Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Kobitki, to ja się po wizycie odezwę do Kasi, no chyba że będzie bardzo późno, to się odezwę od razu na forum

    Miłego dnia... ale smętna pogoda dzisiaj...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Fakt, pogoda smętna, mam nadzieje, ze sie wypogodzi...

      DOłek trochę poważny, ale przy Was na pewno zagości na mojej twarzy uśmiech Lecę sie powolutku szykować, mimo łez na twarzy...



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        pogoda srednio wyglada, ale maz mowil ze cieplo i przyjemnie jest

        to trzeba bedzie ten dolek i lzy przegonic

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          do spotkania jeszcze 2 godziny zostały, wiec moze jeszcze sie pieknie zrobi

          Staram się uspokoić i już nie płakać. Ale przy Was na pewno o wszystkim zapomnę. Dzięki Kasiu :-* Jak tam Adaś?



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej dziewczynki , chętnie bym dołaczyła ale niestety musze załatwić pare spraw na miescie wiec sie nie wyrobię może po niedzieli się umówimy?

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              no ja mysle ze jakies slonko wyjdzie
              nie placz..(chcialam tu wstawic emotke przytulania,ale widze ze nie ma takiej)
              Adas dobrze, wlasnie usypia,pospi godzinke,zje i bedziemy sie zbierac
              nie wiem tylko jak go ubrac po tym jak wczoraj zmarzl

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                grabusia, szkoda ze dzisiaj nie dasz rady. po niedzieli chetnie,tylko ze ja wracam do pracy na 3 tyg :/ i w domu bede dopiero ok 14, wiec ze mna spacerki to ewentualnie ok 15 bylyby mozliwe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Kasieńko, już nie płaczę. Muszę się trzymać, bo mam dla kogo, a i nie chę by Mały widział moje łzy. Sytuacji nie zmienię, ale nie myśląc o niej będzie na pewno lżej.
                  A Tomcio rozrabia. Właśnie dorwał tubkę z kremem i próbuje ją zjeść. O 10 Go nakarmię, ubiorę, i będziemy się szykować.
                  No właśnie nie wiem jak masz ubrać Małego, skoro wczoraj zmarzł... Ja Tomusiowi kładę body z dł rękawem i na to grubą bluzę (taką jakby na zimę) i kurtkę tą co miał wczoraj - jest jesienno-wiosenna. No i rajstopki obowiązkowo i spodenki. A jak Ty masz Adaśka ubrać to nie wiem... Może jakoś na cebulkę. Najwyżej Go rozbierzesz jakby było Mu za ciepło... Ciężko powiedzieć...

                  Grabusia, ja chętnie po niedzieli się spotkam. Może i inne Mamuśki dołączą Ja mam czas do 16.



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    dobrze ze juz nie placzesz, cokolwiek sie stalo musisz byc dzielna dla Tomcia
                    a jak spal w nocy Tomus?budzil sie?
                    no wlasnie naszykowalam ciuszkow tak zeby mial warstwy na sobie, i moze mu cieplejsza czapke wezme

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Tomuś sie budził... Począwszy od 22:30 to co godzinę. O północy dostał nurofen, bo płakał bardzo i się wił. Po dłuższej chwili wtulony we mnie pieknie usnął i do 3;30 spał, więc ponad 3 godziny. Potem o 5 i 6;30 pobudki kolejne, tak więc bez rewelacji, no ale cóż. Zęby na dniach już wyjdą... Mam nadzieję, ze jak wyjdą, to będzie lepiej...
                      Kasieńko, a masz moze po drodzę tą aptekę na rogu Smoczej i Miłej? Jeśli tak, to czy mogłabyś mi kupic ten lek Passiflora, a pieniążki oddałabym Ci na spotkaniu? Bo pewnie nie dostane tego nigdzie indziej. Wczoraj to w sumie w 3 aptekach pytałam i nie było :/



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        to znowu sie nie wyspalas, a Tomus sie wymeczyl

                        niestety nie jest mi po drodze ta apteka, jest zupelnie w innym kierunku, jakby adas nie spal to wyszlabym juz teraz i poszla tam,no ale nie bede go budzic bo bedzie potem marudny

                        moglabym jutro isc i kupic bo bede szla w tamta strone zaplacic za internet. i mozemy sie tez jutro gdzies spotkac, ale nie wiem jeszcze czy bede mogla sie spotkac bo czekam na wiadomosc od kolezanki czy mam do niej jutro wpasc..wiec nie wiem.

                        a wiesz ze mozesz sobei ten lek zamowic tez w aptece internetowej?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Dziewczynki ja mogę po południu bez problemu , rano tez bo siedze w domkuto nie ma problemu, moze bedzie juz słonko i bedzie przyjemniej , no i mój szkarb dojdzie do siebie to nie bedzie zagrożenia ze wasze maluchy pozaraża.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A na co jest passiflora , na ząbki? Bo mój tez ząbkuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              to jest i na ząbki i na lepszy sen, bo u nas to są pobudki baaaaaaaaaaardzo częste i koleżanka mi to polecila. Ona daje swojej corci i Mala spi jak aniolek cala noc

                              Kasiu, jutro to wolalabym sie nie ruszac z domu, bo w sobote mam wizyte taty i musze wysprzatac w domu. Zerkne czy w necie to dostane, jak nie to moze mi tata kupi, albo po niedzieli sie przejde do tej apteki.

                              Zmykam, do zobaczenia!



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                to fajnie,mam nadzieje w takim razie ze jakos w nastepnym tygodniu sie umowimy na spacerek po poludniu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X