Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Maja, Łukasz też czasem woli ciągnąć sanki, ale jednak częściej siedzi, taki mały leniwiec z niego.

    Olcia, to tu (nie koniecznie w tym wątku) wiele dziewczyn juz kilka tygodni temu pisało, że ma mieszkania, domy posprzątane na święta, a ja się zastanawiałam co tak wczesnie. Ale widzę, ze nie tylko ja zostawiam sprzątanie na koniec.
    Ile osób bedziesz miała na święta, że takie frykasy przygotowujesz?

    Ja sobie dzis uświadomiłam, że gdybysmy jednak mieli zostać w domu na święta (oby NIE!) to kompletnie nie jestem przygotowana na to. Gdybym miała przygotować wigilię, nawet tylko dla naszej trójki, to chyba w samą wigilię biegałabym po sklepach, żeby wszystko kupić gotowe, bo sama juz bym nie zdążyła z tymi pierogami, uszkami, barszczem, śledziami i karpiem. A do ostatniej chwili będę czekała, bo nadal bardzo liczę, że jednak pojedziemy.
    Łukasz wczoraj dostał listę syropów do brania od pediatry i na szczęście w płucach i oskrzelach czysto. Gardło też blade, a pani doktor pozwoliła wychodzic na spacery i jechać na święta.
    No i dziś z zasypianiem było znacznie łatwiej. Syropy jednak działają.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      monika na 4 osoby robie swieta,bo w tym roku zostajemy w stolicy
      Zawsze na gotowe szlam a tu taka zmiana hahahhahaha

      No ja nie mialam kiedy wczesniej wysprzatac bo my jeszcze remontowo przeprowadzkowo bylismy,w sumie i tak posprzatane po lebkach co by na swieta w miare czytso było,po swietach zrobie tak jak nalezy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        JA ostatnio przeglądałam wszystkie gazetki, ulotki jakie dostałam dla Misi i znalazłam właśnie przepisy na śniadanka. Jutro przepisze go dla Was. A budyń robi się tak:
        Zagotować 180 ml wody i ostudzić. 90 ml wody zmieszać z 6 miarkami mleka Bebiko (takie posiadam). W garnuszku zmieszkać 90ml wody z 8g mąki ziemniaczanej (ja wsypałam 1 czubatą, a drugą płaską łyżeczke), dodać pół żółtka - po 10 miesiącu może być całe ( ja dałam całe). Zagotować dokładnie mieszając. Dodać 90ml tego mleka szybko mieszając żeby nie powstały grudki. Można to podawać z deserkiem lub polać sokie. ja dodałam troszkę jabłek i Misia jadła.
        A tak w tej książeczce mam przepisy na śniadanka od 4 miesiąca. Budyń jest od 6 niby.

        Słoneczko ja stwierdziłam, że Misia i tak je z mojego talerza więc przestaje jej gotować osobne obiadki. Wiadomo, że nie dam jej fasolówki, ale ziemniaczki z sosem i buraczki może jeść z nami.
        Moja Misia jadła już rybke smażoną, koktajl truskawokowy z mleka krowiego, szpinak, brokuły, mandarynke. Nic jej nie jest, a skoro lubi to niech sobie zje. Wygląda jak małe sumo, ale licze, że jak zacznie biegać to zrzuci fałdki
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          oj nie martw sie moja tez swego czasu tak wygladala a teraz wyglada normalnie ale mimo to ma lekka nadwyzke jak na swoj wiek




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            NO ja się boje, bo Misi kuzynka też tak wyglądała i nadal wygląda. Jest o 3 miesiące starsza od Oli i wygląda jak dwulatka conajmniej. Nadal nie ma ograniczenia w jedzeniu i kradnie jedzienie innym.

            A my czekamy na dziadka i jedziemy na zakupy. Bo ja nie mam prezentów jeszcze
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              No to trzeba wiedziec ile dziecko ma zjesc ja napewno Oliwi nie nauczylam objadania je tyle na ile ma ochote raz mniej raz wiecej
              ja mam juz wszystkie prezenty zostal tylko moj tata ale Krzychu wlasnie pojechal po jakis perfum i pieluchy dla Olinka




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt

                życzenia skromne ale szczere..

                "do zobaczenia" po świętach
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ja rowniez zycze Wesolych




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Zdrowych spokojnych i oby dzieciaki daly choc troche posiedziec
                    Sloneczko moje dziecie z Bobem na koszulce spi,z bez Nodiego nie rusza sie z domujedza tez razem jest jeszcze elmo i inni ale ci dwaj sa najwzniejsi,a co do kamieni to nie jest zabawne jak maly wraca ze spaceru z pelnymi kieszeniami i lapkami a ja pozniej ukradkiem je wyrzucama tylko sprubuje mu niedac to jest lament ze chej ale niechtam wszystkiego nie mozna zabraniac bo wogle nie bedzie sluchal
                    moj maly gruby ale bardzo nabity teraz juz mu brzuszek znika gdyby nie pulchna buzka to chudzinka ale on jest bardzo aktywny chwile na tylku nie usiedzi
                    JUtro wyjezdzamy wiec trza isc spac,dzis zamowilismy meble,po swietach maja przywiesc i znowu balagan kurcze kiedy my to wkoncu skonczymy juz powoli mam dosc a zrobiony jest tylko przedpokoj,kuchnia i lazienka,jeszcze malego i nasz








                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Wesołych Świąt, zdrowych i rodzinnych, spędzonych w cudownej i niepowtarzalnej atmosferze. Wszystkiego dobrego!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Zdrowych spokojnych świąt, które upłyną w rodzinnej atmosferze, bogatego gwiazdora. Wesołych Świąt życzymy całą trójeczką.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Wesołych Świat Bożego Narodzenia,
                          pomyślności w Nowym Roku
                          i aby każdy najmniejszy prezent
                          pod wigilijnym drzewkiem
                          był jak gwiazdka z nieba!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            wesołych i rodzinnych świąt dziewczyny!!!!
                            ale sieobjadłam wczoraj, a dzisiaj królik w śmietanie Chy7ba pęknę

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                święta swięta i po świętach . Trochę kilo przybyło, pieniędzy ubyło. To teraz Sylwester! Jakie plany, dziewczyny? My z Małym raczej w domku. Tak sie zastanawiam czy nie wystraszą go petardy? Jak u was z tym było?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X