Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć dziewczynki! A o czym ta książka? Jakaś przydatna rzeczywiście czy jak większość poradników, one swoje a życie swoje?
    Mój zrobił sobie ze mnie smoczek i dzisiaj całą noc mnie męczył. Niewyspana jestem cholernie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Biedaczka. Jesteś pewnie strasznie padnięta. Coyotek, Ty napisz coś więcej o tej książce, bo ja mam tylko płytkę reklamówkę tej książki. Tam pokazuje podstawowe zabiegi przy noworodku, jak kąpanie, przewijanie, wkładanie do chusty. Ja lubię go słuchać, bo fajnie opowiada, a czy się sprawdza, to nie mam jeszcze doświadczenia, bo na pluszowym miśku można zrobić wszystko Jak mi nic nie wypadnie to zamierzam iść, zawsze może nauczę się czegoś co mi się przyda. A poza tym zawsze jakaś rozrywka

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
        Witam wszystkie panie.
        Olka a czemu az do Janek skoro mas Ikea blizej w M1? Asortymentu zbrakło?
        kochana bo to będzie moja droga co dwa tyg do opola i tylko dlatego,żebym sie nie bała jeżdzić autem,bo potem bede już sama do dziadków jeżdzić
        W piatek sama sie "zgłosiłam" do jazdy do nysy hahaha z czego mój mąż zadowolony hahaha sama sie dziwie że tak chetnie zgodziłam sie na ta jazde hahaha ale nie wyobrazam sobie przełamania strachu w takim duzym miescie nie jeżdząc
        Ja prawko mam od 2004 roku,ale odpoczątku wsiadłam do auta,duzo jeżdzimy,teraz w maju bylismy w niemczech u szwagierki i w jedna strone jechalam Ja heheheh (ale sie chwale hehehe) prawie 1000km i nie jest tak styrasznie!!!!!


        Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
        ojej, ja też powinnam okna umyć, a tak tego nie lubię.
        kiedy dziewczyny idziemy na jakąś kawę? a jak ktoś woli to i winko/piwko, bo ja jeszcze karmiąca jestem
        ja okna bylam wczoraj wrrrrrrrrrrr.....tez tego nie lubie
        a co do kawki,winka,piwka(niepiotrzebne skreslić) JESTEM ZA A NAWET PRZECIW hahahahahha

        Ja od jakiegos czasu lubuje sie w piwku desperados takze wieczrkiem sobie chłeptam hahahaha
        Last edited by olcia79; 24-11-2009, 12:34.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Najfajniejsza jest płytka - ok. 1.5h. pokazuje jak przewijać, jak myć, jak podnosić, i inne manewry dookoła dziecka.
          W książce są następujące rozdziały:
          - o prostych manewrach (podnoszenie, układanie, zmiana pieluchy, o noszeniu)
          - o rozbieraniu i ubieraniu dziecka
          - o przygodach z wodą i masażu (wanienka, duża wanna, basen)
          - o karmieniu (pierś, smoczek i butelka, kubek i łyżeczka)
          - o wspólnych podróżach i spacerach (fotelik, podróż, chusta)
          - o butach i stópkach
          - o codziennym zawrocie głowy
          - o prostych zabawach (stopy i rączki)
          To tyle, w dużym skrócie




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dziewczynki widze że fajna ta książka. Ja to się naczytałm w ciąży o dzieciach, pilęgnacji itd, a potem jak się mała urodziła to wziełam sprawy w swoje ręce hehe, ...zresztą o Zawitkowskim to dopiero pózniej usłyszałam


            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a co tu taka cisza??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Dziewczynki, będziemy mieć CÓRECZKĘ

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ola, no to super . Masz już pomysł na imię dla księżniczki?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Olcia- bardzo się ciesze i gratuluje!!!.

                    Dziewczynki są cudne a właśnie jakie imie??


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Jakie imię to nie wiem... bo sprawy się trochę pokomplikowały. Miała być Oliwia, bardo mi się podoba i mężowi też... ale teraz strasznie dużo tych Oliwek... no i nie wiem czy to dobrze żeby dawać tak bardzo popularne imię. Potem wymyśliłam Karolinę... ale mężowi nie bardzo pasuje... jeszcze zobaczymy... mamy trochę czasu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        ja to rozważałam, jak jeszcze nie wiedziałam, ze to chłop , też Oliwke i Polę. Ale jest Filipek

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          ola gratulacje!!!!!!!
                          fajnie jest miec dziewczynkę...chciaż jak patrze na te dziewczyny teraz to mnie strach ogarnia,powiem wam ze z chlopcami nie ma tyle problemow co z nimi
                          Jak ostatnio bylam na zebraniu u Mojego Kamila w szkole to wlos sie na glowie mi zjeżyl,co te 12-sto letnie dziewuchy wyprawiaja i wygaduja.... w skrocie zacytuje:
                          "dajesz dupy za batona czekoladowego z biedronki"(kolezanka do kolezanki),ty szmato,ty kur..... , ty zdziro..... itd,itd
                          I to nie tylko u mojego kamila w klasie .... dziewczyny maja teraz specjalne spotkania z pania psycholog ...mowie wam szkoda slow

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                            Jakie imię to nie wiem... bo sprawy się trochę pokomplikowały. Miała być Oliwia, bardo mi się podoba i mężowi też... ale teraz strasznie dużo tych Oliwek... no i nie wiem czy to dobrze żeby dawać tak bardzo popularne imię. Potem wymyśliłam Karolinę... ale mężowi nie bardzo pasuje... jeszcze zobaczymy... mamy trochę czasu
                            a co do imion to mnie sie michalina podobała i hania no ale michalina nie podobala sie mojemu mężowi a hania synowi i jest emilia,
                            Moja chrzesnica ma na imie Hania(rok mlodsza od emilci) wiec nie ma tyego złego hahaha
                            A oliwia to fakt,baaaaaaaaaaaaardzo poularne imie teraz

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Z tymi dziewczynami to prawda. To jest masakra co się teraz dzieje. A jak uda się dziewczynkę fajnie wychować, to będzie płakała że nie ma koleżanek...i będą się z niej śmiać itp... No ale nie ma się co martwić na zapas.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Chyba coś w tym jest hehe.

                                Moja mała to jest strasznie żywa kobietka,jak tylko nauczyła się chodzić to właściwie nie chodziła tylko biegała, wszędzie jej był pełno i tak zostało do dziś a znowu moja siostra ma synka i on od początku był bardzo spokojny , sam się bawi, jak ma coś zrobic to się pyta" czy mogę"- taki jest grzeczniutki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X