Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Asia mój synek w niedzielę kończy 2 latka. też jest z niego mały łobuz. i też zastanawiam się kiedy mija bunt dwulatka i też jesteśmy świeżo po przeprowadzce (od dwóch miesięcy tu mieszkamy).
    Antoś też jest z pieluszką jeszcze zaprzyjaźniony. mamy i nakładkę i nocnik, ale nic nie może go przekonać żeby pożegnać się z pieluszka :/
    Antoś 24.01.2008r


    Julianka 06.01.2010r


    Moje dwa łobuzy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      mroovcka moja Mała tez od urodzenia (do teraz) ma podwyższony delikatnie materacyk, ma koc pod spodem i tak jej zostawię jeszcze na dłuższy czas bo widzę, że jak jadę na weekend i śpi na kompletnie płasko to jakoś nie może sobie miejsca znaleźć..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        uśpiłam tą moją małą Marudę, bo dziś jest tak rozregulowana przez tą pobudkę poranną i nic nie jest tak jak powinno być..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          a moja juz spi 2h




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Ania wyśle Ci maila książkę "każde dziecko może nauczyć się spać". Dostałam ją od majowej mamy Może Ci się przyda.

            A ja tam się wagą nie przejmuje. A:e jak miała pół roku to ważyła 7200 i miała 68 cm. Zobaczymy co to teraz z nią będzie
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Misia spała 30 min na spacerze i teraz od 14 znowu śpi. Obudzi się na obiad i po 17 znów pójdzie spać.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Atusia ale Ci MAła dużżooo śpi, nie za dużo?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam!!

                  Witam!
                  Mam na imię Ania mam 25 lat,mój synek ma na imię Kuba ur się 17.12.2008 i ważył 4,950g jest moim pierwszym dzieckiem teraz waży 13,440.Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Spała prawie do 16.
                    Czacza ona tyle śpi.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Atusia ale masz fajnie z tym spaniem malej ja niedawno polozylam m oja zlosnice spac i teraz bede pisac mojemu m odp na pyt z angielskiego




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        [QUOTE=Sloneczko8;169254][COLOR="Navy"]o kurcze ile zapisane az milo
                        witam nowa mamusie

                        Dziekuje za miłe przyjęcie i pozdrawiam







                        http://kraina.hipp.pl/?id=13333

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                          Amelka waży nareszcie prawidłowo tzn. 8 750 mierzy ok 73 cm.. no i dziś kończy 9 miesięcy
                          Twoje życie jest ogrodem, w którym rośnie najpiękniejszy kwiat. W jego delikatności mieści się wszystko co posiadasz. Kwiat, który melodią swojego istnienia uzdrawia i nadaje sens Twojemu życiu.To Twoja córeczka Amelka.Niech rosnie zdrowo.Wszystkiego najlepszego dla tej kruszynki.







                          http://kraina.hipp.pl/?id=13333

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            My mielismy podobnynie jak Coyotek najpierw wózek dwa w jednym, duża spacerówka z wyjmowaną "gondolą" (sprawdzała się początkowo jako łóżeczko na wyjazdach) na pompowanych kołach, ale wielki po złożeniu.
                            Zamin kupilismy, to mierzyłam drzwi do windy, czy mi wejdzie. Na szczęście tuz przed porodem jedna z wind została wyremontowana i drzwi wewnętrzne poszerzone. Mimo to rączkę musiałam składać, by sie zmieścić. Albo towarówkę otwierać.
                            Niemniej na śnieg i wyboje jak znalazł. Na początek ok. Szybko jednak okazało się, że potrzbuję czegoś bardziej miejskiego, bo był za ciężki na codzień.
                            Więc zaraz po pół roku kupiliśmy spacerówkę - parasolkę, ale z tych większych, byle tylko do bagażnika samochodu weszła.
                            http://tomi.pl/szczegoly/7440/primi_...folia_warszawa
                            Taką, tyle, że niebieską.
                            Niestety aktualna zima jest nie na kółka tego wózka, a raczej nieodśnieżone chodniki. Masakra. Zostają sanki lub nogi.

                            Tak więc nie ma idealnego wózka.
                            Gdybym drugi raz miała wybierać, chyba szukałabym czegoś w rodzaju 3 w jednym. Lekkiego i łatwego do składania. Bo dość często jeździmy autem. Ale początkowo wydawało mi się, ze najwazniejsze są pompowane kółka, odpowiednie na wyboje.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Ja narazie mam dwa wózki - i biorę ten który mi potrzebny. Narazie pomieściłam je jakoś w wózkowni i nikt na mnie narazie nie krzyczy, że miejsce zajmuje...ale to się pewnie w końcu zmieni, bo kolejna mamusia jest w ciąży. Co prawda jej dwa wózki też tam stoją, więc najwyżej będzie trudniej dopchac się do swojego. Poza tym teraz trzymam parasolkę rozłożoną, bo brudno, szaro itp (by jej nie wyświnić), ale na wiosnę może stać złożona . Choć jak będziemy pomykać do żłobka to bedzie często używana. Prędzej landarę złożę i postawię pod ścianą.

                              Dziś idziemy na szczepienia, zobaczę ile mój niuniuś waży, no i zobaczymy ten żłobek. Jutro wam powiem co i jak, bo mąż dziś został ze mną i raczej do netu już nie zajrzę jak się obudzi

                              Miłego dnia




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                a my mielismy ciezka noc byly pobudki przed 23 przed polnoca okolo 2 potem od 3 do 4 nie spala no i na koniec pobudka kolo 5 i ogolnie juz stalismy przed 7




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X