Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Słoneczko na Czecha w biedronce byłaś? ja znalazłam rajstopki na 68/74, więc kupiłam dwie pary i wymieniłam poprzednie, one są super..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Agatko gratuluję kolejnego dzidziusia. Wrzesniowe maluszki są cudowne
      Poza tym spędzisz z dzidzią p[rawie całą zimę w domku i na wiosnę już będzie siedziało w wózeczku




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        czacza do biedronki na czecha juz nie chodze bo sie z wozkiem nie zmieszcze moze jak bede miec nowy ja bylam na starolece
        co do nocek to powiem ci ze jak ja jade do tesciow do sremu to oliwia tez lepiej spi ale tam to pewnie glownie dlatego ze nie jest tak duszno jak u nas w pokoju moja ma 14 miesiecy i raczej jada 2 razy w nocy ciekawe kiedy sie porzadnie wyspie




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          no i musiałm dzisiaj założyc znienawidzone rajstopy pod spodnie. MASAKRA!

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dziewczynki dziękuje, z dolegliwości to bolą mnie piersi,troszke mdli ale da się wytrzymać a i cały czas bym spała.Do lekarza ide 6 lutego

            U mnie dziś -21 rano było, strasznieee zimno.
            Irenka nie dziwie się, ja tez nie lubie rajstop pod spodnie zakładać ale już wole to niż marznać.


            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej!
              ależ mi weekend szybko minął. W piatek przyjechała moja mama. Upiekła rogaliki, serniczek, nagotowała obiadków... itd. Wczoraj dojechala reszta rodzinki na Antosiowe urodzinki, a teraz do jutra zostala u mnie szwagierka.
              Julka ostatnio gerzeczniutka (odpukac, zeby nie zapeszyc). w nocy budzi sie na jedzenie, zjada i zasypia. fakt ze przesypia potem jakies 2 - 2,5 h ale ja sie w zasadzie w miare wysypiam. dodam ze spi z nami w lozku... w dzien juz 3 dni robi sobie 2 - 3h niespania pomiedzy 9 a 12.
              za to mielismy problem z Antosiem. Ni stad ni z owad w sobote dostal 38,4. pojechal maz z nim do lekarza i dosatal antybiotyk. wlasciwie to oprocz lekko czerwonego gardla nic nie ma. no oczywiscie ma katar. a w nocy dostal 39,4 no normalnie, az spac nie moglam. a wczoraj nie mial jzu wogole goraczki. a dzisiaj rano mial 35,9 pewnie jest taki oslabiony, ale masakra normalnie.

              takze jak nie jedno to drugie przysparza zmartwien :/
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No tak, w taką pogodę to nie ma żartów, trzeba się ubierać, ale ma się podobno ocieplać po mału od pojutrza Jeszcze tyko jedna taka mroźna noc

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Hej!
                  Ja się wczoraj rozpisałam i mi neta wyłączyło. No myślałam, że mnie trafi coś...

                  100 lat dla Antka, dużo zdrówka, mnóstwo sił do zabawy i długiego szczęśliwego dzieciństwa :* :* :*

                  A poza tym plany nam się zmieniły. Mąż zostaje 2 tyg, bo nie ma pracy... W środę jedziemy do Konina. Chciałam spać u babci Piotrka, bo tam cieplej mają itd, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo męża wujek zmarł i w czwartek będzie pogrzeb. A na pogrzeb mogą przyjechać jego kuzynki z Wałbrzycha, które będą spać u jego babci. Ale coś wymyśle, bo u teściów jest zawsze zimno, a nie chce Małej przeziębić czy coś.

                  A teraz uciekam, bo jedziemy do chrzestnej Misi
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Lublin i okolice

                    Napisane przez anik1221 Pokaż wiadomość
                    Witam jestem rowniez z wojewodztwa lubelskiego do Lublina mam 70km.dokldnie to jestem z Radzynia Podlaskiego.w maju ubieglego roku tj.2009 urodzilam synka Adasia.Pocieche calej rodziny.Pozdrawiam wszystkie mamusie z lubelskiego
                    Widzę że i Ania tu zawitała


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Agatko!
                      Tak właśnie sobie przypomnialam, z sentymentem, ze ja też na początku ciąży cały czas spałam. Ale fajnie było! Trzymaj sie i dbaj o siebie i nie tylko o siebie w tej sytuacji
                      Olcia! a ty jak tam? Rośniesz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ano rosnę, już chcę przestać, mam wielki brzuch, większy niż większość kobiet na moim etapie ciąży ale pocieszam się, że mi tylko w brzuch poszło, no i w piersi - ale to dobrze A poza tym piorę i prasuję ubranka - już niedługo kończę, na początku lutego chyba kupimy łóżeczko i też chcę zrobić zakupy dla mnie do szpitala i będę się mogła już pakować. Chciałabym na początek marca być spakowana - tak jak zalecają - miesiąc przed terminem. Wydaje mi się, że raczej urodzę po terminie, ale może się mylę więc lepiej być przygotowanym, a nie później złościć się, że mąż nie to przywiózł co chciałam.

                        Agatka, będziemy trzymać kciuki zwłaszcza 6 lutego. Ja też wspominam z sentymentem jak w niedzielę zrobiłam sobie test o 5 rano!! i wyszedł pozytywny i ryczałam ze wzruszenia, ale byłam twarda i męża nie obudziłam:-D Włożyłam mu malutkie skarpeteczki do koperty i położyłam na jego fotelu. No i drugi raz się poryczałam jak on otworzył;-)

                        Ciąża to piękny czas, pomimo wszystkich dolegliwości:-)

                        Agatka - zdrówka dużo dla Ciebie i maleństwa.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Oluś dziękuje kochana ,troszeczke się boje jak tam bedzie u lekarza, czy z maleństwem będzie wszystko dobrze,ale myśle pozytywnie. To twój mąż miał super niespodzianke jak zobaczył te skarpetki


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Ola
                            U mnie sporo zmian.. jeśli wszystko będzie dobrze córeczka doczeka się rodzeństwa we wrześniu
                            MOJE GRATULACJE.....ale zazdroszcze

                            ola sliczne zdjęcie hehehehe

                            A wogóle czy ktos mnie tu jeszcze pamięta?????
                            Teraz mam sesje wiec zakopana w książkach jestem,oby do niedzieli i bedzie wsio heheheh

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Cześć Olcia, dawno Cię nie było. Zdawaj wszystko ładnie i wracaj do nas

                              Agatka będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie i martwienie się wyłączać jak najczęściej.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Olcia a Ty tak nie zazdrość, tylko bierz się do roboty, to też będziesz miała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X