Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    oczywiscie nic Oliwia z tego nie odstala z czego bylam troche zla bo dostala mnostwo podobnych prezentow i polowa sie nie bawi a dostala (powiem tez co na swieta bo wiecej pomyslow bedziecie miec )

    http://www.allegro.pl/item889668827_...bawki_hit.html - to byl bardzo udany prezent bo oliwia go uwielbia i prawie codziennie sie nim bawi
    http://www.allegro.pl/item892559909_...ka_rozowa.html - mamy podobna
    http://www.allegro.pl/item896434512_wozek_okazja.html - mamy identyczny ktory schowalam i dam jej pozniej
    dostala 3 lalki
    bebenek tyle ze z tesco i nawet z 10min sie nim pobawi
    potem ciuchy dostala i zestaw spinek i gumek
    http://www.allegro.pl/item896258169_...acz_pylek.html - tyle ze pomaranczowy praktycznie sie nim nie bawi
    http://www.allegro.pl/item896757441_...p.html#gallery
    potem taka chodzaca i hrumkajaca swinke ze smyka ktora uwielbia mam na nk fotke juz swinka nie chodzi i ledwo hrumka bo tak ja kocha hehe
    http://www.allegro.pl/item896715183_...m.html#gallery
    potem telefon ze smyka grajacy
    potem byly ksiazki mala pileczka puzzle drewniane i to chyba wszystko




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      to witaj w klubie a ja musze isc do sklepu buuuuuuu




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        A ja nigdzie nie wychodze zrobilam w piatek zakupy wiec nie musze
        co do prezentow to maly na dwa latka dostal konia na biegunach taki co rusza ogonem,dzibkiem i wydaje odglosy super prezent ale roczny babel dluzej sie pobawi








        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Te zajęcia to prawie jak w przedszkolu! No ale pewnie im większe dzieci tym więcej z tego korzystają, a takie maluchy siedzą i się czymś bawią z opiekunami. Ważne żeby chętnie zostawał, był przewinięty i co nieco zjadał

          Dziewczynki - wklejam Wam zdjęcie naszej Justynki
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Lublin i okolice

            Witam jestem rowniez z wojewodztwa lubelskiego do Lublina mam 70km.dokldnie to jestem z Radzynia Podlaskiego.w maju ubieglego roku tj.2009 urodzilam synka Adasia.Pocieche calej rodziny.Pozdrawiam wszystkie mamusie z lubelskiego

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              jaka niunia mała, spi sobie spokojnie w brzuszku mamusi. Mój to nie chciał twarzy pokazać

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Olu - prześliczne zdjęcie. Ja na pamiątkę mam całą kolekcję siusiaków . Nawet jak w koncu ginka zapisała mi na filmie dvd Julka to i tak głównie widac pupkę, nóżki i siusiaka oczywiście




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  To przynajmniej nie miałaś wątpliwości co do płci Ja do tej pory trochę miałam, ponieważ poprzedniemu lekarzowi zdarzyło się pomylić, ale teraz potwierdziła to i kolejna lekarka, więc raczej niespodzianki nie będzie. My płci na 4d nie zobaczyliśmy, ciężko było przełączyć, bo łożysko zasłaniało, ale lekarka powiedziała, że widać: że dziewczynka - także mogę śmiało prasować i sukieneczki

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ola śliczne zdjęcie, wydaje mi się że widać jej włoski?

                    U mnie sporo zmian.. jeśli wszystko będzie dobrze córeczka doczeka się rodzeństwa we wrześniu


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      wow, Agatko!, czyżby kolejny bejbik? SUPER!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lublin i okolice

                        Napisane przez jjoas235 Pokaż wiadomość
                        Czesc. Mam na imię Asia.
                        Jestem z woj. lubelskiego, do Lublina mam 70 km. Mam 25 lat. Mieszkam w Radzyniu Podlaskim W marcu tego roku urodziłam córeczkę Gabrysię :
                        hej Asiu. mam nadzieję że będziesz częściej zaglądać na MamaCafe.
                        Pozdrawiam - mam nadzieję że zgadniesz kto to ja???


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Agatka to gratulacje Super

                          Nie wiem czy to włoski, bo góra główki była dość blisko ścianki macicy i nie było widać, ale widzieliśmy włoski w 2d zanim przełączyła, to nam pokazała... super takie sterczące

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Antoś wszystkiego naj naj duzo zdrowka i radosci od kolegi Piotrusia i jego mamybuziaczki








                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Agatko, gratulacje! Dużo zdrówka. Zaczęły się już ciążowe dolegliwości?

                              Ola, świetne zdjecie. Ja tez tam się dopatrzyłam czuprynki, ale kto to wie naprawdę, co tam widać.

                              My dziś wieczorem wrócilismy do domu i chyba jednak tu jest cieplej, niż u rodziców. Dzis rano około ósmej było minus 24 stopnie.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                cześć dziewczyny!
                                weekend był super, naładowałam troszkę akumulatory. Tak się go bałam po ostatnich nockach, nawet przygotowałam teściów do nieprzespanych nocy. wyobraźcie sobie, że Amelia spała przez prawie całą noc, ok 4.30 wstałam zobaczyć czy wszystko gra a ona smacznie sobie spała, no ale chyba mnie wyczuła i zaczęła się trochę gramolić, więc wzięłam ją do łóżka i nakarmiłam i spała do 6.30 i to już było koniec spania więc troszkę się nie wyspałam ale i tak noc była super. Ok 12 uśpiłam Małą i sama się też zdrzemnęłam i znów szok Amelka spała 1h i 15 min nigdy tyle nie spała. Zastanawialiśmy się skąd taka zmiana, no i doszliśmy do wniosku, że jednak inne powietrze, inny klimat no i nie te cholerne betony i wystarczyło by dziecko spokojnie i ładnie spało. dziś już w swoim domu nocka znów do bani - budziła się z płaczem i co ok 3 godziny mąż wstawał o 4 do pracy i chyba lekko się nie wyspał nie wiem co mam zrobić by Amelia w końcu spała tyle ile powinna czyli całą noc!?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X