Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Zazdroszczę z tym spanim..a moje dziecie to spi do 6-stej a jak pośpi do 7-mej to naprawde jestem szczęśliwa ze mogę pospać, hmmm w tym życiu to ja się pewnie nie wyspie a kiedyś to lubiłam sobie pospać

    Ja w pracy..aby do końca i weekend czas zacząć

    Miłego piątku


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      wawrzolini witamy i zapraszamy do rozmow
      czacza gratulujemy pierwszego zabka
      hmm ciekawe gdzie sieAsia podziewa




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ja mam problem ze spaniem odkąd wróciłam do pracy. Widocznie mały aż tak tęskni za cycusiem, ze próbuje nadrabiać zaległości w nocy. A ja mam wrażenie, że budzi mnie co pół godziny. Horror. Ale co zrobić. Jeszcze chcialabym przez zimę karmić piersią, więc znoszę to z podniesioną głową

        Skomentuj


          Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

          Tak jesteśmy tu nielegalnie,nie mamy ubezpieczenia,dla nas to za duży wydatek posiadać dwa,jak jedno pracuje.Wcześniej myśleliśmy(przed ciążą)żeby tu zostać,ale wszystko zmieniło się,gdy byłam już w ciąży(problem z nerką wykryto jak byłam w 4miesiącu ciąży)no i tak wszystko sie potoczyło,że leczenie odbywało się w Polsce,no i tak już zostało.Teraz jest wszystko ok,najgorsze(mam nadzieję)za nami,tylko musimy robić badania kontrolne no i cały czas badania moczu.

          Skomentuj


            Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

            Szkoda że pracuje nielegalnie bo nic mu nie będzie się liczyło do emerytury,no i brak ubezpieczenia to tez kicha,mój od początku pracował legalnie i miał ubezpieczenie.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Sprzedam marudę. Kto chce?

              Zacznę od siebie. Rosną nam Misiowe ząbki i mam taką marudę w domu, że nie zdajecie sobie sprawy... Jest upierdliwa, oryczana i czasem mam jej dość. Jeszcze dziś ten basen. Jestem poddenerwowana. Najchętniej wysłałabym moją mamę, ale nie chce się zgodzić.

              Czaczuś gratulujemy ząbka U nas jeszcze nic nie stuka

              Wawrzolin witamy Opowiedz coś o sobie. Co do basenu to nie mam pojęcia. Wiem, że dobry jest na Dolnej Wildzie. Ale ja się interesowałam tylko tymi basenami blisko domu.

              Słoneczko jak nowy program? Doszłaś już co i jak ze zdjęciami? Mam nadzieję, że pochwalisz się swym dziełem
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Atus wspolczuje marudy tez tak mam jak malej wychodza gorne zabki bo dolne zupelnie bez objazowo!! Ostatnio wlasnie odkrylam przez przypadek dolna 2 jedyna oznaka to mega slinienie. Mam nadzieje ze szybko wam wyjda a ktore ida?? a co do programu to jeszcze nie rozpakowalam ani nic nie mam czasu zajme sie tym po roczku i wstawie swoje dziela




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Zakładam, że dolne jedynki zaraz się wybiją. Dziąsełka ma strasznie spuchnięte, ślini się i pcha wszystko do buzi. Żele działają tylko na chwile i męczymy się. Mam nadzieje, że jak wyjdą te dwa pierwsze to reszta pójdzie z górki.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a moje dziecko w koncu je zupe mojej roboty dzisiaj ogorkowa a jeszcze lubi moja pomidorowke ale sie ciesze musze ja jeszcze przekonac do jajecznicy chyba jutro sprobujemy i czas jeszcze cos nowego wprowadzic




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z lubuskiego

                      hej mamcie ja jestem z bytomia odrzańskiego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ira, Ty do kiedy chcesz karmić Małego? Gdzieś tak do roku?

                        Ola, a co do jeżdżenia po Warszawie, to życzę dużo cierpliwości Ja po Wawie już strasznie dawno nie jeździłam, kupiliśmy ostatnio samochód, ale i tak unikam A że mieszkam w centrum, to mnie to nie zachęca do eksperymentów

                        Weekend czas zacząć, więc życzę wszystkim odpoczynku. Coyotek a Twoim maluszkom zdrowia.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Chciałabym karmić do roku, najważniejsze ta jesień i zima. Pokarmu mam sporo, ale te nocki zrobiły się koszmarne, a i Filipek innego jedzenia nie bardzo chce jeść Ale jest to wspanałe doświadczenie, polecam!

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Myślę, że skorzystam, bo też planuję karmić piersią. Mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie

                            Ira, widzę że Ty też jesteś kwietniowa mama Chyba już ciepło miałaś jak Mały się urodził? Bo z tego co pamiętam to ja się pod koniec kwietnia opalałam przed ślubem
                            Last edited by ola1981; 20-11-2009, 17:47.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              A Misiak zjada wszystko co jej dam Taki jest żarłoczek. Od początku sama jej gotowałam. Kupiłam tylko pare słoiczków z królikiem, jagnięciną czy wołowiną, bo tego jej nie zrobie. Ale kurczaczka jak sama jej robie

                              Dziewczyny na basenie byyyłooo suuuuper. Jak coś to naprawdę polecam
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ola! a znasz juz płeć dzidzi?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X