Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Hello

    Czacza a patrzyłaś na mieszkania w Luboniu lub Komornikach? To blisko poznania a ceny sporo niższe. Ja jak będę miała pracę to chcę się wyprowadzić właśnie gdzieś w te tereny.

    Itka miałaś mi dosłać zdjęcia. Ja dziś o 16 muszę mieć je gotowe żeby były do odbioru po niedzieli. Bo potem nie wiem na kiedy będą.

    Dzisiaj od rana Michasia zwymiotowała mi na wyrko. Mleko jej się źle odbiło i poszło wszystko na mnie i łóżko. Pralka nam się popsuła i rodzice mają kupić nową. No i nie mogę poprać teraz nic :O

    Ania Ty nie marudź tylko chodź do tej Palmiarni. Ja się podejmuje biegania za Antosiem i Misią. Bo ona też nie ustoi w miejscu. Ja Wam generalnie nie pisałam jak moje dziecko się bawi... Ostatnio bawiła się z tatusiem, poślizgnęła się i uderzyła głową w kant szafki - w nagrodę duży guz na czole. Biegała po domu zachaczyła o coś i przewróciła się na twarz - w nagrodę leciała jej krew z nosa. Wczoraj sprzątała szczotką i uderzyła się pod oko. Szczęscie nie ma sińca pod okiem... Zabawy mojego dziecka doprowadzają mnie do nerwicy czasami. Ale nie sposób jej zatrzymać
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Atusia to masz istny wulkan w domu na szczęście Amelia nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o latanie po domu, ale u jednych lub drugich dziadków to sobie odbija,
      ja tak czytam o tej palmiarni też chętnie bym się z Wami wybrała, jest tam super (choć w tym roku parę razu już byliśmy) ale ode mnie jest masakryczny dojazd, nie wiem czy Amelka da radę jechać taki kawał w tramwaju?! no i czy ja z nią zobaczymy..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Czacza może ja duże autko wyczaruje znowu od taty
        A Miś wcale nie ma dużo miejsca. Biega od jednego pokoju do drugiego. Ale jest szatan więc trzeba na nią uważać jak nie wiem.

        A macie facebooka? Tam mam zdjęcia Miśki z kuzynką 9miesięcy starszą od Miśki. I róznicy dużej nie ma

        Lece wypić z Michasią kawkę.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Atusia to jak wyczarujesz to chętnie się przyłączę, jeśli nie będzie problemu
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            No przecież nigdy nie ma problemu No i pewnie będą potrzebne 3 miejsca dla Ani z Maluchami
            Byle pogoda była lepsza bo ja w taką nie cierpię jeździć autem...
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia - jest jeszcze cos. potrzebuje 2 foteliki, a jeden mamy na stale zamontowane w samochodzi, bo jest on tylem do kierunku jazdy i zamontowanie go wymaga troche czasu i wysilku, wiec musialabys skombinowac dodatkowy fotelik. i jeszcze jedna sprawa. teraz mieszka u mnie szwagierka z synkiem rocznym, wiec ich tez trzeba by zabrac. no i julka spi od 12 do 15. wiec mysle ze mimo wszystko nie bedzie to taka prosta sprawa..
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czesc znowu sie rozpisalyscie na nadarzam za Wami
                Czacza-napewno sie wszystko ulozy ja postaram sie o ten numer dla Was i znajdziecie cos ladnego w dobrej cenie
                Atusia-nie mam innych zdjec poza tymi co wyslalam aparat sie popsul-wiec niestety... nic nowego nie porobie
                Na wyjscie do palmiarni chetnie sie pisze
                Ania-a jaki ten fotelik potrzebujesz?jak cos moge Ci pozyczyc jeden mam taki normalny-nie kolebke i tak nie mamy w tej chwili auta)
                u mnie tragiczne nastroje przed swietami,chyba cud jakis musi sie stac zeby nam sie udalo bycie razem wszystko wzkazuje na to ze po nowym roku szukam sobie mieszkania...ale co tam dam rade)







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  oj widzę,że wszystkie złapałyśmy jakieś złe nastroje..

                  ja dzisiaj od rana mam takiego doła,że łzy same mi lecą..
                  zastanawiam się czy wszystko to co jest ma sens..
                  chyba te słowa mamy wczoraj mnie tak przybyiły,
                  już sama nie wiem co myśleć.. jakaś patologia się robi z tego :/

                  Czacza na pewno Wam się ułoży, a plan jaki wymyśliłaś ma w sobie dużo logiki,
                  więc czemu by nie spróbować tak zrobić

                  Mroovcka, Atusia - tą palmiarnię to w styczniu planujemy, bo teraz to pogoda denna,
                  piszę tak dla przypomnienia, bo nie wiem czy Wy teraz juz na grudzien sie tak umawiacie?

                  a Sunny gdzie się podziewa?

                  Itka.. może jeszcze będzie dobrze.. w święta zawsze taki fajny nastrój panuje, może
                  dzięki temu zbliżycie się do siebie!
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Ale czytania!!!

                    Atusia- jakbym czytała o Miłoszu. On też gdzie nie stanie, tam się walnie. Cały w siniakach- już nie pamiętam, kiedy miał twarz bez szwanku- teraz znowu 2 rysy na policzkach. A jest o wiele spokojniejszy, niż Dawidek, który momentami przypomina biegakącego oszołoma!

                    mroovcka- Ty za Antosiem z Małą na rękach. A ja za Dawidem i Miłoszem w dwóch różnych kierunkach. Myślę, że dasz radę lepiej, niż ja

                    co do palmiartnii, to gdy obsługa zobaczy taki rzut maluchów- chyba wezwą dodatkową ochronę

                    morelka- a gdzie macie działkę? ja od kilku dni tak marzę o budowie, że o niczym innym nie myślę. Byleby szybko spłacić kredyt i coś zacząć- ale w poznańskich realiach to strasznie trudne

                    Ja kiedyś też czekałam kilka dni za licytacją bliźniaczego wózka. i co? mąż mnie zagadał i nie zdążyłam- a był rewelacyjny i poszedł za niecałe 300 zł z całym wyposażeniem. 2 dni byłam tym nakręcona!

                    czacza- widzę, że noc obfotowała nowymi planami

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Kasiu - mamy działkę w Skorzęcinie. niedaleko tego ośrodka wypoczynkowego.
                      mamy już wybrany projekt i czekamy tylko jak przedłużą M. kontakt i
                      będziemy się starać o kredyt "rodzina na swoim"..
                      chcieliśmy na wiosnę już zacząć jakieś roboty..
                      ale jak teraz M. podjął się tej dodatkowej pracy, to pewnie to się przesunie w czasie
                      o rok dwa później..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dużo słyszałam o Skorzęcinie, ale jeszcze nigdy tam nie byłam. Choć moi znajomi wiecznie wyjeżdżają tam na wypoczynek. Lokalizacja ciekawa

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          tam jest świetnie.. coś jak nad morzem, tyle że zamaist morza jest duże jeziorko
                          jak dla mnie jest ok, zwłaszcza, że teściowie mieszkają niedaleko
                          i od moich dziadków też nie jest źle z dojazdem.
                          dobre miejsce na wypad. a domki nie są drogie, chociaż czasami ceny
                          takie jak nad morzem..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Kasiu jak będziecie mieć kiedyś okazję, to warto tam pojechać.
                            Dużo atrakcji dla dzieci
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Moja siostra mieszka nad 3 jeziorami, więc raczej tam zaglądamy o wiele dlej, ale ciekawiej i nocleg zawsze u rodziny

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Zmeczyły mnie te włosy szczególnie że nadal mi wypadają , ostatnio z zupy m. wyjął chociaz chodziłam w zwiazanych, a miałam dłuższe ze wzgledu własnie na m. który lubi długie, ale pocieszyłam go że na wiosne odrosną, zawsze to jakas odmiana.
                                Bylismy dzis u dentysty , mały nie płakał choc był mrozek ale wszystko było ok tylko sie wkurzyłam bo ten lekarz do którego chodze już nie bedzie robił na fundusz tylko prywatnie , na fundusz bedzie robił jego kolega który mi nie odpowiada za bardzo, i już sama nie wiem czy chodzic prywatnie czy jak zobacze jaka pensje m. dostanie czy mnie stac bedzie na prywatne wizyty u dentysty.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X