Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    a co sie stalo ze ciocia ci podziekowala jesli moge zapytac








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      przy kolczykach w sensie ze robie kolczyki takie moje hobby
      a ciocia podziekowala poniewaz odeszlo od niej kilku klientow no i chcac nie chca muszala uciac koszty




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        No tak a ty pracujesz tylko kilka dni w m-cu
        Fajne to twoje hobby ja kurcze przy swoim urwisie mam tylko czas zeby usiasc na chwile przy komp.








        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Agata, a co? planujesz dołączyć do mam z brzuszkami?

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja do tego jeszcze czytam dosc sporo a robie to tylko jak mala spi alba jej tata w domu jest




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Ja polykalamksiazki jak bylam w ciazy teraz jak maly spi to zajmuje sie domem zawsze jest cos do zrobienia,no i tu mamy jeden pokoj.Twoje dziecie jeszcze dlugo spi i niepotrzebuje tyle uwagi








              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                moje spi tylko 1,5h dziennie teraz cos dluzej moze przez pogode a co lubisz za ksiazki??i ja sie staram robic wszystko jak ona nie spi zeby potem miec czas dla siebie




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  e to malo ci spi moj do wrzesnia dwa razy spal teraz jest gorzeja przy nim za duzo niezrobie bo interesuje go wszystko oprocz zabawek.Lubie bigrafie ale i romansidla czytalam jak niebylo innych maz przynosil mi od nich z biblioteki on czyta tylko instrukcjemowil ze dla zony i bral co mu dali.Teraz juz zadko kupuje bo sa cholernie drogiea.Ja lubie szyc ale to przy moim dziecku niemozliwe dlatego tez ciesze sie z tej chaty,jeszcze niewiemy nawet ile pokoi bedzie powiedzieli tylko ze 51m,








                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Agatakul - a nie mogłabyś wyjść w piątek z pracy ciut wcześniej?
                    Te zajęcia które cię zainteresowały są za tydzień w piątek pomiędzy 16 a 19, w Bibliotece przy Solidarności (obok Urzędu Gminy Bemowo/kiedyś Woli - róg Żelaznej), dwa przystanki od Bankowego w stronę centrum.
                    Gdyby nie było miejsc mogłabym Ci odstąpić ten warsztat, mój synek jeszcze malutki, ale po Bartku wiem jakie to ważne zacząć w miarę szybko. Ja z nich chodziłam na zajęcia logopedyczne już od 3 roku życia i skończyliśmy dopiero ze 2 lata temu. Też mało mówił i dość niewyraźnie, ale to podobno było spowodowane tym, że rodził się pośladkami.A teraz jest ok.
                    Zastanów się spokojnie, masz jeszcze około tygodnia.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Coyotek- bardzo Ci dziękuje za propozycje
                      Zastanowie się , w piatek pracuje do 16:30 to może się zwolnie.
                      A masz może jakies namiary tam to bym zadzwoniła i się dowiedziała czy są miejsca bo nie chciałabym Ci zabierać twojego?

                      Ola- może niedługo będę mamusią z brzuszkem
                      Chciałam żeby różnica między dziećmi była 3 lata więc od grudnia mamy zacząć się starać


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        http://www.wyprawamama.pl/ i tam klikasz w "warsztaty" i wybierasz. Przy każdym warsztacie pokazuje ile jest miejsc wolnych.
                        Niestety na to już nie ma wolnych miejsc, tak więc jeśli uda ci się zwolnić z pracy wcześniej daj znać - ty pójdziesz, bo jesteś bardziej potrzebująca , a mi tylko zdasz relację .
                        Na ostatnich warsztatach nie sprawdzali po nazwisku, raz tylko chcieli info na kogo była rezerwacja. (więc wyślę ci moje dane podane przy rezerwacji i nie będzie problemu)
                        Nie martw się, nie proponowałabym ci gdybym uważała, że koniecznie muszę na to iść, bo jest mi to niezbędne. Mam jeszcze czas .




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Kraków i inne wioski

                          bardzo dziekuje za głosiki

                          ja w sumie juz kupiłam niuni i dałam prezent ona i tak narazie nie rozumie nic z tego..ja kupiłam jej taka fontanne z piłeczkami

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Coyotek jesteś bardzo mila
                            Dam Ci znać jakoś w przyszłym tygodniu, czy uda mi się pojechać.
                            Miłego wieczoru


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Coyotek, to tak szybko zapomina sie doswiadczenia z pierwszym dzieckiem? Myslałam, że doświadczone mamy koleje ciąże mają niejako z głowy, bo juz to przechodziły. Przynajmniej techniczną część typu kąpanie, przewijanie itp.

                              Agatko, podziwam odwagę mam decydujacych sie na kolejne dziecko tak szybko! I powodzenia! Idą świeta, czas relaksu, rodzinnej atmosfery.
                              Ja mam nadzieje zaczekać jeszcze ze 3-4 lata. O ile wtedy jeszcze będzie mi się chciało wracać do pieluch, bo wiek juz będzie poważniejszy.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Kraków i inne wioski

                                To witam i ja. Administracyjnie mieszkam w Krakowie, ale do centrum mam prawie godzinkę ;-)

                                W sprawie Mikołaja u mnie też fontanna będzie na topie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X