Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ja termin miałam na 14.09 (poniedziałek), ale mąż już ze 2 miesiące wcześniej zapowiadał,że mam rodzić w weekend, a najlepiej w niedzielę.No i pierwsze skurcze poczułam z soboty na niedzielę, ale w szpitalu po zrobieniu KTG puszczono mnie do domu, bo za słabe. W domu wszystko się uspokoiło i niedzielę spędziliśmy jeszcze na spacerach, zakupach itp. Kolejne bóle naszły mnie koło 19.30 i po trzech skurczach zaczęły się od razu bóle parte , no i szybka jazda do szpitala. Na izbie odeszły mi wody, rozwarcie 3cm, po dojechaniu na górę już było 10cm i od razu rodziłam. Julka urodziłam o 22.08 - w niedzielę - jak chciał mąż.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kraków i inne wioski

      witaj Scaarlett! ja juz strania mam za soba!!w maju bedziemy mieli drugie bobo!teraz przydalaby sie dziewczynka
      Marcia to musimy sie jakos ugadac! podam ci swoj nr! jak bedziesz miala chwile to dzwon to sie zgadamy!pozdrawiam
      p.s. narazie kawki nie pije ale hebatke chetnie:P
      Last edited by monisub; 06-11-2009, 12:41.


      [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ja też musiałam się dostosować do dni wolnych ojca mojego dziecka. Ale trochę nam się obsuneło. Zaczełam rodzic o 23.00 26 kwietnia w niedzielę, a dokończyłam 27 w poniedziałek o 8.55

        Skomentuj


          Odp: Kraków i inne wioski

          monisub gratuluję zafasolkowania!! ja tez bym chciała mieć to za sobą, czekać i cieszyć się, a tak pozostaje mi tylko niepewność Ale mam nadzieję, że w tym cyklu zmajstrujemy kolejjego bobcia, tak jak i tobie marzy mi się dziewczynka do kompletu, ale będzie co będzie
          Pozdrawiam was wszystkie krakowianki bardzo serdecznie!! 3majcie się, bo pogoda nas nie rozpieszcza!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Lublin i okolice

            Witam!
            Budujemy się pod lasem nie znam Oblas zbyt dobrze, ale wiem, że po tej samej stronie drogi jest piekarnia, no i las mam za płotem.
            Już się nie mogę doczekać przeprowadzki, bo na razie mieszkamy w Puławach na 10 piętrze. Widok mamy super i na tym kończą się zalety tego mieszkania, szczególnie jeśli chodzi o wyjście z domu z 2 dzieci zimą.
            Twoja Gabrysia jest tylko o 19 dni starsza od mojej Zuźki!

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ja rodziłam w nocy więc mąż był w domu, zaczeło się w nocy o 23 , o 2 w nocy byliśmy w szpitalu a o 4:45 Karolcia się urodziła więc poród miałam expresowy


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                Ja rodziłam w nocy więc mąż był w domu, zaczeło się w nocy o 23 , o 2 w nocy byliśmy w szpitalu a o 4:45 Karolcia się urodziła więc poród miałam expresowy
                Agatakul - tak to ja miałam przy pierwszym synu. Około3 się zaczęło, po 6 byłam w szpitalu i urodziłam o 8.45.
                A z tym to naprawdę było migiem - zaczęło się po 19, koło 21 byliśmy w szpitalu i o 22.08 urodziłam. Z jednej strony to dobrze, że tak szybko bo jednak nie zniosłabym takiego bólu przez dłuższy okres czasu, a z drugiej źle, bo byłam poharatana za bardzo. No ale cóż...za to mam zdrowego, pięknego synka.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lublin i okolice

                  Hej.
                  Kurczak ja też miałam termin porodu na lipec, a dokładnie na 4 lipca, ale 21 czerwca odeszły mi wody i na drugi dzień urodziła się Gabrysia. Moi sąsiedzi też mają córeczkę Zuzię, ale ona urodziła się 6 tygodni przed Gabi.
                  Ja Oblasy trochę znam bo mam tam rodzinę, też mieszkają po tamtej stronie koło lasu, mją go za płotem.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Może którejś z Was się to przyda:

                    Maluch miejski informator rodzinny w Warszawie:
                    http://www.um.warszawa.pl/maluch/




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Witam Wszystkich Mamusiek Z Warszawy I Okolic.ja Mieszkam W Mięnzyliesie.mam Synka Danielia Urd.1.10.2008r.mam 26 Lat
                      Daniel urod.1.10.2008r.o 22.00

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy są jakies mamusie z Czestochowy?

                        Ja jestem z Zawiercia, więc na upartego to nie tak daleko

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Cześć Masza

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            No to widzę dziewczyny, że Wam to szybko poszło... ja też tak chce!!

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Witaj Masza

                              Olu masz duże szanse, tak 50 do 50




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ola - a w jakim szpitalu zamierzasz rodzić?




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X