Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Atusia wyslalam Ci fotki na maila mam nadzieje ze beda ok innych juz naprawde nie mam
    Morelka dzieki za dobre slowo
    Kasia-ja Cie podziwiam twoje blizniaki to naprawde potrafia narozrabiac-z tego co piszesz bo w towarzystwie to aniolki bym powiedzialaDominik nie odstaje wogole znowu guz na czole jest doslownie wszedzie a jego ulubione slowo ostatnio to nie uzywa go w nadmiarze.ale musze sie pochwalic coraz lepiej sam je-lyzeczka,zupke.drugie danie nawet nie jest bardzooo brudny tak srednio)







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      no chyba ze

      ja z M. rozmawialam i postanowilismy, ze wyjade na jakis czas do dziadkow.
      odpoczne troche i na pewno psychicznie nie bede taka zmeczona.
      zwlaszcza, ze dziadkowie maja duzy dom i wielki ogrod, wiec bedzie gdzie poszalec
      na sniegu.
      moze zapisze sie tam na aqua aerobik..
      na pewno odżyje, a M. bedzie nas odwiedzal jak tylko bedzie mogl..
      nie wiecie moze gdzie mozna tanio kupic laptopa?
      chcielismy kupic drugi, zebysmy mogli przez skype'a rozmawiac
      ale jak widze te ceny, to masakra. nie stac mnie zeby tyle zaplacic..
      a na raty nikt mi nie sprzeda.. :/
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Itka to fajnie ze maly juz sam jada, ja jeszcze Adasiowi nie daje takich mozliwosci
        bo on lubi wszystko dookola rozrzucac
        ostatnio tak sie wywrocil ze wpadl na szafe i ma na policzku wielka kreche..
        ale na szczescie szybko juz sie goi..
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          itka- postępy, postępy...a i dla Ciebie teraz nieco lżej na naszym ostatnim spotkaniu chłopcy byli jak zaczarowani- nigdy wiecej nie miałam takiej sytuacji. Może to przez to, że było tyle dzieci??? sama nie wiem, jaka jest recepta. Bo nawet gdy są w gronie dzieci, ale tych, które znają, to szaleją równo. Zresztą jak już pisałam- taki szałowy okres zaczął się 1,5 tyg temu.

          ok- zaraz mama wraca- biegnę otować żurek i myć podłogi. Żeby nie było, że tylko siedzę na necie

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            co wy tak dzisiaj duzo piszecie bezemnie :P ja wlasnie wrocilam od lekarza i ze sklepu ogarnelam troche pokoj i jemy z mala obiad
            oliwia wazy juz prawie 13 kg a ostatnio bylo 11 mierzy 88cm i wszystko ok tylko muszimy czesto siedziec poturecku bo mala ma jeszcze taki lekko kaczkowaty chod i profilaktycznie tak mam ja sadzac
            mamy jakiegos nowego mlodego dozorce i jak wracalysmy ze sklepu to oliwia oczywiscie musiala go pozaczepiac pomagala mu wozek z piaskiem pchac i chciala sie kisielem dzielic mowila ze mama mu przyniesie xD chyba chciala mnie wyswatac

            mroocva jak bedziesz kiedys w poz albo jak ktoras z dziewczyn bedzie w moich okolicach to kolo fawora jest taki sklep gdzie sa ciuszki dobrych marek dla dzieci i dla nas w dobrych cenach z nexta addidasa itp jeszcze tam nie bylam ale musze sie przejsc jak minie snieg bo tam nie wjade wozkiem a wlasnie mam dostac 3 bluzeczki za 7 zl z tego sklepu bo pracuje tam zona mojego m kolegi z pracy

            morelka a jak ci sie nasz poznan podoba?? dorosnie do nocnika moja jeszcze niedawno uciekala na samo slowo a teraz sama leci po nocnik i nie chce z niego zejsc szkoda tylko ze nic do niego nie robi
            ile juz tu mieszkasz?


            pesteczka
            ja tam kocham fishera dla drugiego dziecka napewno bede kupowac tego mase szkoda ze taka cena ale sa strasznie wytrzymale oliwia ma radyjko ktore ma conajmniej 16 lat i jeszcze swietnie dziala

            czacza to zycze spelnienia tego co sobie zaplanowalas mi to tam nic z tego co bym chciala chwilowo nie wychodzi

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              no w styczniu bedzie 9 lat jak w Poznaniu mieszkam
              fajnie mi sie tu mieszka, ale bardziej mi sie Krk podoba..
              a Poznań mały mi się wydaje.. zawsze jak wracam z Warszawy,
              to się śmieje, że wróciłam na wioske, bo tak patrzac
              na Poznan i Wawe, to jest meeeegaaa roznica..

              Sunny a Wy chcecie miec drugiego bobaska? nam wystarczy Adaś!
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                kochana mi sie marzy 4 ale to juz zalezy jak sie w zyciu ulozy na pewno jeszcze jedno bedzie i na pewno za 2 lata bedziemy sie starac(mam nadzieje) i marzy wtedy nam sie chlopiec bo oliwia miala by chlopcem(tak nam sie marzylo bo plci nie chcielismy znac) kuba

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  apropo nocnika. nie wiem morelka czy czytalas juz wtedy nasz watek, ale z Antosiem mialam duze problemy z siusianiem. oficjalnie mail 2 lata i 7 miesiecy jak nauczyl sie robic na "nocnik" - a w zasadzie na wc z nakladka. A dzis drugi dzien mial suchego pampersa po nocy. wczoraj mnie o 5 obudzil na siusiu, a dzisiaj wogole nie robil. i w zasadzie samo przyszlo. to tylko potwierdza ze jak przyjdzie czas to sie dzieciaki naucza (mam nadzieje ze suche nocki beda coraz czesciej )
                  Antoś 24.01.2008r


                  Julianka 06.01.2010r


                  Moje dwa łobuzy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    4?? odważna jesteś!

                    ja już więcej nie chce i M. też podziela moje zdanie, choc był czas,
                    kiedy próbował mnie przekonać do drugiego..
                    ale prawda jest taka, ze teraz przy jednym dziecku finansowo
                    bywa roznie, to co by bylo, jakby jeszcze drugie bylo..
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      no ja nie chce na siłę Adasia uczyć, ale powoli chce go oswajac z nocnikiem.
                      właściwie to zastanawiam sie co jest lepsze.. ta nakładka na wc, czy nocnik..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        morelkaa nikt ci nei mowi zebys to bylo teraz moze za kilka lat zmienisz zdanie u mojej kolezanki brat ma 3 dzieci rok po roku najstarsza jest troche starsza od oliwi a najmlodsza ma jakies 5 miesiecy niestety te dzieci ze tak powiem z glupoty bo sie nie zabezpieczali pracuje tylko on a jak jest zima to ma mniej pracy mieszkaja z moja kolezanka i jej mama a pokoj w 5 dziela ktory jest taki jak moja kuchnia czyli malutki miesci sie tam tylko sredni regal ich lozko i dwa lozeczka :/

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hmm czy nakladka czy nocnik ciezko powiedziec chyba zalezy od dziecka ja mam to i to i mala nie chce na nakladke pewnie pozniej ja polubi

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            nie wiem, watpie bym zmienila zdanie, zwlaszcza ze porod zle wspominam..
                            wystarczy nam Adas.
                            poza tym wole zeby Adas byl jeden i niczego mu nie braklo,
                            niz mialaby byc dwojka i martwilibysmy sie skad brac pieniadze na zycie..
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              no tez prawda al jakos nie chcialabym zeby oliwia byla jedynaczka
                              ja porod wspominam hmm nawet ok koncowka to mi mignela bo wzielam znieczulenie czego zaluje z jednej str a z drugiej nie

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                a mi nie chcieli dać znieczulenia.. jedynie oksytocynę mi dali.
                                ogolnie nie bylo najgorzej, ale miałam bóle krzyżowe, do tego 12h na porodówce
                                to był dla mnie koszmar.. nigdy więcej..
                                prędzej zaadoptuję!
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X