Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć Dziewczyny.
    Od wieków tu nie zagladałam, ale jakoś czasu ciagle brak. Albo siły na net.
    Witam nowa Mamę. W zasadzie to przydałoby się kilka nowych Mam żeby to forum w miarę aktywnie funkcjonowało. Bo widzę, że nie tylko ja po powrocie do pracy nie mam zbyt wiele czasu na pogaduchy. A przeciez kiedyś, dawno temu, codziennie niemal byłam na forum.
    No cóż, na szczęście jeszcze kilka dziewczyn dość często pisze. No w sumie to trzy....

    Ola, spóźnione życzenia Najleprzego. I niech mąż wraca na święta. Choć to w sumie dobrze, ze pracę ma, szkoda tylko, ze z wyjazdami sie łączy.

    Grabusia, fajnie, że w pracy jest miło. Oby tak zostało.

    Agatko, trzymam kciuki za tę pracę w dziekanacie.

    A co u nas? Tak krótko to praca, dom, praca. I tak w kółko.
    Teraz akurat w domu siedzimy z Łukaszem i jakim wstrętnym wirusem, który męczy Łukasza wymiotami. Dziś wreszcie bylismy u lekarki, bo poczatkowo sądziłam, ze to może zatrucie czy niestrawność. No i do końca tygodnia znowu w domu.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Moniś zdrówka dla Łukaszka.
      My też w domu do końca tygodnia. Mała ma kaszel... niestety nie udało się doleczyć na biegająco i teraz siedzimy w domu. Oskrzela póki co czyste (puk puk - odpukać). Więc syropki mamy i nakaz siedzenia w domu...

      A ja tu rzadko zaglądam, bo w sumie nie ma co poczytać szkoda... bo fajnie było... wprawdzie na spotkania już tak nie ma czasu... ale chwilę na neta zawsze znajdę... jak nie codzień to choć co drugi czy jakoś tak... taki mam nałóg - muszę się czasem odprężyć po ciężkim dniu

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Cześć mamunie,

        Monis super że się odezwałaś i częściej proszę pisać

        Zdrówka dla Łukaszka i Justynki.

        A u mnie z pracą coś się ruszyło i idę we wtorek na rozmowę więc trzymajcie kciuki.

        Grabusia a co u Ciebie??? Zapracowana jesteś wiemy ale wpadaj do nas, poniedziałki przecież masz wolne


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ola, nie tak łatwo zmobilizować się do posiedzenia w necie, jak przez cały dzień w pracy bezustanie przy kompie siędzę. W domu odpalam go, jak już musze. Np. rachunki musze popłacić. Rok temu w pracy miałam zawsze chwilkę czasu na "głupotki", ale od jakiegoś czasu co najwyżej prywatna pocztę sprawdzę.
          A na "dowód", że mówię prawdę wyznam, że mam niezrzucone na kompa zdjecia z aparatu jeszcze sprzed świąt Bożego Narodzenia!!! A wszystko przez to, że zupełnie nie mam czasu i chęci zrobić porządków w archiwum na dysku. Poobiecywałam rozesłać ludziom rózne fotki, ale nie mam kiedy za to się zabrać.
          Dziś zasiadłam, bo małżonek z kumplami wyszedł do jakiejś knajpy na mecz. Ale tez kusiło mnie łóżko i może pilot od tv. A oczy juz mam na zapałki.

          Agatko, i jak po rozmowie? Mam nadzieję, że dobrze. A jesli nie to, że wkrótce dobrze się ułoży.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Ja dziś wróciłam do pracy. Ciężko tak małego w żłobku zostawić, ale też i mi jest nie jest łatwo się wdrożyć w obowiązki. I to tego rozchorowałam się


            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              to powodzenia w pracy i wytrwalości związanych ze żlobkową aklimatyzacją będzie dobrze







              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No właśnie Agatka - jak tam z pracą?

                U nas tatuś wrócił, więc jest wesoło

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Z pracą niestety nic nie wyszło, ale nic jak nie to to inna.

                  Na razie przemyślałam i nie opłaca mi się iść do pracy bo całą pensje muszę oddać niani, może od września się coś zmieni jak Hania dostanie się do żłobka.

                  Chciałam Wam złozyć życzenia Pogodnych,Wesołych, Radosnych Świąt Wielkanocnych a w poniedziałek mokrego Dyngusa


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Staropolskim obyczajem
                      dużo szynki życzę z jajem.
                      Niech zające i barany pospełniają wasze plany,
                      niech to będzie czas uroczy
                      życzę miłej Wielkanocy!
                      Attached Files
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Ania moja kumpela z liceum szukała pracy jako opiekunka ostatnio


                        A ja mam MEGA problem... Ma On 6 tyg...
                        Od pewnego już czasu spotykam się z Piotrem i od lipca chcemy razem zamieszkać... A tu psikus bo jestem w ciąży... On jest szczęśliwy, ja już nie... Mam Miśkie, rozwód do przeprowadzenia... Chcę usunąć, ale nie ma odwagi by to zrobić... Boję się powiedzieć rodzicom... Boję się strasznie...

                        Poradźcie co zrobić
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          atusia a czego konkretnie sie boisz??

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Wszystkiego... Mam już jedno dziecko....
                            A Że rodzicom w ojcu już nie spojrzę, to nawet nie wspomnę...
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              kurcze a to wstyd miec drugie kolejne dziecko?? nie chcesz rodzenstwa dla mlodej ? mowisz ze tata sie cieszy a co on na to ze chcesz usunac? chcecie ze soba zamieszkac czyli to cos powaznego a on pewnie chce miec dziecko

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                atusia wiem że możesz się bać bo nie planowałaś tego tak nie myślałaś o kolejnej ciąży tym bardziej że masz tyle problemów i innych spraw na głowie ale proszę cię spójrz na to z innej strony że twój partner się cieszy więc to znaczy że chce być ojcem i mieć dziecko to dziecko z tobą tak?? więc nie powinnaś pozbawiać go tego prawa tylko szczerze porazmawiać i powiedzieć mu o swoich obawach i na pewno jakoś dojdziecie do jakiegoś rozwiązania... i bardzo cię przepraszam że to napiszę ale nie powinnaś zabierać temu dziecku życia bo to nie jego wina że zostało poczęte nie którzy nie mogą mieć takiego szczęści jak ty albo muszą się o nie bardzo długo starać trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że wszystko ci się ułoży....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X