Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam, jestem Marysia, mam 22lata i sama wychowuję 10miesięcznego synka-Antosia. mieszkam pod Szczecinem
    prosimy o głosy można głosować raz na 24godziny..
    www.bobovita. com. pl/galeria/39122

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lublin i okolice

      witam lubelskie mamuśki
      ja mam na imię Aneta,mam 26lat i mieszkam razem z roczną córcią i mężem w Lublinie a dokładnie w samym centrum

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        wygodny wozek to podstawa . Ja mam niestety słaby, i jak nowa winda sie popsuje, to do starej ten mój sie juz nie miesci i muszę go dosłownie wpychać. słabo. Ale juz na wiosnę mam spacerówkę, na szczęście

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          witajcie z rana!

          u mnie nocka w miare spokojna. Zastanawia mnie tylko czemu mała w dzień śpi po 3h a w nocy budzi się na jedzenie co 2h???

          ale wiecie, moje dzieciaki jak cos robia to w duecie. wczoraj Julka kiepsko spała i Antoś też budził się co chwilę (nie śpią w jednym pokoju). A dziś Julka ładnie, a i Antoś całą noc przespał (co mu się bardzo rzadko zdarza).

          Julka nie musi mieć od razu roczku, tylko byle już z noworodka wyszła
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Witam!!

            Witaj!
            Jestem Dominika, mam córeczkę Hanie. Ma 3,5m-ca Jest naprawdę słodka, właśnie sobie śpi. A jak tam Twoje maleństwo???Opowiedz coś o nim.
            Ja też jestem na macierzyńskim. Jak masz jakieś pytania, wątpliwości to postaram się pomóc, dwa miesiące w życiu takiego szkraba to naprawdę dużo, wszystko się zmienia z dnia na dzień
            Hanna Aleksandra 02.10.2009r.- 3250g i 56cm


            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia to kiedy maz znowu do was wpada??
              mroovca tez chce miec juz druga dzidzie a ile Antek ma dokladnie latek??
              czacza co tam?? jak weekend sie udal??
              a gdzie sie podziewa Asia??

              u nas weekend ok troche mroznie i snieznie zreszta same wiecie My teraz samotnie spedzac bedziemy popoludnia bo m ma popoludniowki kurcze w czwartek w biedronce znowu sa rajstopki i chce sie wybrac ale nie wiem jak bo na Czecha do biedronki mi sie wozek nie miesci a na staroleke w tym sniegu az isc sie nie chce


              Hej dziewczyny pochwalcie sie fotkami dzieciakow i wstawcie chociaz jakas fotke




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No Tobie już dużo nie zostało U mnie jest taka winda stara z dwoma parami drzwi, no i te wewnętrzne drzwi bardzo zwężają

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam!!

                  Cześć
                  Mha - mój Staś urodził się 3.10.09, więc jest dzień młodszy od Twojej Hani i jest małym grubaskiem. Waży już 8kg Karmię go wyłącznie piersią. Jest moim pierwszym dzieckiem, ale za 2-3 lata planuję następne. W kwietniu planuję wrócić do pracy.
                  Pozdrawiam
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Witam!!

                    Co za brak kultury...
                    Mam na imię Katarzyna i mam 27lat (skończę w lutym). Mieszkam w Ostródzie na Mazurach i od 06.09.2008r jestem mężatką.
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Witam!!

                      witajcie Dziewczyny
                      zapraszam do pogaduszek na wątku crazy mums
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a dzięki Sloneczko - weekend szybko zleciał, w niedzielę byliśmy u rodziny S. i Amelia bawiła się z dziewczynkami w wieku 4 i 7, była nimi oszołomiona, więcej ją one interesowały niż pokój cały w zabawkach, aż dostała mega rumieńców, no i w nocy tak przeżywała, że co chwile się przebudzała z lekkim płaczem ale po chwili sama zasypiała, pewnie coś jej się śniło..

                        no i najważniejsze - dziś nareszcie dostałyśmy prezent od BabyOnline za dziecko miesiąca - bajkę wraz z książeczką "Skok przez płot" i no wypasiony Dyplom, umieszczę go później na NK jak zeskanuję.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Lublin i okolice

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          Ja pochodzę z Radzynia Podlaskiego a w Lublinie studiowałam
                          Ja pochodzę z powiatu radzyńskiego, a chodziłam do szkoły w Międzyrzecu Podlaskim



                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            SłoneczkoAntek w najbliższą niedzielę skończy 2 latka. I powiem Wam, że z dwójką dzieci czuję się czasami jak w domu wariatów
                            Antoś 24.01.2008r


                            Julianka 06.01.2010r


                            Moje dwa łobuzy

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ja tez bym chciala miec taki dom wariatow no ale przydaly by sie najpierw wlasne 4katy




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Witam!!

                                Indra to masz co dźwigać. Hania waży 6kg i już jest mi ciężko Mała śpi, więc mam chwilę.To też moje pierwsze dziecko, mam 24lata i w chwili obecnej mieszkam pod Wrocławiem w małym mieście, ale zamierzamy z mężem wrócić do Wrocławia.
                                Ja po porodzie powiedziałam, że nigdy więcej dzieci, ale teraz już po 3miesiącach zmieniłam zdanie, ale następnym razem rodzić będe ze znieczuleniem. Kończę te wypociny. Pozdrawiam
                                Hanna Aleksandra 02.10.2009r.- 3250g i 56cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X