Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    ode mnie równiez najlepszego
    Mój Niuniek obudził sie o 23.55 i bacznie razem z nami obserwował przez okno sztuczne ognie. Zachwycony nie był, ale również nie ryczał, czego sie obawiałam. Więc zachowął sie na poziomie . Spał do 8 rano, za co jestem mu BARDZO WDZIĘCZNA. a wam jak minęła ta nocka?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      u nas swieta tak sobie moja durna siostra mnie standardowo wkurzyla
      ja tez tak mam juz mi sie nie chce tak balowac to chyba przez to nie wyspanie ale chociaz na chwile bym sobie poszla potanczyc




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Też dołączam się do życzeń wszytkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku. Miłości, Radości, Uśmiechu i Zdrowia.

        Łukasz, jak przewidziałam, obudził sie o 7. W świeta miał więcej litosci, bo spał do 8 przynajmniej lub dłużej, ale dzis nie. W sumie to nawet miał ochote poleżeć jeszcze, ale kaszel go złapał i koniec spania. A że ja wczoraj zasnełam zanim zdążyłam wypić wodę (kuracja antykacowa), to odwodnienie poalkoholowe nieco dzis dokuczało w postaci małego bólu głowy.
        Ale i tak było znacznie lepiej, niz jeszcze kilka lat temu.
        A sam wieczór bardzo udany. Miło dla odmiany spedzić wieczór sylwestrowy tylko z mężem i upewnić się, że umiemy nadal razem dobrze się bawić.

        A fajerwerki o północy nie zrobiły na Łukaszu wrażenia, bo przespał je bez najmniejszego wybudzenia.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hej
          Ja kaca nie miałam w tym roku pozwoliłam sobie na pół kieliszeczka wina przez całą noc małymi łyczkami... byliśmy na placu konstytucji, oglądać ognie sztuczne, a przed 4 padłam: położyłam się i przysnęłam - jednak w ciąży nie ta kondycja. No a za rok będę miała te same zmartwienia co Wy na Sylwestra

          Miłej soboty

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            w sylwestra pojechaliśmy do moich rodziców (ich nie było) wolałam tam spędzić wieczór, by ze spokojem Amelka mogła spać sobie w innym pokoju a my posiedzieć i pooglądać TV, widok z okna w kuchni jest na pół miasta więc i chociaż dla fajerwerek nad miastem warto było jechać na Kopernika
            mam nadzieję, że w następny Sylwek sobie odbijemy bo uwielbiam oglądać na żywo sztuczne ognie

            dziewczyny tzn. np. Asia1406 dołączysz się do głosowania na Amelkę w sondzie na dziecko miesiąca?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Amelka już coraz pewniej raczkuje, ucieka nam jak chce się ją złapać
              a jak Wasze pociechy? jakie postępy??
              Słoneczko Twoja pannica już pewnie chodzi? Kiedy zaczęła dreptać?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                A my zamiast zostać w domu to poszlismy na impreze do znajomych a córeczka została z teściami, ale nie miała głębokiego snu i obudziły ją wystrzały i nie spała do 1.30. a potem obudziła nas i siebie o 7 rano, więc następnego dnia odsypialiśmy.
                Ogólnie Sylwester bardzo fajny

                Dołączam się do życzeń i życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2010


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza Oliwia jakies 2 miesiace temu zaczela chodzic za raczke chociaz nie zbyt chetnie a od jakis 2-3tyg bardzo chetnie chodzi za reke i coraz czesciej sie puszcza i sama chodzi na male dystansy




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Witam wszystkich,
                    mam na imię Jolka, 32 lata, mąż,córka Weronika, pochodzę i mieszkam we Włocławku
                    Pozdrawiam
                    http://www.mamacafe.pl/suwak/7523.png
                    Last edited by kajola; 02-01-2010, 21:27.

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Czacza muwisz i masz a swoja draga to naprawde ma sliczte te oczka,po mamie czy po tacie?
                      Sloneczko to ty jeszcze masz luzik,chociaz raczkujacy szkrab tez moze nabroicmoj zaczynal od garow i sprzetu rtv








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dzięki Asiu ponoć po mamie hahah tak mówią
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          asia no nie wiem czy luz dzisiiaj pozrzucala mi wszystkie ciuchy do prasowania i zaczela sie wspinac na pufe a potem nie chciala zejsc




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Wszystkiego naj, najlepszego w Nowym Roku. Ostatnio was zaniedbałam, za co bardzo przepraszam i obiecuje poprawę

                            Ostatnio latałam po żłobkach i zapisywałam Julka. Logistyczny koszmar. Teraz do 15.01 muszę znów pojeździć, a aura nie zacheca, bo muszę teraz w tych wszystkich żłobkach potwierdzić, że nadal jestem zainteresowana (tak zwana aktualizacja), a potem pod koniec stycznia końcowa rundka, czy gdzieś się dostał. Szanse marne, w większości jest na listach ok. 200.
                            Ja od kwietnia do pracy, a co zrobić z Julkiem to jeszcze nie wiem. Muszę do 15.01 podjąć decyzję i zgłosić w pracy co i jak.

                            Miłego początku roku dziewczynki




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Coyotek, u mnie to samo. Zapisalam Małego jeszcze w czerwcu, ale teraz do 15 muszę potwierdzic. Mam nadzieję, ze w 1 z 2 złobków będzie miejsce . Bo inaczej to nie wiem co zrobie.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Sloneczko (widzę, że jesteś) jak poranek niedzielny?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X