Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Witam

    Witam! Mam 23 lata, kochanego mężusia i jestem w 17 tygodniu ciąży. Już się nie mogę doczekać pierwszego dzidziusia

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Witam
      Jestem mamą 2,5 letniej Zuzki. ma już trzy dyszki na karku, wspaniałego męża, zwierząt na ten czas nie zarejestrowałam, ale dziecię coś wspomina o kocie :P Mam żywe srebro w domu, więc czasu też nie najwięcej, ale na razie daję radę Jestem w trakcie robienia prawa jazdy i wymyślania lepszej przyszłości
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #78
        Napisane przez juta85 Pokaż wiadomość
        Witam! Mam 23 lata, kochanego mężusia i jestem w 17 tygodniu ciąży. Już się nie mogę doczekać pierwszego dzidziusia
        Gratulacje Juta. A płeć juz znasz?
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #79
          Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
          Gratulacje Juta. A płeć juz znasz?
          Jeszcze nie, ale mam przeczucie, że będzie mężczyzna to samo mówi mój mąż... zobaczymy

          Skomentuj


            #80
            Ja mam synka 11 miesięcy, u mojego męża w rodzinie to pierwszy chłop a tak to same dziewczynki się rodziły. A najważniejsze i tak żeby dzidziuń był zdrowy. A jak sie czujesz?Pracujesz czy odpoczywasz w domku?
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #81
              U mojego męża w rodzinie to wogóle będzie pierwszy wnuk - lub wnuczka więc każdy chce znać płeć Maluszka Ja aktualnie jestem na zwolnieniu od 2 tygodni, bo brzusio bolał, no i zalecone mam dodatkowe odpoczywanie. Chociaż raz, dwa razy w tygodniu wymykam się na uczelnię - bo jeszcze kończę studia. Ale czuję się już lepiej, więc się cieszę i czekam na dzidzię

              Skomentuj


                #82
                To fakt, musisz teraz odpoczywać tzn bardziej się nie przemęczać.Ja też kończyłam studia będąć w ciąży ale dopiero zrobiłam licencjat z turystyki i teraz o lutego planuje iść dalej ale to sie okaże jeszcze jak będzie.
                A u nas też tak, my w naszych rodzinach też zrobiliśmy z rodziców dziadkami jako pierwsi i z tego powodu nasz Syn jest strasznie wypieszczony, wyściskany na wszystkie strony, bo jak na razie to jeden jedyny taki mały Niuniu jest.
                Pewnie sie już doczekać nie możecie na dzidziusia
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  witam

                  dopiero co natknelam sie na to forum...i podoba mi sie tu..mam nadzieje ze szybko dojde co jak i gdzie

                  jestem szczesliwa mama 2,5 - miesiecznej Emilki

                  Skomentuj


                    #84
                    Witam wszystkie mamy,
                    nazywam się Beata mam 28 lat, kochającego męża i cudowną 13 miesięczną córeczkę Olę.
                    Pozdrawiam serdecznie i miło mi, że mogę dołączyć do Waszego grona.

                    Skomentuj


                      #85
                      Witamy Serdecznie Nowe Mamuśki
                      Ja jeszcze raz sie przedstawię,mama na imie Klaudia mam syneczka 11 miesięcy i teraz zaczynamy chodzić więc coraz mniej czasu na wszystko
                      W weekend coś pustki na forum, jak będziecie miały wolną chwilkę to zapraszam na pogaduchy.
                      Wojtuś 28.11.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Napisane przez juta85 Pokaż wiadomość
                        Jeszcze nie, ale mam przeczucie, że będzie mężczyzna to samo mówi mój mąż... zobaczymy
                        Witam koleżankę! Ja tez od razu miałam przeczucie,że będzie chlopak! No i jest I to pirwszy wnunio i dla mojej mamy i dla tesciów.
                        Takie oczekiwanie na bobaska to super okres w zyciu kobiety ,no nie?
                        Chociaż czasami ( a może nawet często) hormony szaleją,że ho ho!

                        Skomentuj


                          #87
                          Ja do Was sie przyłączę, od razu wiedziała ze będzie chłopczyk i oczywiście tak jest.
                          Wojtuś 28.11.2007

                          Skomentuj


                            #88
                            Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                            Ja do Was sie przyłączę, od razu wiedziała ze będzie chłopczyk i oczywiście tak jest.
                            Kobieca intuicja nigdy nie zawodzi!

                            Skomentuj


                              #89
                              Zgadzam się w 100%
                              U nas piękna pogoda, Wojcieszko zaraz idzie z babcią na spacerek a ja w końcu sobie spokojnie posiedzę przy kawce
                              Miłego dnia
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                #90
                                W sumie to ja bym wolała córeczkę... ale jak będzie chłopak to też fajnie pierwsze dzieciątko zawsze jest najukochańsze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X