Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    a ja dzisiaj nocka fajna jedna pobudka o 4 no ale mala na nogach juz o 6 ale nawet zajela sie sama soba




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dziewczyny czy znacie taką maść ALANTAN PLUS z wit. A maść ochronna? Dostałam wczoraj na szkole rodzenia i nie bardzo wiem do czego to, doczytałam się że do problemów skórnych, ale znalazłam w necie że od 1 roku życia, no i nie wiem czy to niby dla mnie, podobno wit A jest dobra na rozstępy, niby też na pieluszkowe zapalenie skóry, ale jak pisze że od 12 mies. to dla niuni nie na początek, no i znalazłam że na mróz i wiatr dobra. No ale mogą to używać kobiety w ciąży? Ne ma w środku ulotki żadnej... tylko taka ogólna reklamówka, ale z tamtego mało wynika, nie ma dokładnego opisu. Może znacie tą maść?

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Witam,
        Olcia, Alantan Plus słuzy ogólnie do wszystkiego, tylko ja używam krem i bez wit. A (przynajmniej nie napisli), maść chyba jest silniejsza. Na poparzenia, odparzenia, suchą skórę, moja teściowa ma ciągle problem z dłońmi (sucha skóra0 i używa jako kremu do rąk. Napewno Ci się do czegoś przyda. A i kremem smarowałam maluszka w okolicach pieluszkowych.


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
          Coyotek, a ile kosztuje prywatny złobek? Choć ja i tak nie mam nigdzie w pobliżu.
          Mój kosztuje 990pln (w tym jest wyżywienie i opieka), wpisowe 500pln + 40pln ubezpieczenie.Przynosisz tylko pieluszki i ew. kosmetyki na które twoje dziecko dobrze reaguje.Powyżej 7dni w mc nieobecności zwracają stawkę żywieniową 12pln/dzień.

          Koło mnie jest jeszcze jeden tani za 800pln w bloku, ale niestety miejsc nie ma.

          Generalnie kosztują od 1000 do 1400pln, a można znaleźć i droższe. Ja w swojej okolicy znalazłam z 10, w twojej pewnie jest podobnie. Korzystałam z panoramy firm wpisując żłobki niepubliczne Warszawa i po adresach i info koło nich i szukasz. Z tego co pamiętam to w centrum też są, gdzieś pomiędzy dworcem ochota a śródmieście i to w jakiejś normalnej cenie (tyle że dla mnie za daleko).Godzinka szukania i przerzucania linków i znajdziesz.

          Zostawiłam sobie z 10linków do żłobków, ale na terenie Białołęki, to tobie raczej się nie przydadzą.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Coyotek- sporo prywatny złobek kosztuje ale to i tak jest dużo taniej niż niania. Moja już siedzi z córeczką rok czasu i jak sobie podlicze to spora sumka wyszła W marcu ruszają zapisy do przedszkola i bardzo bym chciała żeby się do jakiegoś dostała a jak nie to wtedy prywatne przedszkole..


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Agatakul - prywatne przedszkole kosztuje mniej. Już za 750pln masz pełną opcję z zajęciami dodatkowymi. Trzeba tylko poszukać.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Coyotek cena tez zależy od dzielnicy, dowiadywałam sie i u mnie na Sadybie prywatne przedszkole kosztuje ok 1000zł.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  U mnie wyglądało to tak:

                  Miś zasnęła przed 22. Obudziła się po godzinie i chciała się bawić i była głodna. pół godziny powariowała, zjadła 140 ml mleka i spała do 9. O 9 zjadła 200 ml mleka i usnęła dalej. Obudziła się po 11.
                  A teraz wróciłyśmy ze spaceru i myślałam, że będzie spać. Ale całą droge ze mną rozmawiała, a teraz je chrupki. Pewnie przed 15 padnie na 2 godzinki.

                  Dzisiaj robie dwa torty: dla moich dziadków i dla dziadków Misi. Ciekawe jak mi to wyjdzie. Jutro zrobie pycha obiad dla dziadków i powinni być zadowoleni
                  Last edited by xXxAtusiAxXx; 21-01-2010, 13:54.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    to ja tez poprosze jeden tort
                    ty to masz dobrze z tym jej spanie ale szkoda ze tak pozno chodzi ci spac




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Dziewczyny tylko dobrze sprawdzajcie te prywatne przedszkola i żłobki. Pracowałam kiedyś w renomowanym przedszkolu prywatnym - masakra - co trzeci dzień szambo wylewało, więc kucharki zakręcały wodę, nie muszę mówić co się działo w toaletach, dzieci nie mogły po podwórku umyć rąk przed obiadem, a maluchy spały we wspólnej pościeli, tzn jaka komu przypadła danego dnia taką dostawał. Było mnóstwo zajęć dodatkowych i dzieciaki nie miały się kiedy bawić, bo co się rozłożyły z zabawkami to już trzeba było sprzątać, no i salki były koszmarnie małe, niby tylko 15 dzieci w jednej grupie, ale w państwowym pomimo 25 dzieciaków, czy nawet więcej, każde dziecko ma więcej przestrzeni dla siebie.... I panie się ciągle zmieniały, bo się koszmarnie pracowało, więc dziewczyny rezygnowały, dzieciaki miały przynajmniej co roku nową panią, a i czasem w ciągu roku się zmieniały. Ale są i fajne przedszkola, gdzie mają mniej dzieci, większe sale, jak jest osobna sala do spania to też dobrze, bo tam są przechowywane pościele więc z tym nie ma problemu...

                      Przepraszam że się tak rozpisałam ale tak mi przyszło do głowy w związku z tym co piszecie. Sprawdzajcie dobrze wszystko. Szczególnie w prywatnych, bo w państwowych są zachowane różne normy szczególnie co do wielkości sal i do higieny, są duże place zabaw, itp a w prywatnych nie zawsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        FERIE Z TAŃCEM w Egurrola Dance Kids - PÓŁKOLONIE I STACJONARNE WARSZTATY

                        FERIE Z TAŃCEM w Egurrola Dance Kids - PÓŁKOLONIE I STACJONARNE WARSZTATY

                        Warszawa, 1 - 12 lutego 2010
                        W okresie ferii Egurrola Dance Kids zaprasza dzieci na pięciodniowe półkolonie z mnóstwem atrakcji lub stacjonarne warsztaty, pozwalające dzieciom, które już tańczą na rozwijanie pasji, a tym, które nigdy nie tańczyły, na rozpoczęcie przygody z tańcem. Zarówno zajęcia taneczne jak i półkolonie będą odbywały się w siedzibie szkoły w C.H. Blue City – Aleje Jerozolimskie 179, Warszawa


                        PÓŁKOLONIE to więcej niż nauka tańca!

                        To pięciodniowe turnusy (od 9.00-18.00), które wypełniają:
                        zajęcia taneczne z doskonałymi instruktorami, spotkania z tancerzami YOU CAN DANCE, wycieczki, szaleństwa w Parku Zabaw, projekcje filmów i wiele innych atrakcji. Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat.
                        Uczestnikom zapewniamy:
                        -zajęcia taneczne dwa razy dziennie
                        -wyżywienie (drugie śniadanie, obiad) w restauracji Azzurro, poziom +1 C.H. Blue City
                        -bilety wstępu do miejsc objętych programem
                        -opiekę wykwalifikowanej kadry
                        -ubezpieczenie NW
                        -opiekę medyczną ENEL-MED., poziom +4, C.H. Blue City
                        Zgłoszenie uczestnictwa i wniesienie opłaty najpóźniej do 21 stycznia 2010 r.

                        STACJONARNE WARSZTATY
                        Są to warsztaty na poziomie początkującym w formie zajęć odbywających się na przestrzeni jednego tygodnia lub dwu. W zależności od wieku dziecka proponujemy: taniec nowoczesny/videoclip dance, hip-hop, jazz, break dance lub tzw. mix.
                        Dla dzieci 4-5 lat oraz 6-8 lat mix to 2 godz. 30 min zajęć w pon., śr. i pt.:
                        -ćwiczenia ogólnorozwojowe + taniec nowoczesny – 60 min.
                        - gry i zabawy taneczne – 45 min.
                        -balet – 45 min.
                        Dla dzieci starszych – 9-11 lat oraz 12-13 lat mix to 2 godz. 45 min. zajęć w pon., śr., pt.:
                        - videoclip dance
                        - jazz

                        Więcej na stronie: www.edskids.pl
                        Attached Files
                        Last edited by taniec92; 21-01-2010, 15:49.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z lubuskiego

                          Witam ,Santok się melduje

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olu, ten żłobek do którego idzie Julek chyba nie jest taki zły.
                            Mają wpis do rejestru, dwa osobne budynki - na Białołęce i na Targówku i prowadzone jest już ponad 3 lata.
                            Ale tak naprawde okaże się jak jest jak już tam go będę zawozić.
                            najchętniej zostałabym z nim w domu, ale nie ma tak pięknie




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              dzieciaki spia nareszcie dzis mialam udany dzien. mam nadzieje ze Wam tez calkiem milo ten dzin mijal

                              zycze dobrej nocy!
                              i do jutra!!
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja tez dzisiaj mialam mily dzien moj maly urwis dzisiaj strasznie wesoly byl ahh zeby byla taka codziennie




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X