Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kraków i inne wioski

    Nie nie liczyłam nawet dni płodnych, po prostu zaczeliśmy się starać i 2 miesiączki już nie dostałam

    Ja zamierzam rodzić na kopernika lub ujastek, ale jeszcze nie podjęłam decyzji.

    A Monisub ja też wcześniej całe życie mieszkalam w sródmieściu
    co do zmęczenia to moja pierwsza ciąża, a ja właśnie strasznie jestem zmęczona . Stale bym spała, chociaż i tak jest już lepiej niż przez ppierwsze 2 mies.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć Dziewczyny.
      My jestesmy na wyjeżdzie, tj. u moich rodziców. Mąż wrócił do domku, a ja z Młodym tydzień poodpoczywamy.
      Choć szczerze powiedziwaszy jakiś kryzys mnie złapał od kilku dni i samopoczucie mam bardzo chwiejne. Mam nadzieję, że Mody nie będzie mi zbytnio "dokuczał", bo mam mało cierpliwości.

      Irka, Filip jest cudny!

      Ola, widze, że zakupy już prawie kompletne.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Kraków i inne wioski

        prajska masz się nad czym zastanawiać?? czy szpital państwowy czy prywatna klinika haha
        ja tez planowałam rodzić na kopernika ze względu na intensywny oddział wyposażenie szpitala w razie W,ale jeśli ciaża przebiega prawidłowo to polecam Ujastek mnie samej moj gin odradził szpital(a sam pracował na Kopernika),bo to państwowy,a w prywatnym milsza atmosfera i za poród rownież nić nie płacisz. masz jeszcze trochę czasu na przemyślenia
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

          Tak sprawdzałam czy coś napisane i nie zobaczyłam twojego postu,moja powiedziała ze bliżniak wyparował ale jestem umówiona na prywatną wizytę jutro by to potwierdzić u innego lekarza by przy porodzie szoku nie przeżyć,a w srodę idę do swojej lekarki z wynikami,ciekawe jak bardzo będzie sie różnić diagnoza obu lekarzy

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Monika trzymaj się - już niedługo będzie wiosna, to i samopoczucie będzie lepsze

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Przegładałam szafe ostatnio i wpadła mi w ręce ta sukienka.

              Nie wiem co Ci poradzić Aniu. Z Misią jest tak, że wieczorem zanim zaśnie MUSI potulić się do mnie, mleczko wypija mocno we mnie wtulona. Muszę jej poczytać bajke, podrapać ją po pleckach. A w dzień zasypia sama, dostaje smoka przytulankę, kładzie się na brzuszku i śpi. Myszka jest też tak nauczona, że cały dzień jest u babci a wieczorem od 20 kiwa PAPA bo chce iść do siebie. Może Julka po całym dniu w wózku chce spać w swoim łóżeczku?
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Kraków i inne wioski

                prajska a w jakim rejonie dokladnie mieszkalas na srodmiesciu?
                ja nawet nie zastanawialam sie nad panstwowym szpitalem, a co do oddzialu intensywnej terapi to na ujastku jest juz taki otwarty tak wiec jest to kolejna zaleta tego szpitala! jak chcesz wiedziec wiecej to mozesz poczytac na stronie http://www.ujastek.pl/
                pozdrawiam


                [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kraków i inne wioski

                  dzięki za info, no ja się zastanawiam nad Kopernika bo ja mam problemy z jelitami i nie wiem jak u mnie bedzie przebiegał poród, nie wiadomo czy nie bedzie komplikacji, no i rodziła tam moj akoleżanka 2 x i nie nażeka, moja szwagierka też
                  a teraz też tam ukończyli remont.

                  Skomentuj


                    Odp: Kraków i inne wioski

                    Ja prawie całe życie mieszkałam na Długiej

                    Skomentuj


                      Odp: Kraków i inne wioski

                      Napisane przez prajska Pokaż wiadomość
                      Ja prawie całe życie mieszkałam na Długiej
                      oo to w centrum,ja na dlugiej pracowałam w hurtowni papierosów niedaleko N.Kleparza
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kraków i inne wioski

                        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                        oo to w centrum,ja na dlugiej pracowałam w hurtowni papierosów niedaleko N.Kleparza
                        Ja mieszkałam dokładnie na rogu sw. Filipa od 4 roku zycia przez jakies 20 lat

                        Skomentuj


                          Odp: Kraków i inne wioski

                          wiesz co? to moja robota to była chyba długa 72 a potem przeszłam na Stary Kleparz do większej szarańczy
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            no to bardzo blisko mnie, przyy starym kleparzu chodziłam do podstawówki nawet , no ale to było dużo wcześniej niż tam pracowałaś

                            Sorki musze teraz uciekać, odezwe się

                            Skomentuj


                              Odp: Kraków i inne wioski

                              a ja do 18 roku zycia mieszkalam na krowoderskiej! kolo pl slowianskiego


                              [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z lubuskiego

                                ... Zielona Góra /gród winny/ się kłania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X