Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Witam, ja mieszkam w Warszawie już prawie 3 lata, muszę Ci powiedzieć że stacja telewizyjna TVN Warszawa ciągle pokazuje gdzie można się wybrać z maluszkiem, sporo rzeczy znajdziesz też w internecie, ja już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła ze swoją córcią biegać tu i tam

    Póki co siedzę głównie w internecie i robię zakupy Ostatnio znalazłam fajny sklepik internetowy:www.dlamamyidziecka.pl Kupiłam tam dwa śliczne pajacyki i jeszcze parę innych rzeczy tj. smoczki i buteleczki, mają teraz fajną promocję i dogadałyśmy się z koleżanką, zrobiłyśmy razem zakupy i dostałyśmy 15% zniżki także było warto Towar można też odebrać osobiście.
    Miłego dnia życzę
    Pozdrawiam!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      to jednak nie ospa tylko 3dniowka albo uczulenie na antybiotyk




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Amelce gratulujemy ząbków.
        Słoneczko dobrze, że to tylko jakaś wysypka.

        A u mnie dziś wszyscy w domu, ale i tak nie ma czasu na kompa. Z resztą jak jest mój brat to trudno się dopchać. A jeszcze za chwile jadę do niego na wywiadówkę, bo mama się źle czuje.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          i jak tam po wywiadowce??




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Posiedziałam, posłuchałam o 100dniówce i poszłam do domu. Nic ciekawego... Ale głupio tak po paru latach usiąść znów w szkolnej ławce

            A jak się Oliwka czuje?
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              lepiej smieje sie broi ale od czasu do czasu jeszcze marudna




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                hej mamy
                mam do was małe pytanko
                gdzie w Warszawie jest jakiś sklep z DUŻYM wyborem płaszczy
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Akinomb, mi przychodzi sklep na Bazyliańskiej 20 (Bródno). Firmowy, bo sami szyja piętro wyżej. Mają duzy asortyment (kiedyś zajrzałam), ale raczej w eleganckim stylu. Jesli szukasz czegoś mniej oficjalnego, to może być gorzej. Ale byłam tam rok temu, wiec nie wiem jak to jest teraz. Jesli mieszkasz/pracujesz gdzieś niedaleko, możesz zobaczyć.

                  Emilia, niestety wiekszość z propozycji dla mam i dzieci jest dla maluchów nieco starszych. Zwłaszcza we wszelakich domach kultury. I prawie wszystkie zajęcia płatne. A miejsc typu sala zabaw dla dzieci + zajęcia zorganizowane faktycznie jest coraz więcej i na pewno warto się tam wybrać, tylko skąd brać kasę na to wszystko.

                  Olcia, to Emilka będzie szalała na wiosnę. Więc oby do wiosny...
                  A rowerek kupiliscie już taki "dorosły", na 4 kółkach?
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Sloneczko jak dzisiaj Twoja Maluda?


                    ale dzis kiepsko spałam i obudziłam się chyba w dziwnym momencie, bo oczy mi się zamykają i nie mogę jakoś dojść od siebie.. za to na cały weekend jadę z Amelką do rodziców i może jak mama się nią zajmie to odpocznę troszkę..

                    wczoraj Amelia dostała od dziadka za następne ząbki stówę i mamy jej kupić sanki na Allegro są super, razem ze śpiworkami i jakimiś materacykami, zastanawiam się nad nimi..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      monika,kupilismy taki na 3 kolach
                      oczywiscie juz skręcony i emila na nim od wczoraj siedzi i kaze sie wozić hehehehe balalm sie ze bedzie sie chciala z nim spac polozyc
                      rowerek taki zakupilismy i jest super,na wiosne bedzie idealny,i do wzrostu emilki jest tez ok,uwazam ze na dorosly przyjdzie czasjak ona nawet pedalowac nie umie
                      http://www.allegro.pl/item863951830_..._rok_2010.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Słoneczko jak Oli ma już siły do zabawy to jest ok. Mam nadzieję, że dziś już u Was dobrze.

                        Ja się dziś wyspałam za wszystkie czasu. Misia spała do 10 rano bez przerwy. Miała drzemkę po 18 i zasnęła mi dopiero po 22. Ale o 23 już wstała z płaczem. Dałam jej czopek Viburcol i jak zasnęła to ją budziłam rano

                        A dzisiaj wracamy na basen
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza Oliwia tak sobie dzisiaj obudzila sie przed 1 zaczela strasznie plakac bo zaczely jej chrostki dokuczac a lekarka mnie nie uprzedzila o tym ze moga ja swedzic a nawet nie pomyslalam zeby zapytac rano bylo to samo nadal sredni apetyt ale z humorem troche lepiej i niestety moje dziecko sie popsulo przez ta chorobe najlepiej zebym ja wszedzie nosila jak sie zabroni czegos to niesamowity placz ... ehh trzeba powoli wrocic do starego trybu choc pewnie bedzie ciezko
                          ale ma fajnego dziadka Amelka

                          chcialam dodac fotki mojego kropka ale niestety nic na nich nie widac a w rzeczywistosci wyglada okropnie

                          Atusia moglabys mi przeslac na priva co myslisz o swojej szkole czy jest dobra czy nie ??




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            tak, trzeba przyznać, że mój ojciec oszalał na pkt Amelii
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Słoneczko przepraszam, ale zapominam Ci napisać o tej mojej szkole.

                              Ogólnie nie jest źle. Łatwo zalicza się egzaminy, wykładowcy też są ok. Najbardziej dobija mnie dziekanat. Laski, które tam pracują są w naszym wieku lub niewiele starsze, a strzelają takie fochy, że strach. Ciężko się o coś doprosić i czasami trzeba im przygadać, żeby załatwiły to o co prosisz. Dla mnie ważne jest, żeby w CV wpisać że mam wyższe wykształcenie. Ale jak leżałam po porodzie z Asią, która pracuje w kadrach i zatrudnia osoby do pracy to ona powiedziała, że w prywatnych szkołach wyższych niewiele się można nauczyć, nauczyciele olewają wszystko. Ogólnie mają niski poziom. Państwowe szkoły są dobre, trzeba dużo się uczyć. A nie tak jak ja poczytać dzień przed egzaminem lub nauczyć się odpowiedzi na pamięć.
                              Ja za pare lat mam w planach zrobić jeszcze jeden kierunek. Ale to już w państwowej szkole.

                              Czacza, ale chyba każdy dziadek szaleje na punkcie wnusi. Mój tata kupił jej skarbonkę na gwiazdkę i co chwilę wrzuca po 10 zł. Jak jedzie do Zakopanego lub gdzieś z wycieczką to przywozi Michasi prezenty. Sam się śmieje, że włazi jej w tyłek, a ona ma go w nosie
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                mój ojciec zdeklarował się, że co m-c będzie dawał dla Amelii pewną sumę i dotrzymuje słowa no i raz po raz takie właśnie gesty nic, tylko się cieszyć, natomiast z drugiej strony (teście) są tylko od święta..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X