Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    OOO Garfild

    No to fajnie że remoncik ukończony - będzie parapetówa

    Dzięki Dorotka. W ogóle to ciągle jestem w szoku jak ten czas leci. Dorotki córeczka już ma pół roku... Hanula też już duża. Ja z kolei bardzo zapisałam sobie w pamięci ten moment jak Agatka nam napisała że jest w ciąży na samym początku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hmmm kiedy to było? a teraz Hanulcia za dwa tygodnie 5 miesiąc skończy a wczoraj zaczełąm jej rozszerzać dietę i dostała marcheweczkę i bardzo jej smakowała


      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
        Majajula - pisz co u Ciebie. Jak córeczka? Nie ma już problemów ze zdrowiem? No i jak radzisz sobie z trójką?

        Też się dołączam do życzeń dla Dorotki - 100 LAT No i zaglądaj do nas, jesteśmy Ciekawe co u Was słychać
        Malutka już dobrze, dzięki bogu z serduszkiem Ok, urodziła się niestety z wrodzonym zapaleniem płuc i to nieokreślonym więc musiała dostać 2 antybiotyki w tym 1 nefromecynę która może powodować głuchotę; 14 kwietnia mamy wizytę u audiologa mam nadzieję że badania wyjdą OK.

        A czy radzę sobie z 3 nie wiem na razie bo dopiero się próbujemy "dotrzeć" czasem śpimy wszystkie 3 oprócz Julki a czasem mam ochotę uciec z domu jak cała 3 chce coś ode mnie w jednej chwili.

        Oby do wiosny bo na razie kisimy się w domu


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Majajula trzymam kciuki za Olgę żeby badania u audiologia wyszły ok.

          A co do trójeczki to pewnie trzeba się właśnie dotrzeć i wszystko sobie zorganizować ja na początku jak Hanuś się urodziła byłam przerażona a teraz jakoś sobie radzimy


          Skomentuj


            Hej, macie może sprawdzone miejsca na organizację 2 urodzin brzdąca?

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej u nas już lepiej. Adaś wczoraj od 11 już nie miał temperatury, zatem to na ząbki było

              jutro jedziemy do dziadków, po drodze babci urodziny i nasza rocznica ślubu.. M ma nas tam nawiedzić, także cieszę się bardzo
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                to dobrze morelkaa że z Małym jest już ok,

                dziś byłam w Akoplu po prezent na jutrzejszy roczek i kupiłam sorter FP, no i kupiłam Amelii kubek LOVI 360, na razie pije bo pije i więcej się bawi ale mam nadzieję, że za tą cenę zda egzamin i nie będę żałowała

                Amelka zasnęła sobie dziś o 16 i o 17.20 ją obudziłam i teraz nie myśli o spaniu, choć siedzi sobie grzecznie w łóżeczku i opowiada czytając książeczki.. a my z M piwkujemy sobie

                miłego wieczorku
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ja to z tych, co raczej w domu wolą organizować takie imprezy. W końcu to urodziny małego dziecka a nie wesele ale to tylko moje zdanie - żeby nie było

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z lubuskiego

                    Witajcie

                    Jestem z Lubuskiego.

                    Czy zaglądacie tu jeszcze?

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ja też jak dotąd robiłam urodziny w domku, bo sądzę, że to trochę za wczesnie na imprezy poza domem. Wiec w tej kwestii nie doradzę.

                      Dziewczyny, podziwiam wszystkie mamy, które mają wiecej niz jedno małe dziecko!!! Wiem, że można sobie ze wszystkim poradzić, ale jakoś w głowie mi się to nie mieści. Ja majac jedno mam czasem ochote wyjść na baaaaardzo długi i samotny spacer, a co dopiero opiekując sie dwójką, czy trójką.

                      Majajula, trzymam kciuki, żeby badania wyszły ok. Takie maleństwo i od razu choróbska. Ech to życie...

                      A'propos chorób, to my właśnie jutro wybieramy się znowu do pediatry i z pewnoscią najbliższy tydzień spędzimy w domu. Już w piatek przyszedł z przedszkola z katarem, wczoraj zaczął sie kaszel, a dziś juz temperatura zaczęła rosnąć wieczorem. Standard...
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ech... Monia

                        Majajula - też trzymam kciuki. To straszne że jedne choroby leczy się lekami które mogą powodować inne. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. A skąd się bierze takie zapalenie płuc??

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.


                          Wesołych Walentynek

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                            Ech... Monia

                            Majajula - też trzymam kciuki. To straszne że jedne choroby leczy się lekami które mogą powodować inne. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. A skąd się bierze takie zapalenie płuc??
                            Do do końca nie wiadomo my akurat u nas jest nieokreślone
                            a tak to przez bakterie np w pochwie matki i w czasie porodu dostają się do płuc i inne bakterie które mogły znaleść się w macicy w czasie ciąży
                            Ze starszymi byłam w ciązy kilka razy chora i zawsze pod koniec ciązy brałam antybiotyki teraz tylko na początku ciązy (nie wiedząc jeszcze o niej )wziełam serię 3 silnych antybiotyków a tak nic nie brałam a może jakbym coś wzieła wybiło by te bakterie z macicy ech szkoda gadać
                            tylko ona osłuchowo była OK tylko rentgen klatki wykzał to zapalenie i to dopiero początek; dzięki pani doktor mała już w 3 dobie dostała antybiotyk a tak wypuścili by nas do domu i nie wiadomo z czym byśmy wrócili do szpitala
                            dzięki tej kobiecie mała dostała tylko 5 dawek nefromecyny i jest szansa że uszka będą Ok

                            Monika oj te choroby my w tamtym roku ciągle chorowaliśmy; Julka przynosiła ze szkoły zarażała Majkę tydzień spokoju i znowu od początku.
                            W tym roku ani jednej wizyty u lekarza. I nawet chodziłysmy na basen przy tych największych mrozach i nic.
                            Życzę Ci aby Łukasz za rok już tyle nie chorował miejmy nadzieję że wychoruje się w tym roku a za rok będziecie mieli spokój.


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Grabusia4 moja Olga też jest z 12.01 ale 2 lata młodsza od Filipka


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Monia zdrówka życze dla Łukaszka, Karola zdrowa od tygodnia ale na razie siedzi w domu za to mojej siostry synek chodził dwa tygodnie do przedszkola a dzisiejszej nocy dostał 40 stopni i nie mogła mu zbić gorączki w końcu jakoś zeszła a nad ranem miał 38,5.. on chodzi do 4 grupy i nadal niestety często choruje..


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X