Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    jak reagoowalam??hmm wiadomo panikowalam tez podaje nurofen i czekam raz miala powyzej 39 to pojechalam na pomoc dorazna. a czy pozatym cos jej jest?? moze to na zabki?? oliwia jak miala wys goraczke to byla przez 3 dni no i wyszla wystypka moze tez zlapala 3 dniowke??




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      trochę dziś psikała, my jesteśmy lekko przeziębieni więc może od nas jakiegoś wirusa złapała..
      a gdzie jechałaś na pomoc? na Krysiewicza?
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        na lecha na przeciwko biedronki ale tam przyjmuja tylko z Orła i lecha wpisz w google moze pomoc dorazna poznan i poszukaj jak co to zadzwon i upewnij ze cie przyjma gdybys chciala jechac




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja spadam spac daj znac rano jak tam mala , zeby jej szybko przeszlo i sie nie rozchorowala buziaki :*




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            czacza 38,1 to jeszcze nie jest tak zle. A tym bardziej jezeli po lekarstwach przechodzi. W kazdym razie uwazam ze powinnas jutro pojsc do lekarza, tak na wszelki wypadek niech mala oslucha. No i zobacz co sie dzieje w nocy, czy goraczka wzrosnie i po jakim czasie od podania leku. I jakby co to na krysiewicza, albo na izbe przyjec do szpitala dzieciecego.
            A kazda mama pewnie panikuje. Ja ostatnio sie przerazilam jak malemu w kilka godzin po podaniu nurofenu goraczka podskoczyla do 39,5... to byla masakra. A bylo to w nocy. Na szczescie po kolejnej dawce nurofenu temperatura zaczela spadac....
            Antoś 24.01.2008r


            Julianka 06.01.2010r


            Moje dwa łobuzy

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              dzięki dziewczyny ale ja i tak się martwię, niestety nawet skończyło sie to na wymiotach
              Mała strasznie sie spociła i przebraliśmy ją, na razie chyba nie ma gorączki, nurofen daliśmy ok 20, mam nadzieję, że nie wzrośnie temp w nocy..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                mroovcka jeśli w międzyczasie znów wzrośnie do 38 a nie minie 6 godzin do podania następnego czopku co mam robić?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Czacza jak się bardzo martwisz to jedź na Krysiewicza. A ta temperaturka 38,1 to po odjęciu? Bo ja zawsze podaje jak Misia ma powyżej 38 ale po odjćeciu - czyli powyzej 38,5
                  Pierwsza temperaturka, przeziębienie to coś strasznego. Do kolejnych podejdziesz bez tej paniki. Nie martw się Kochana. Jutro idź do lekarza albo dzisiaj na Krysiewicza.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    czesc dziewczyny

                    No kurcze takie piekne sloneczko za oknem,tylko po co ten snieg????????

                    ola,ja mam duzy biust a w ciazy i w trakcie ciazy był giiiiiiiiiiiiiiiigantyczny......wrrrrrrrrrrrr,dla mnie to skaranie boskie,ale jak skonczylam karmic powoli wracal do swoich rozmiarów

                    monika ja tez mialam ostatnio takie dni,ze czułam sie jak wypluta,wszytsko mnie wkurzalo a juz emilka to masakra.....eh, to chyba wina tej pogiody i zimowej aury

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      czołem
                      a w centrum nie ma sniegu, trochę jakby przymrozek tylko. A teraz piekne słoneczko! chyba czas pozbyc siena dobre głebokiego wózka, bo mnie juz strasznie denerwuje sama jego obecność
                      Mój Filipek też juz staje i przemieszcza sie trzymając czegobądź. Ostatnio z pół godziny trzymał sie pralki i obserwował jak się pranko kręci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Amelka dziś nie ma już gorączki ale stan podgorączkowy cały czas. umówiłam się do lekarza, jedziemy na 13, oby to było tylko jakieś małe przeziębienie.
                        W nocy spała razem z nami, druga dawkę nurofenu dostała o 3, pociła się strasznie, dwa razy musieliśmy Ją całą przebierać.. trochę marudzi i niestety nie zjadła śniadania ale dobrze, że chociaż pierś pije..
                        ale jestem wykończona, spałam dziś łącznie ok 4 godziny od 2.50 do 5.30 nie spałam wcale, bo Mała nie mogła spać..
                        dzięki dziewczyny, że byłyście ze mną..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza i co jak mala??
                          nie martw sie pozniej sie dochodzi do wprawy przezylam juz nie jedna chorobe malej zabki i wymioty jednak z takim dzieckiem to ciezko b nawet nie jest w stanie powiedziec co ja boli




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            No tak To musiało być urocze Ja bym nie była taka pewna, że w ogóle nie było w centrum śniegu. Jak o 5 rano wyjrzałam przez okno, to troszkę biało było, ale naprawdę minimalnie... To ciśnienie, to chyba dzisiaj wariuje. Na przemian słońce i chmury... jakoś taka przymulona jestem... Nie wiem czy się na kawę nie skuszę... no ale jedną już wypiłam o 5 rano z mężem i miałam 2 dziennie nie pić... nie chcę mieć dziecka nadpobudliwego Choć powiem Wam, że wydaje mi się, że ta moja jest dość spokojna... no ale raczej porównuję ją do swoich wyobrażeń niż do czegokolwiek innego...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Ola a ty spać nie możesz że o 5 rano pijesz kawę?


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Olka! ja w ciązy piłam 2 kawy dziennie, bo ciśnienie miałam bardzo niskie. Filipek nie jest nadpobudliwy, wiec spokojnie mozesz druga kawke żachnąć
                                Agatko! Olcia pewnie sieprzyzwyczaja do pobudek o 5 rano , trening czyni mistrza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X