Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    szkoła rodzenia jest super sprawa. Prowadząca tak nas zachęcila do przeżycia porodu na zywo, ze ja to bylam gotowa rodzic bez znieczulenia, co niestety sie nie udało
    Olu, ja o inflackiej słyszalam różne opinie, głównie nie najlepsze niestety. Ale, wiadomo, różnie gadają. Więc nie ma co sie przejmować. Zrobisz jak będziesz uważała.
    Ja dzisiaj nieźle zmarzlam Na szczęście jutro juz piąteczek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      no juz jestem u mnie dzisiaj pol dnia kumpela byla ale mi przyniosla super wiadomosc!!! bede ciocia dziewczyna sie cieszy mimo ze nie bedzie jej latwo bo focet okazal sie dupkiem i go zostawila i do tego ma pracce na umowe zlecenie...

      czacza ty tez mile widziana mam nadzieje ze atusia nas pomiesci w aucie
      atusia jak tam glowa??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Witam mamy wielkopolanki!!
        Jestem mamą 3 letniego Adrianka. Mam na imię Rozalia i miło mi Was poznać.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          rosi witamy opowiedz cos wiecej




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ależ dzisiaj był kryzysowy dzień, a i ciekawe jak noc przezyję :/

            uwieżycie, że w poniedziałek miałam nawał pokarmu, mała ładnie jadła, ładnie spała, a dziś nie mam prawie wcale pokarmu, mała od 10 do 20 spała po 5 min na rękach łącznie może z godzinkę , była położna i musimy ją dokarmiać póki co. A do tego Antek chyba czuł, że bardziej się dziś małą zajmujemy i był po prostu okropny.. normalnie dom wariatów. A o tego Antek ma już od tygodnia katar i boję się że Julkę zarazi. A może już zaraził?? bo mała coś kicha dzisiaj i to tak częściej chyba niż być powinno. Wiecie, strasznie się martwię...
            A i jeszcze położna mówiła, że może ją też boleć brzuszek... kurcze, żeby już była większa..
            Antoś 24.01.2008r


            Julianka 06.01.2010r


            Moje dwa łobuzy

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              witaj rosi nareszcie jakaś nowa mamusia, może ożywi trochę ten nasz wątek

              mroovcka nie martw się, kryzysy się zdarzają, ja też na początku miałam różnie z tym pokarmem, Mała musi nauczyć się dobrze ssać i później już będzie tylko lepiej, a co do kichania - to nic złego, Amelia psikała co chwile, maleństwa w ten sposób oczyszczają sobie noski, do teraz moja psika często (no nie tak jak była niemowlaczkiem) i wiem, że to nie od żadnego przeziębienia.. a co do Antka, przecież to dla niego zupełnie nowa sytuacja, do tej pory było On oczkiem w głowie a teraz zajmujecie się kimś innym, przecież ma zaledwie 2 latka i co On może rozumieć, hm? zobaczysz, przyjdzie czas, że będziesz sie z tego śmiała..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hej dziewuszki,

                Co słychać, jakie plany na weekend?
                Do mnie ksiadz przychodzi, więc na pewno sprzatanie mnie czeka... ciesze się że dziś piateczek.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  wiecie, że już trzecia noc z rzędu, gdzie Amelka budzi się dopiero po 5 nareszcie jakieś porządne nocki..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    hej hej
                    u mnie w planach wizyta u koleżanki, który stale rozbija sie po świecie i niedługo znowu gdzieś wybywa. A zrobiła remont w mieszkaniu, podobno kosmos. No i lecimy z Małym to sprawdzić, bo znowu nam wyfrunie i nici z tego oglądania. Oby nie było zimniej niz jest

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      czacza tylko nie zapeszaj hehe
                      ja wczoraj w nocy bylam tak zmeczona ze nawet nie slyszalam jak mala sie obudzila i wyreczyl mnie maz




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Ja od 1 mam spokój do 9. Do 1 budzi się bo wypluje smoczka.

                        Rosi witamy

                        Aniu głowa do góry. Widocznie Julka ma taki charakter i da Ci popalić. Trzymamy kciuki za Ciebie. Będzie dobrze.

                        Dziewczyny mój tata ma auto 7osobowe więc się zmieścimy

                        A dzisiaj myślałam, że już mi przeszło z tą głową, ale teraz znowu mnie boli. Nie do zniesienia jest ten ból. Lece po tabletkę i zrobie sobie słabą kawe to może przejdzie.
                        Teraz są ferie i przez 2 tyg nie pójdziemy na basen. A szkoda, bo tak raz w tyg Miś się wyżyje i jest spokojniejsza. A szalona się zrobiła ostatnio niesamowicie. Wszędzie jej pełno...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          mnie tez dzisiaj glowa boli uhhh nie lubie tego




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            no i Słoneczko miałaś rację, dziś Amelia bardzo niespokojnie spała, ok 23.40 pierwsza pobudka, później ok 3, następnie o 5 i do 6 usypianie no i rano obudziła sie o 8 tak więc nie za fajnie..

                            Amelka ma teraz taki czas dziwienia się, jak spojrzy na coś to robi wielkie (jeszcze większe niż ma) oczy i woła ŁŁŁŁOOOO!!! taka śmieszna jest przy tym, no i (byłam w szoku) ostatnio reaguje na pytanie - "gdzie jest Kuba?" (chodzi oczywiście o Kubusia Puchatka) kieruje się w jego stronę i pokazuje rączką, lub jak jest trochę dalej to mówi do niego i woła hahaha
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                              Cześc Podolec dawno tu nie zaglądałam,jak jestem w Polsce to mam urwanie głowy.Niedawno wróciliśmy z Polski tu przynajmniej nie ma takich mrozów jak w Polsce.A co u Ciebie?

                              Skomentuj


                                Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                                Byłaś w Polsce?W odwiedziny czy z małym u lekarza.U mnie dużo zamiast iść do pracy-ciężko coś było znależć bez znajomości i doświadczenia,wychodzi że znów będę pieluchy zmieniać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X