Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Ja przy pierwszej gorączce to płakałam z nerwów, bo nie wiedziałam co sie dzieje... Przy drugiej sie opanowałam i zamiast sie denerwowac dalam czopek, poobserwowałam troszke i dawałam duużo picia.
    Juz prawie 16 wiec Czacza daj znac co Wam lekarz powiedział.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Pół ciąży się przyzwyczajam do spania po kilka godzin. Pierwszy trymestr nie mogłam spać, w drugim było ok, a teraz w trzecim coraz gorzej ze spaniem. Albo się nie mogę ułożyć, albo mam zgagę, albo mała kopie albo po prostu nie mogę zasnąć, lub budzę się w nocy czy nad ranem i dalej nie mogę spać... To chyba mój najgorszy objaw ciążowy... No cóż... ale jak się nie rzyga to trzeba inaczej odpokutować A dziś wstałam przed piątą i już czułam że nie ma szans na spanie więc zrobiłam sobie kawkę z mleczkiem, a co se będę żałować. Oczywiście po śniadanku. Wiecie co? Jak będę wstawać do dziecka w nocy, to przynajmniej będę wiedziała dlaczego (dla kogo) nie śpię.

      Ale nie narzekam. Dzidzia zdrowa a i ja poza tym niespaniem dobrze się czuję. Wczoraj skończyłam 36 tydz. Jeszcze z tydzień, półtora i już nie będę się bała, że coś za wcześnie się zacznie. Powiem Wam, że przestałam się przejmować tymi nieprzyjemnymi objawami ciążowymi, jak nasza koleżanka z forum była w szpitalu, miała dość trudną sytuację i nie wiadomo było jak to się skończy (a to już było za połową ciąży). Ja wtedy miałam takie straszne zgagi, ale kiedyś sobie pomyślałam, że ona pewnie by tak chciała być na moim miejscu i nawet źle się czuć, ale wiedzieć, że z dzieckiem wszystko dobrze... I od tamtej pory przestałam się przejmować tym jak się czuję... Na szczęście wszystko jest ok, też może lekarze ją za bardzo nastraszyli... ale leżeć w szpitalu z obawą utraty dziecka, to coś okropnego...

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dziewczynki, a jak się już tak wiosennie i cieplutko zrobi to może się gdzieś spotkamy w jakimś parku, czy na kawce, może jedno z drugim da się połączyć... Fajnie by było co?

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          jesli goraczka wzrosnie po mniej niz 6 godzinach to mi lekarz kazal podac lek przeciwgoraczkowy z innej grupy, tzn. jezli podalas cos z ibuprofenem to np po 3 h mozna podac cos z paracetamolem, i na odwrot
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Olcia! Ja bardzo chętnie co do spotkania :0 tylko ze u mnie tylko weekend wchodzi w grę i z Filipem oczywiscie

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z lubuskiego

              witajcie mamusie ja jestem z Żar
              mam troje smyków

              pozdrawiam mamy z lubuskiego

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hej dziewczyny.
                Ale dzis od rana szalejecie na forum, że ho ho. Miałam co nadrabiać.
                Jak wam sie podobał dzisiejszy snieg? Mąż mówił, że ładnie w Warszawie sypało. U mnie też przez chwilę (przypomnę, że jestesmy u moich rodziców, a nie w domku), ale w sumie to tylko trochę brud przykryło.
                Humory mi się unormowały. Może mąż miał rację, ze to do kawy. Co prawda tylko jedną dziennie pijam, ale magnez może mi wypłukało i stąd te hustawki.

                Irka, swietnie, że wyniki są dobre. Oby do piątku i będziesz juz spokojna.

                Ola, dobre podejscie, nie ma co martwic sie głupotkami, bo inni mają prawdziwe problemy.

                Imagination, może pocieszy cie to, że w tym wieku maluch błyskawicznie opanowują nowe umiejetnosci. Etap przwracania sie o powietrze dość szybko minie i maluszek bedzie ganiał po mieszkaniu.

                Mam teorie na temat wczesnych pobudek przyszłych mam. Też pod koniec ciąży wstawałam rano jak skowronek. Ja myślę, że to organizm przyzwyczaja mamę do przyszłych obowiązków i mniejszej ilosci snu. Nocne sikanie ma według mnie ten sam cel - pobudki w nocy na karmienie.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Tak, Monika, popieram tą teorię i tym się pocieszam

                  Dobrej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                    hej ja tez jestem z podlasia

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      witam sie z Wami w ten słoneczny poranek

                      Moj dziec mial z rana 39c gorączki,ale bez kataru i kaszlu,nie wiem co to.....
                      zagladałam w paszcze i widze jednego zeba nie do konca przebitego wiec moze to to... no nic zobaczymy czy cos sie z tego rozwinie

                      ola ja tez w ciazy nie potrzebowalam duzo snu,no na poczataku tylko dopadała mnie chroniczna śpiączka,zasypialam na dywanie,w kuchni z głową na stole
                      mnie nocne pobudki ominely,emilka spala cala noc,kladla sie spac o 23 a wstawala o 6.30-7 rano , ale za to kamil dawal nam popalic,wiec wiem co to znaczy nocne wstawanie

                      s co do spotkania to tez jestem za tylko ze ja nie znam warszawy ..... ale jak bedzie trzeba sie stawić na wezwanie to sie stawie hahahah

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dzięki dziewczyny za troskę!!!

                        lekarka powiedziała, że ta temperatura od gardła, ma bardzo zaczerwienione, ale na oskrzelach i płuckach jest czysta, mam jej dawać cebion, tantum verde, a na noc jakieś krople do noska i jak będzie temp to nurofen ale już nie w czopkach (to wtedy gdy naprawdę będzie wysoka gorączka) ale w syropie..
                        jest nadal marudna, nie chce niestety nic jeść i dzięki bogu karmię Małą jeszcze piersią, bo dzięki temu ma i płyn i trochę się nasyci..
                        ale za to ja się rozłożyłam tez mnie gardło boli, mam cieknący katar i kicham co 5 min.. wczoraj miałam lekką temp i powiedziała że jedyne co mogę brać to paracetamol i tantum verde..
                        nie odzywałam się, bo długo jeszcze po lekarzu byliśmy u moich rodziców, później leżałam w łóżku, no a wieczorem tu już była mega niespodzianka - teściowie zrobili nam prezent-kupili nam telewizor masakra, no ale umówiliśmy się, że połowę w ratach im spłacimy, dziś się nim bawimy cały czas i to chociaż poprawia nastrój w tych choróbskach!!!
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          To na spotkanie jesteśmy prawie umówione... tylko niech się wreszcie ciepło zrobi!!

                          Ola - miejmy nadzieję że to przez zęba i nic poważnego...

                          Ciekawe czy moja niunia da czadu w nocy... bądź co bądź jestem już przyzwyczajona do niespania Ale w ogóle chciałabym już ją zobaczyć i przytulić...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            No i będę się musiała nią podzielić z mężem... bo do tej pory jest tylko moja mąż może ją pogłaskać po moim brzuchu czy coś tam do niej gada... ale to jakoś tak inaczej będzie

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              ola zanim sie obejrzysz,już będziesz tuliła swoje maleństwo
                              oj uwierz mi że bedziesz wdzięczna że mąż od czasu do czasu zabierze małą

                              kurcze taka fajna pogoda a my w domu uziemione wrrrrrrrrrrrr
                              obiad sie gotuje,mieszkanko wysprzątane a ja nie wiem co ze sobą zrobić,moja emilka w łóżku leży i pozwoliłam sobie jej włączyc bajki na cbeebees... nie chce ani sie bawić ani czytac bajeczek
                              oj nie lubie jak jest chora bo kompletnie nie wiem co z nią robić taka marudna jest

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czacza no to tylko szybko zdrowiejcie bo sie coraz cieplej robi ale masz super tesciow

                                a my niedawno wrocilysmy z mini spacero-zakupow a teraz mala spi ja robie zupke . Babcia kupila malej na imieniny butki do domu i pierwsze adidaski ale kurcze mialam problem z wyborem bo byly fajne zolto biale ale w koncu zdecydowalam sie na bialo i lekko rozowe bo stwierdzilam ze beda pasowac do wszystkiego teraz na Wielkanoc mam zamiar kupic malej jakies wiosenno-letnie butki do sukienki i jakas zabawke ale oczywiscie nie wiem jaka ai mamy juz prawie 12 zabkow
                                a co tu tak cicho ostatnio??




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X