Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    Dancio cos nie zaglada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dzięki za odpowiedzi No nas też zasypało, samochód biały, dziś się nigdzie nie ruszaliśmy. Wieczorem po zakupy pojedziemy, to się odśnieży

      Ira - przerzuć się z małym na sanki. Choć dziś w dzień to wszystko płynęło.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Ja tam ofert nie przeglądam. Najpierw muszę tate przygotować do mojego pomysłu...
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          no a ja musze oferty przegladac... ja wlasnie mojego aniolka polozylam spac teraz bede musiala ogranac wyprasowane rzeczy i troche sobie poczytam




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            już myślałam o sankach, ale problem polega na tym, ze my jedziemy do niani autobusem i z powrotem. To z tymi sankami do autobusu to troche słabo

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              cześć dziewczyny! ja po weekendzie u rodziców jestem wypoczęta a zarazem jestem zmęczona pod jednym względem nie musiałam zamartwiać się co na obiad, kiedy i gdzie i po jakie zakupy, kiedy Mała spała ja miałam dla siebie chwile (co innego w domu-zawsze jest co zrobić) a pod drugim względem już nie mogłam się doczekać kiedy wrócę do męża i do swojego gniazdka Malutka w dzień była super, bawiła się z dziadkami na całego, najlepsze jest teraz jak ucieka na raczkach wszystkim i wszędzie chce dojść i wejść natomiast nocki były fatalne, w sobotę była taka nerwowa, że nie obyło się bez czopka (pierwszy raz miała aplikowany) i zasnęła od razu, w niedzielę troszkę było lepiej ale i tak 1,5 h usypiania.. dziś byliśmy w Tesco na zakupach no i nie mogłam się opamiętać by Małej czegoś nie kupić - kupiliśmy jej pierwsze w życiu jeansy i śliczny seterek, wygląda w tym jak z jakiegoś żurnala

              Atusia gratuluję super oceny!!!
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                U nas dziś nawet sanki nie zdały egzaminu. Młody nie lubi, jak się pod nim na zaspach bujają (ryzyko wywrotki), a chodnik, którym szlismy, był nieodśniezony, za to rozdeptany przez ludzi i samochody. Koszmar. Łukasz odmówił jazdy i szedł obk mnie. W drodze powrotnej szłam drugą stroną ulicy. Juz lepiej było ciągnąc sanki po "czarnym" chodniku, niz po tych rozdeptanych wertepach.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  A parkowanie na nieodśnieżonym parkingu jakich wrażeń dostarcza

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    A ja byłam pewna że dla mojej córeczki sanki to będzie super zabawa a ostatnio jak bylismy na spacerku tez się zbuntowała i chciała iśc ze mna za ręczke.

                    Dziewczyny kiedy ta zima się skończy ja tak tęsknie za wiosną


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      niestety nie ma dobrych informacji co do zimy. podobno ma być długa i mroźna, wiosna zimna, króta i późna. A zato lato juz w czerwcu . Ale jak mówila moja babcia, oni nie potrafią pogody zgadywać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        a u mnie na froncie też bez zmian. Chodnik i skrzyzowanie, przez które muszę przejść, jest w dalszym ciągu nietknięte przez odśnieżaczy . Dochodzę do wniosku, że chyba jest to droga kategorii Z, skoro nikt sie nie zainteresuje nią. Ech, a zawsze myślałam, ze mieszkam w centrum europejskiej stolicy

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Chyba się kasa na odśnieżanie miasta skończyła, bo wczoraj praktycznie nie padało, a jak pojechaliśmy wieczorem po zakupy, to jechaliśmy po zaśnieżonej drodze... i żeby nie było - to też jedna z głównych dróg była...no i się nie mogę nadziwić, że jak padał mały śnieżek, to parking był co dzień rano odśnieżany, a teraz jak od weekendu wali mocno, to ani razu go nie tknięto... a płacić miastu trzeba... A chodniki na Marszałkowskiej - masakra, a najgorsze przejścia dla pieszych, bo jak pługi przejadą, to przy chodniku robi się wał nie do przebycia... a dla Was młodych mamusiek powinni wymyślić wózki na płozach... przy takim śniegu by się sprawdziły. Albo w nosidełko.

                          Ale sypie!! Szok!!

                          Miłego dnia - trzymajcie się ciepło

                          PS. Ira Ty mieszkasz w centrum??

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia! Ja mieszkam na Saskiej Kępie, a pracuję prawie przy Krakowskim Przedmieściu.

                            Skomentuj


                              Odp: Bielsko-Biała

                              Ja jestem z Jastrzębia-Zdroju)))
                              Ale mam ciocię z Bielsko Biała, babcię, ciocię, wujka z Pszczyny.
                              Mam 22 lata, jestem w 2 miesiącu ciąży

                              Data przyjścia naszego maleństwa na świat.




                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                co tam dziewczyny??
                                a my mamy zdecydowanie 9 zabka i chyba na dole tez niedlugo wyjdzie ale mala nie pozwolila mi wybadac sprawy dokladniej
                                Last edited by Sloneczko8; 12-01-2010, 15:56.




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X