Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Jedyny plus mieszkania z rodzicami to to ze sie dzieckiem zajma.Kurde moz jutro kumpla sprowadz maja oblewac stalki,musze im jakies zarcie zrobic niechce ale musze on i tak nigdzie niechodzi jak pojdzie raz na polroku to jest dobrze.Najgorsze ze jeszcze w srode ten koles ma przyjsc bo do chaty nie jedzie.Mieszka 300km od rodziny jezdzi co tydzien wczesniej mial 600i jezdzil raz gora dwa razy w m-cu ja bym tak niedala rady przez 12lat szok








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kraków i inne wioski

      marcia głosik oddany
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Monika, to fajnie, w rocznicę ślubu Dzięki dziewczyny za informacje. Jeszcze mam sporo czasu, żeby się zdecydować, zobaczymy jak to będzie. Ja słyszałam, że jak szpital nie może wystawić faktury za coś to wypisuje jako darowiznę. Więc chyba w każdym szpitalu są inne zwyczaje. Ech, ta nasza wspaniała służba zdrowia. A Wy jakich macie pediatrów dla Waszych dzieci? Dobrzy się Wam trafili? A może ktoś wie gdzie jest dobra przychodnia w centrum, bo nie znam tu nikogo z małymi dziećmi i nie mam kogo zapytać...

        Dobrej nocy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Zwyczaje i ceny w szpitalach są bardzo różne. Ja wybrałam ten, który jest najbliżej. Nie chciałam wpakowac sie w korek na przykład. Najpierw podpytałam wśród znajomych, później pojechałam i obejrzałam. Było ok, wiec nie szukałam dalej.
          Przychodnie podobnie wybrałam - najbliższą. To ważne zwłaszcza na poczatku, jak co kilka tygodni sie ją odwiedza. A co do pediatry, to sprawa u nas nie jest aż tak ważna, bo właściwie tylko na kontrole i szczepionki chodzimy. I niech tak zostanie. Ale nie w centum, wiec tu Ci nie doradze.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            My chodzimy do pediatry koło domu na Sadybie. Chcieliśmy żeby było blisko w razie chorób ale Karolcia mało choruje więc chodzimy tez jak u Moniki zazwyczaj na szczepienia,- na szczęście


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              My tez mamy przychodnie koło domku, na Saskiej Kępie. Ale z lekarek nie jestem zadowolona . Pozostaje nadzieja, ze Filipek nie będzie powaznie chorował, bo się wykończę psychicznie

              Skomentuj


                Odp: Kraków i inne wioski

                hey dziewczyny

                co planujecie kupić swoim maluchom na mikołaja??
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Olu - ja ci pomogę
                  Mam sprawdzonego lekarza na Muranowie (koło Intraco).(2 przystanki tramwajowe od Bankowego w stronę Żoliborza)

                  Na ulicy Konwiktorskiej jest przychodnia dziecięca, a w niej wspaniały pediatra: Hasan Hadi.

                  Przy pierwszym dziecku (12 lat temu) dostałam pediatrę z urzędu (kiedyś była regionalizacja ulicami, a mieszkałam wtedy w tamtej okolicy) i przez pół roku odwiedziłam wszystkich specjalistów ze zdrowym dzieckiem, bo lekarka bała się własnego cienia. Potem zmieniliśmy w ramach tej samej przychodni lekarza, właśnie na Hadiego i to okazało się strzałem w 10. Lekarz na każdej wizycie sprawdzał uszy, badał małego bardzo dokładnie, na przeziębienie nie dostawaliśmy antybiotyków, tylko witaminki.Potrafił doradzić w sprawie szczepień, itp.
                  Dlatego nawet gdy przeprowadziliśmy się na Nowodwory, nie zmieniliśmy lekarza, mam auto (15minut), lub bezpośrednio 503 (30minut).Gdy urodził się Julek od razu wiedziałam gdzie go zapiszę. Jesteśmy już po pierwszej wizycie i nic się nie zmieniło.Mam do niego pełne zaufanie i nie boję się że coś będzie nie tak.
                  Natomiast co do dodatkowych badań, specjalistów, usg to zamierzam korzystać ze swego pakietu w enel-medzie, tak będzie łatwiej i szybciej.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Coyotek, bardzo Ci dziękuję. Dobrze wiedzieć. To jest kawałek ode mnie, bo mieszkam pomiędzy M.Centrum a M.Politechnika, ale dobrze wiedzieć Skoro Ty do niego dojeżdżasz z Nowodworów

                    Życzę miłego dnia i słoneczka

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Olu, z mojej wiedzy i prawie 12-letniego doświadczenia , gdzie stykałam się z różnymi opiniami na temat lekarzy (bo Bartek chodził i do żłobka i do przedszkola i miał mnóstwo kolegów, a ja nowych znajomych) wiem, ze warto mieć jednego dobrego, sprawdzonego lekarza niż chodzić na chybił trafił.
                      Dlatego mimo ,że mam ten pakiet w enelku nie zamierzam chodzić tam do pediatry, chyba,że będzie noc, dziecko będzie miało wysoką gorączkę itp - to wtedy doraźnie skorzystam. A tak to wolę swojego, do którego mam zaufanie, że nie naszprycuje mi niepotrzebnie malucha nie wiadomo czym.
                      Poza tym ma świetne podejście do dzieci i dzieci mu odpłacają uśmiechami tę troskę
                      Jeśli sięe zdecydujesz, z pewnością tego nie pożałujesz.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Kochane mamy, ja co prawda z Wrocka, ale Was może to zainteresować:
                        [IMG]http://************************/images/620f6a2a12d3.jpg[/IMG]

                        Już 16 listopada w Warszawie rusza druga edycja WYPRAWA MAMA.
                        Każda mama znajdzie tam coś dla siebie. Rodzice starszych dzieciaczków
                        mogą skorzystać z konsultacji związanych z przedszkolakami.
                        Dla mam młodszych dzieci proponowane są warsztaty
                        dotyczące masażu Shantala czy też buntu dwulatka.
                        Natomiast dla tych, którzy dopiero przygotowują się do opieki
                        nad swoim maluszkiem, z pewnością pomocne będą zajęcia o zaletach
                        noszenia dziecka w chuście. Eksperci pomogą również mamom, które
                        planują powrót do pracy.

                        Zapisy ruszyły już 6 listopada. Aby zapisać się na odpowiednie dla siebie
                        warsztaty należy zalogować się na stronie www.wyprawamama.pl, a
                        następnie wybrać zajęcia i zapisać się do odpowiedniej grupy.

                        SERDECZNIE POLECAM


                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          a ja mam tyle do powiedzenia




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            A czemu tak








                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Ale w sensie, że co?
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                w sensie ze od stycznia jestem bezrobotna




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X