Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Olu gratulacje z powodu córeczki.
    Ciekawe jakie imie w końcu wybierzecie. ja właśnie wczoraj sie dowiedziałam, że moja sąsiadka urodziła synka 3 tygodnie wcześniej i nazwała go Marcel. Fajne imię. Dla dziewczynki też - Marcelina .
    Ale Julek/Julka też mają swój urok.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      No straszna cisza
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        wkoncu moj net normalnie chodzi hura
        Sloneczko z tymi prezentami tak juz jest u mnie mlody przewaznie kase dostal wiec sie bylo dubli ze slubem mielismy podobnie
        Atus to ze od nich cos dostalas to nie znaczy ze oni ci nieoddaja ja niecierpie czegos takiego jak juz cos komus pozyczam a nie odda to wiecej juz nic nie dam a to co ty piszesz to troche beszczelne no ale co klocic sie nie ma sensu a wiecej nic nie dawaj jak niepotrafia szanowac cudzego.A ten wuzek mialas oddac?!Ja tez mam lozeczko(peklo bo tatus polozyl sie z malym) i ciuchy od siostry ale niepomyslalam nawet zeby jej to zwracac.
        Kurcze swieta sie zblizaja i znowu mam problem bo m zaczyna jeczec ze niebyl 4lat w domu na swieta ostatnie 2lat jestesmy w Poznaniu i jak pomysle ze mialabym tam jechac to mi niedobrze








        Skomentuj


          Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

          Co tu tak pusto?Mi diabełek zasnął przy biurku,na moich kolanach,ciekawe czy będzie spał do rana czy nie?

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hejka dziewuszki ja mam kiepski humor bo niedawno sie dowiedzialam ze musze isc do mojej koszmarnej pracy jutro chcialabym juz miec nowafajna... ah te marzenia...
            asia a ja swieta wolalabym spedzic u tesciow niz w domu...
            a ja sie dzisiaj dowiedzialam ze moja starsza siostra ladnie syna wychowuje bo jej syn zwraca sie do mojej drugiej siostry i jej meza na pan pani do mnie i brata mowi tak jak przystoi no ale moja siostra to debilka wiec pewnie cos nagadala dziecku albo co szkoda gadac na nia




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ola, gratulacje.
              My, jak jeszcze sądzilismy, że i u nas córka będzie (czyli aż do porodu) myslelismy o Natalii (teraz widzę, że to tez bardzo popularne imię) i Gabrysi. Osobiscie to drugie bardziej mi się podoba. A mamy Łukasza.
              No ale macie jeszcze dużo czasu. Poza tym rodzice często zmieniaja zdanie juz po urodzeniu się maluszka.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                To prawda, że jak się zobaczy swoje maleństwo już po porodzie to można zmienić zdanie. Myślę że imię musi jakoś pasować do dziecka. A w sumie aż do porodu nie wiadomo na 100% jaka będzie płeć.

                Pozdrawiam i miłego dnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Gabriela też bardzo ładnie . A co myślicie o Anastazji? Nastusia

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    sloneczko to w czym problem daleko nie masz tesciowa spoko wiec chyba mozecie tam jechac.A co do twojej siostry to szkoda slow sama sobie zle robi ja pomimo ze nie kocham mojej tesciowej i szwagierki to przy malym tego nieokazuje a tym bardziej nie bede go nastawialm negatywnie.Sam oceni a moje uczucia do nich to moja sprawa,wkoncu to najblizsza rodzina meza.
                    Nie bedzie ci zal zostawic malej na 9,10h jak znajdziesz prace moj jest prawie rok starszy i juz mam opory mysle ze mi bedzie trudniej niz jemu przeciac pepowine








                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      A ja nie chce iść do pracy. Ale po nowym roku muszę zrobić praktyki i być może zostanę tam na dłużej

                      Asia ja też Misi nie będę negatywnie nastawiać do babci. Moja teściowa sama się pogrąży
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        czesc babole

                        ja na chwile,młoda spi a ja poczte musialam sprawdzic a przy okazji zagladam na forum

                        zaraz zabieram sie za obiad i mycie podłóg
                        A wy dalej o imionach hahahahaha

                        buziaki

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Witam kobitki, podczytuje was , ale ostatnio nie mam czasu pisac. Irakos wspominałas o spotkaniu- niedługo krew ide oddac wpadłabym na kawke ale ty pracujesz teraz to bedzie cieżko.
                          Olka ty w kartonach wprawiona chyba cie na pomoc wezwe- płace kawa

                          Ola nie miałyśmy okazji gadać ale gratuluje córeczki

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A ja tez na chwilke dziewczynki bo strasznie dużo mam roboty w pracy

                            Co do imion to mnie się podobały rożne np Amelia, Julia a mojemu męzowi inne ale zawsze znajdzie się jakiś kompromis no i jest Karolinka

                            Monia- jak tam zdrowko, jak rodzinka lepiej się czuje?
                            Irenka- jak tam z jedzeniem u synka, poprawiło się?

                            Buziaczki dla wszystkich


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Dominika - dzięki. W ogóle wszystkim dziękuję za gratulacje. Ja dziś też zalatana. Próbuję coś kupić dla męża na imieniny, ale trochę męczy mnie chodzenie po sklepach... w ogóle kondycja mi spadła, muszę się chyba wziąć za siebie Powiedzcie mi czy któraś z Was kupowała głośniki do samochodu? Zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać, czy są jakieś wymiary do odpowiednich marek?

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                [Irakos wspominałas o spotkaniu- niedługo krew ide oddac wpadłabym na kawke ale ty pracujesz teraz to bedzie cieżko.
                                Jeżeli oddajesz krew po godz. 16 to zapraszam oczywiscie. Wróciłam do pracy, niestety. Chyba ze w weekend

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X