Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    ojej, ja też powinnam okna umyć, a tak tego nie lubię.
    kiedy dziewczyny idziemy na jakąś kawę? a jak ktoś woli to i winko/piwko, bo ja jeszcze karmiąca jestem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ja chetnie sie wyrwę bo mieszkam tu od niedawna i niekogo nie znam i brakuje mi piwkowania
      Choć dopiero niedawno przestałam cyckować (jakieś2 tyg) i boje sie że jak piwko wypiję to sie upiję

      Ostatnio reds tylko idzie i po jednym tak mnie ścina ale po 2 mam dobry chumorek.
      Mąż się smieje że teraz będę piła i nadrabiała ponad 2 letnie zaległości, bo codziennie dzwonię do niego :weź redsa po drodze hehehe


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ja to wogóle piwosz jestem. Kiedyś potrafiłam, oj potrafilam . A teraz to tylko bezalkoholowe piję i też mi smakuje. Troche profanacja, ale ja uwielbiam ten smaczek chmielu

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Cześć dziewczynki , cześć majajula - miło Cie poznać

          Ola, Irenka - podziwiam z tym samochodem ja niestety nie mam prawka a chciałabym mieć bo to zawsze latwiej z samochodem przynajmniej tak mi się wydaje ...zawsze znajde powód żeby nie iść a to ze nie mam czasu itd, a to ze zima to wtedy gorzej się nauczyć... ale w końcu musze się zdecydować

          Irenka-próbowałaś dać synkowi np marchewke w słoiczku?, bo moja jak była mała to tez nie chciała a potem to jej odgonić nie mogłam od jedzenia

          Ja dziś w paracy eehh ale weekend miałam fajny, Karolcie zawiozłam w sobote do teściowej i poszliśmy z mężem do kina i na zakupy
          Last edited by agatakul; 23-11-2009, 13:11.


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Sloneczko fajne zdjęcie co mówisz, że głupia mina
            opowiadaj jak udały się urodzinki, Solenizantka zadowolona i z gości i prezentów?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              pochwal sie co wyciągnęła pierwsze
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Agatko! Ta marchewka w słoiczku to tak mojego Filipka zatwardziła na samym początku podawania pokarmów stałych, ze swzok. Ja wogóle zrezygnowałam ze słoików. Sama mu gotuję zupki. Dzisiaj nawet zjadł z dyni u niani. Moze zacznie jeść w końcu, gamoń jeden

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ja piwoszem nie jestem, ale za to lubię wino... choć teraz od czerwca nie piję

                  Agatka, idź na prawo jazdy, fajna zabawa. Ja kurs i jazdy super wspominam. A robiłam w mojej najgorszej pracy, kiedy zupełnie na nic nie miałam czasu i jakoś po mału się udało. A egzaminu nie zdawałam w Warszawie tylko w Łomży. A wy gdzie zdawałyście?

                  Maja - śliczne suwaczki

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    I Hello Kitty obowiązkowo
                    Słoneczko ja szukałam czegoś na allegro lub w sklepach, ale jakoś na nic specjalnego nie mogę trafić. A Twoje są super
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                      I
                      Znalazłam warsztaty z Pawłem Zawitkowskim na temat opieki nad maluszkiem... choć wy to macie już duże dzieci i nie wiem czy będziecie zainteresowane Ale jak coś to dajcie znać
                      Hejka, ja się Olu piszę. Dopiero co skończyłam warsztaty fotograficzne i chętnie na coś pójdę.
                      Zwłaszcza, że mam jego książkę z płytką i jest świetna.Ale jakoś praktyka mi nie wychodzi.

                      Moje dzieci zdrowe, Bartkowi został kaszelek, ale mi się coś dziś przyplątało, boli mnie szyja jak ją chce skręcić w prawą stronę i dorwało mnie zapalenie pęcherza lub dróg moczowych. Po prostu bajka.Na siuśki już wzięłam Furaginum i już jest zdecydowanie lepiej, a szyja musi chyba sama przestać boleć.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza pozwole sobie odpowiadajac na twoje pyt skopiowac co napisalam na watku listopadowm
                        Co do imprez to pierwsza byla taka se bo u mnie moja rodzinka jest troche dziwna szczegolnie najstarsza siostra i brat troche po imprezie juz czulam ze mi d****a troche urosla no coz... Do tego myslalam ze maz z tortem nie zdarzy bo mu stegnac masa nie chciala i tort byl gotowy 10min przed impreza do tego moja matka mnie wkur*****la i odechcialo mi sie tej imprezy ale Olin miala radoche ze mogla sie z kuzynami pobawic
                        Druga byla super Oliwia niestety na poczatku plakala i byla wystraszona bo nie jest przyzwyczajona do takiego halasu i tylu ludzi ale potem sie rozkrecila bawila sie z dziecmi i sama raczki wyciagala do niektorych ludzi potem jak juz po15 sie ludzie zwijali to poszlam z Oliwia Krzycha sistra i Krzycha ciotka wujkiem i dzieciakami na mily spacerek a jak wrocilismy to zjedlismy z nimi i prababcia kolacje i mala sie pobawila zTosia ktora ja uwielbia i juz sie imprezy doczekac nei mogla
                        BGKM pyt o prezenty otoz chyba mamy pecha do podobnych prezentow my na slub dostawalismy wszystko para i Olinek teraz tez dostala 3 wozki jedna spacerowke drugi taki srednio gleboki ktory schowalismy na potem i wozek sklepowy dotego 3 lalki jedna spiewa 4 piosenki druga placze i sie smieje a trzecia naszczescie nic nie robi potem dostala taki grajacy samochod z klockami z ktorych mozna zrobic zwierzatka bardzo fajny takie trzy klocki ktore robia rozne rzeczy kolejny telefon ale bardziej wypasiony , potem miarke do mierzenia wzrostu(tylko nie wiem gdzie ja umiescic), miseczke talerzyk i kubeczek w ksiezniczki troche ciuchow i buty no i pieniadze ktore przeznaczymy na nowy wozek i cos jeszcze zostanie na jakas zabawke a najbardziej niestrafionym prezentem byl misiu ktory mial skrzypce i skrzydla jak sie go wlaczylo to gral na n ich i machal skrzydlami ktore sie swiecily niespodobal nam sie w gole bo nawet miejsca na niego nie mamy naszczescie kuzyn Jurek sie nim zajal
                        a pierwsza wybrala ksiazeczke(bo je uwielbia) a potem rzucila sie na kase

                        Atusia dziekuje za komplement milo ze sie komus podobaja musze cos z nimi zrobic bo mam ponad 30par juz, tylko nie wiem czy na allegro wystawiac




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Warsztaty są 15 grudnia o 15.30 w empiku przy nowym świecie. To może byśmy się wcześniej umówiły i razem poszły? Ja mam płytkę z reklamówką książki, też super, może i książkę kupię w przyszłości Dobrze, że dzieci już zdrowe, Ty też zdrowiej. Dobrej nocy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć dziewczyny. Ja dziś się tylko witam, bo jakoś sił mi brakuje na cokolwiek wiecej. Chyba jakis wirus zawitał do nas, bo Łukasz zakatarzony nieco a ja i mąż narzekamy na gardło.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Słoneczko spróbuj na allegro. I nie masz co dziękować, bo masz talent

                              A ja jestem zła jak nie wiem. Spacerówka mi się popsuła (oparcie pękło i może być tylko w pozycji leżącej). A spacerówka jest mojej cioci. Podobno w Swarzędzu jest "serwis" Mutsy więc pojade i zobacze na ile mnie wycienią. Jak za drogo to skleje to sama i schowam do piwnicy, kupie sobie nową spacerówke i jak Misia wyrośnie z fotelika to im oddam. Troszke po hamsku, ale moja ciocia też nie jest feir wobec mnie i troszkę mnie irytuje ( na początku ciąży pożyczyła ode mnie komplet - spodnie i żakiet, nie oddała mi do dziś, spodnie poplamiła czymś co nie chce zejść, odkupić mi chyba nie zamierza, a o oddaniu żakietu to mogę pomarzyć, bo się przypominam i nic; pożyczyła na 2 tyg telefon jakiś rok temu, zajechałą baterie i ma ostatnio powiedział jej mąż, że jak mi oddadzą to mam sobie baterie kupić).
                              Nie chce być nie miła dla cioci, bo dużo mam pożyczyła. Łóżeczko, wózek, wanienke na działke, karuzele nad łóżeczko na działce, zabawki po Matiku, ciuszki, itd. Ale mają pełno siana, a mi biednej studentce wszystko zabierają. A najgorsze jest to, że nie doceniają czyjejś własności. Ostatnio ciocia miała mój żakiecik na sobie i trzymała Misie. Coś tam robiły i mówie, żeby ciocia uważała, bo Mała piła mlesio i może ulać. Na co wuja: "może spokojnie obrzygać, bo to przecież ciotka nie jest Twoje". A ja stoje obok i aż mi się gotuje. Obawiam się, że kiedyś miarka się przebierze i powiem co mi na sercu leży.
                              Kupiłam sobie spodnie na allegro. Mam nadzieje, że dojdą do soboty (mamy impreze u dziadków), założyłabym je. Może ciotka zrozumiła by aluzje, że czas oddać moje ciuchy...

                              Słoneczko, a z prezentami to pech. My robimy tak, że dzwonimy i umawiamy się co komu kupuje. Właśnie żeby nie było takich niespodzianek Ale Oli i tak się będzie ze wszystkjiego cieszyć, wszystkim się będzie bawić.
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                                Warsztaty są 15 grudnia o 15.30 w empiku przy nowym świecie. To może byśmy się wcześniej umówiły i razem poszły? Ja mam płytkę z reklamówką książki, też super, może i książkę kupię w przyszłości Dobrze, że dzieci już zdrowe, Ty też zdrowiej. Dobrej nocy
                                Oki, jak mi nic nie wypadnie, dzieci będą zdrowe to jestem za.
                                Ja już książkę mam, a płytka dołączona do niej jest super, tylko nijak w praktyce mi nie idzie jej wprowadzenie.

                                Miłego dnia.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X