawiam Was z pięknej Kotliny Kłodzkiej Zielono i świeżo i pięknie... jutro w nocy chyba już wracamy (albo pojutrze, ale jutro prawdopodobniejsze) więc weekend majowy już w domu... Może las kabacki odwiedzimy... Jeśli będzie pogoda Odezwę się już z domu - buziaki

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hej neta nie miałam, to się nie odzywałam..

                      jestem za spotkaniem jak najbardziej, ale jutro dam pewną odpowiedź, bo nie wiem co mnie czeka w najbliższe dni.. mieliśmy z M. pobyć razem, żeby to jakoś poukładać, ale na chwilę obecną nic nie wiem... :/
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja tez jestem za, tym bardziej że m jest w robocie przez caaaluuutttkkiiii weekend
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Czacza to widzisz, a ja się dzisiaj cały dzien nudze i chcialam jechać do lasku na naramowice, do tego rezerwatu, ale samej mi sie nie chcialo.. moze jak jutro nie masz żadnych ciekawszych planów, to może razem czmykniemy?
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            dajcie znać co ze spotkaniem w poniedziałek, żebym wiedziała, bo chętnie się z Wami spotkam, a nie mam ostatnio za często neta :/
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              to niech określą się jeszcze itka i mroovcka (nie mówiąc już o reszcie ) i spotkamy się razem wszystkie? może Cytadela, tam są super place zabaw..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Część jestem Kasia mam prawie 4 letnią córeczkę Olę i pochodzę z Lublina. No i ostatnio cierpię na chroniczny brak kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X