Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    Na święta i w odwiedziny do rodziny no i do lekarza,jakoś szybko nam zleciał ten pobyt,ale fajnie było przynajmniej dużo śniegu,mały mógł pojezdzic na sankach

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

      Niom u nas śniegu i mrozu nie brakuje

      Skomentuj


        Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

        Oj mrozno to było już nie pamiętam takiej zimy

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Hej!

          Pochwale się Wam moją dzisiejszą niespodzianką.
          Otóż po 7 ktoś pukał mi do drzwi. Otwieram, patrzę, a tam mój mąż. W szoku byłam. Stęsknił się i przyjechał na weekend.
          Teraz broi z Misią i nie może się nadziwić jak się zmieniła przez te dwa tygodnie.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no to super niespodzianka my mamy nudny weekend w 3 w domku niech juz bedzie cieplo!!!




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              No sie postaral ten mój mąż A ja jestem strasznie szczęśliwa. Niby tylko dwa tyg ale bardziej się za nim stęskniłam
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                HEJ!
                no ja tez miałam niespodziankę. w piatek kąpiemy dzieci, a tu ktoś dzwoni do drzwi (była 20ta) i się okazało, że to moja teściowa i zostaje do niedzieli Myślałam, że padne. Zła byłam jak szewc, zwłaszcza, że bez uprzedzenia. Ale wiecie co, cieszę się że przyjechała. Cały czas zajmowała się Antkiem, więc mały grzeczny i spokojny. Do tego lubi usypiać małą, więc się wyręczałam. I pomyśleć, że coś przy czym ja dostaje cholery (usypianie) komuś sprawia radość. I wiecie, troszkę sobie odpoczęłam.
                Wczoraj poszłam spać o 20tej. Byłam padnięta. Mała strasznie zakrztusiła mi się przy jedzeniu (myślałam, że mi serce stanie), potem w trakcie kąpieli tak się strasznie rozpłakała, że nie wiedzieliśmy z mężem co się dzieje. I tak się zestresowałam tym wszystkim, że o tej 20 padłam jak kawka. I się okazało, że bardzo dobrze, bo mała w nocy średnio spała. Cały czas charczy jej coś w nosie. Wkraplam sól fizjologiczną, wodę morską, odciągam i nic. Położyłam mokry ręcznik na kaloryfer i nic. Zmniejszyłam temp w nocy i nic. Jak charczy, tak charczy. A w nosku nic nie widać. Poradzicie coś?
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  I co ciekawe w dzień nie charczy, tylko w nocy. I jak ją w nocy położę z główką wyżej na poduszce to też nie charczy, ale boję się, że to niezbyt zdrowe dla jej plecków
                  Antoś 24.01.2008r


                  Julianka 06.01.2010r


                  Moje dwa łobuzy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Ania Misia też charczy przez sen. Jakby chrapała. Też oczyszczam jej nosek, ale ma czyściutki. I też w dzień jak śpi to jest ok, za to w nocy się zaczyna. Czasami się przydaje wolne od dziecka. Zwłaszcza świeżo po porodzie gdy nie trudno o depresje. I w końcu teściowa się przydała, heh

                    A ja dziś kupiłam Misi bidon sportowy z rurką i powoli chwyta jak się z niego pije. Jest szalona jak nie wiem, jak chodzi to się puszcza i chce sama iść. Raz już by mi tak się przewróciła. Nadaje jak najęta to swoje GE i tylko chce chodzić...

                    A jak minął weekend? JA ide pakować męża. bo po 2 startuje do Hamburga. Pogoda się popsuła i troszkę się denerwuje. No nic uciekam. Odezwę się jutro rano :*
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      pocieszające, że nie tylko Julka tak charczy. Gorzej, że Julka nie może przez to spać, bo to charczenie ją wybudza. Ona nawet jak kichnie to się budzi

                      jak ja bym chciała, żeby była już chociaż troszkę starsza... tak z 6 tygodni żeby miała i nie była już aż tak bardzo bezradna...
                      Antoś 24.01.2008r


                      Julianka 06.01.2010r


                      Moje dwa łobuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ocho, pustawo przez weekend się zrobiło.
                        Jak temperatura w Warszawie? Bo ja u rodziców z Łukaszem jestem i szalejemy po śniegu.

                        Ola, ja szkołę rodzenia też wspominam bardzo miło. Zwłaszcza, że położna, mimo ze nie namawiała, to jednak miała wpływ na zgodę mojego męża na poród rodzinny. Przestał sie bać po zajęciach.
                        Ale prawdę powiedziawszy ja osobiscie nie dowiedziałam się wiele więcej, niż juz zdążyłam poczytać. I tak niezastąpiona była wielokrotna konsultacja po porodzie u doświadczonych mam. telefon rozgrzany był czasem do czerwoności.

                        Coyotek, brawo dla Julka. A jak ze zdrowiem? Lepiej?

                        I Olcia coś ostatnio niedomagałą, a jej nie ma od tego czasu...
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Witam!!

                          Na imię mam Justyna,mam 22lata,od prawie 3 lat żonaPracuje ale obecnie jestem na urlopie macierzyńskiim.Mam syna Tymona który ma msc i 17 dni...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            A potem będzie Ci broić z Antosiem i będziesz chciała żeby chociaż jedno było takie malusie.
                            Ja też chciałam żeby Misia szybko biegała... A ten czas przeleciał, Misia ma 8 miesięcy a ja czasem tęsknie za tym jak była Mała, spała po 3 godziny i budziła się tylko na jedzenie.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Lublin i okolice

                              hej dziewczyny
                              ja jestem z Lublina
                              mam na imię Kasia i mam synka 20 miesięcznego, Michała, a sama studiuję podyplomowo pedagogikę przedszkolną
                              pozdrawiam.
                              Last edited by tori101; 28-01-2010, 21:40.





                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Wiecie, ja też dużo czytałam przez cały ten czas i dużo wiem, przynajmniej teoretycznie Ale dla mnie szkoła rodzenia jest okazją do spotkania innych przyszłych rodziców w fajnej atmosferze i miłego spędzenia czasu - w czwartek tak się uśmialiśmy, że normalnie myślałam że się posikam super było. A pozatym to okazja by razem z mężem wspólnie się czegoś dowiedzieć - jemu tez się przyda trochę takiej wiedzy, no i jest dumny jak coś wie więcej niż inni faceci

                                Dostałam wózek od kuzynki i wchodzi mi do windy!! a mam taką wąską, że myślałam że już nie znajdę takiego wózka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X