Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ja karmiłam do roku, a potem nie było jakiś strasznych dramatów że nie ma cycusia.

    Olcia-koniecznie daj znać jak już będziesz wiedziała jaka płec


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
      Ja karmiłam do roku, a potem nie było jakiś strasznych dramatów że nie ma cycusia.

      Olcia-koniecznie daj znać jak już będziesz wiedziała jaka płec
      Agatko! A długo Ciebie Karolinka w nocy męczyła jak karmiłaś ją cycem? I wogóle jak się odbyło odstawienie? Muszę sie psychicznie nastawić

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        witaj wawrzolini
        czesc czacza my sie chyba jeszcze nie znamy
        Jestem sloneczko tylko moj luby siedzial 4dni w domu nasciagal programow i nam zmiejszyli transfer,na dodatek zarazil mi malego kataremwprowadzaj nowosci jak najszybciej,ja co prawda probowalam ale moj maly do tej pory wcina same kasze,zupki,bula,kabanos i czasem jajecznica czy parowka.Gotowalam tez sama podobnie jak atus tylko kroliki itp.w sloiku
        Atus super sprawa z tym basenem,a mozna isc bez karnetu zeby zobaczyc jak dziecko zareaguje moj jest juz duzy i roznie moze byc,jego tato ma fobie wejdzie po kolana i koniec








        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          http://www.cityzenclub.pl/go.live.ph...ywidualna.html asiu tu masz o pływalni awf. Ale szczerze mówiac pojechalabym tutaj http://www.akwenczerwonak.pl/pl/plywalnia/cennik.html
          Jak małemu sie spodoba to mozesdz go zapisdac na zajecia na awfie. czy gdzie tam masz blisko basen Ja jestem baaaardzo zadowolona.
          Ide na Ule, bo Misia zasypia i nie mogę stukać w klawiature.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Ira, we wtorek wieczorem idę na usg. Jak się dowiem to Wam napiszę. Też już jestem ciekawa.

            Znalazłam warsztaty z Pawłem Zawitkowskim na temat opieki nad maluszkiem... choć wy to macie już duże dzieci i nie wiem czy będziecie zainteresowane Ale jak coś to dajcie znać

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              melduje sie cala i zdrowa hahahahah
              dojechalam do ząbek i wrocilam buhahahaha


              a tak powaznie to zabieram sie za prasowanko

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Irenko-Tak do pół roku to dosyć często wstawałam do niej, potem coraz rzadziej, około 2 , 3 razy... z tym że ona dużo tez jadła w dzień... więc nie martw się pewnie niedługo coraz rzadziej będziesz karmiła w nocy...

                Co do odstawienia to jak skończyła rok chciałam ją przystawić do piersi do prostu nie chciała więc pomyślałam jak nie to nie i czas na butelke.
                Z tym że w dzień też już piła z buteleczki. Wszystko się fajnie ułożyło, i nie było płaczów że mamusia nie daje już cyca.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Cześć Dziewczyny. Ja dzis sama siedzę w domku, bo mąż ma "wychodne".
                  I martwię się troszkę o zdrowie Łukasza, bo własnie przed chwilą sie obudził z płaczem i troche pokasływał. Tak jakby cos mu w gardle przeszkadzało. I dzis tak ze 3 razy zakasłał. Niby nic, ale nie chciałabym by się rozwinęło. A jeszcze wczoraj się cieszyłam, że od lata nic go nie wzięło.
                  Mysmy rozstanie z butelką mieli nadzwyczaj łatwe. Łukasz sam odmówił piersi po tym, jak mu dwa razy na noc podałam butelkę. Miałam dość wstawania w nocy co 2 , a nawet 1,5 godziny i postanowiłam dać kaszkę. Wcześniej jadł co 3 godziny i jakoś to znosiłam. Po 2 dniach rano Młody odmówił ssania i o 11-tej sie ugiełam i zrobiłam mieszankę. Był zachwycony. A miał pół roku.
                  Z jednej strony było mi żal, ale z drugiej ominęły nas problemy z odstawienim.

                  Olcia, brawo za odwagę. Ja po tylu latach mam pietra, jak muszę jechać samochodem do centrum. Zwłaszcza most Grota mnie przeraża ze swoimi 4 pasmi, z których muszę dwa w prawo zmienić. Brrrr, zwłaszcza jak jest ciemno, to twierdzę, że dojadę na Żoliborz.

                  Ira, masz zacięcie. Bo rozumiem, że do pracy wróciłaś, a jeszcze chcesz utrzymac karmienie. Fakt, Filipowi na zrowie to wyjdzie, zwłaszcza zimą, ale masz zdrowie, dziewczyno.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    [B]Ira[/], masz zacięcie. Bo rozumiem, że do pracy wróciłaś, a jeszcze chcesz utrzymac karmienie. Fakt, Filipowi na zrowie to wyjdzie, zwłaszcza zimą, ale masz zdrowie, dziewczyno.

                    Damy radę. Wyspałam się przez 6 miesięcy, bo Filipek do tej pory tylko 1 czy 2 razy sie budził. Teraz jakos go wzięło z tęsknoty . Ostatnio go troche oszukuję. Jak się przewraca na boczek i otwiera dziub w oczekiwaniu na cyca to wciskam mu smoczek(którego tak normalnie nie ssie) i zasypia . Wycwaniłam się
                    Piekna pogoda sie zapowiada. Spacerek obowiązkowy.
                    Pozdrawiam was dziewczyny

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Asia na początku przestawiłam się Tobie, też mam na imię Asia

                      dziewczyny, jakie macie krzesełka do karmienia?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja mam drewniane krzeselko a ta podstawa co je potrzymuje pozniej robi jako stolik




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Czyzby dzis Oliwia miala swoje świeto
                          Niech w urodzin Twoich dzionek,
                          przepieknie spiewa skowronek,
                          najpiekniejsze kwiaty rozkwitaja,
                          wszystkie marzenia sie spelniaja
                          i niech towarzyszy Ci radosc zycia,
                          a kazdy dzien prawdziwie zachwyca.








                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            dziekujemy bardzo




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Ja tez mam to krzeselko co sloneczko,wczesniej mielismy takie duze ono bylo o tyle lepsze ze mlody siedzial razem z nami pzry stole,ale byl starszy to za bardzo wariowal i musialam zmienic i sobie je chwale .
                              Dzieki atus juz po raz kolejnyjak mlodego wykuruje i skonczy sie ten sajgon z przeprowadzka to sprobuje,bylismy na placu zabaw w salonie meblowym kolo tesca zrobili,organizuja tez urodziny dla dzieciakow,mlody sie wyszalam jak trzeba a mi zostaly siniaki na kolanach bo musialam latac z nim po tych rurach,z dzieckiem do 3lat wchodzi osoba dorosla fajna sprawa(8zl godz)dla dzieci








                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                sloneczko jak przygotowania o ktorej impreza?








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X