Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    100 lat dla Karolci !!!!!!!

    Agatka jakoś się zgadamy Ja też mam tanią dentystkę, na włochach, bierze 80 zł za plombę i da się dojechać miejską komunikacją, więc nie jest źle Tyle że daleko i szczerze mówiąc jak Andrzeja nie ma to boję się małej zostawiać na tak długo z kimś, bo ona zupełnie nie przyzwyczajona...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      itka-ale jak to się stało??? teraz strach wypuszczać dzieci na dwór. Skąd w ogóle biorą się takie dranie??!!!

      za nami drugi dzień adaptacji. Było fajnie. Chłopcy zadowoleni, więć jest nadzieja przed jutrzejszym dniem

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kasia-wyszedl z domu go zaczepili we trzech,odpyskowal cos i stalo sie gdyby sasiadka nie wyszla i nie przegonila to nie chce mysleć co by moglo byc...
        powodzenia dla chlopców na jutro)







        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olcia - DOPRAŁY SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          a dla mniej wtajemniczonych - moja Justynka dziś raczkowała po chodniku i co ją podniosłam to ona spowrotem na czworaka a była wystrojona w jedne z lepszych spodni na wizytę do ciotki

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.



            100 LAT KAROLINKO I DUZO USMIECHU ŻYCZY E-CIOTKA AGATA Z FILIPKIEM.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Zaprowadziłam chłopców. W momencie, gdy zabrała ich Pani, zaczęli płakać. Ja po chwili też (na szczęście przy dzieciach trzymałam się dzielnie). Cały czas moje myśli krążą koło dzieci, tego co robią, jak im tam jest... byle do 14:00

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Kasiu jesteś dzielna, dasz radę, nie raz zostawiałaś chłopców na dłuższy czas (np wakacje) więc szybko się przyzwyczaisz do rytuału, gorzej będzie ze mną, do przedszkola dopiero za rok a już przeżywam to razem z rodzicami tegorocznych przedszkolaków
                ja od piątku zaczynam Mini Przedszkole w naszym Klubie Malucha i chcę załatwić by oprócz piątków Amelka mogłaby przychodzić jeszcze w jakiś inny dzień, wtedy bym ją już zostawiała (chyba )
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  dziewczyny - czy mogę prosić o głos na nasze zdjęcie?
                  http://www.bebiko.pl/home/konkurs/12...ia/zdjecie/654
                  chyba można codziennie
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Dziękuje w imieniu Karolinki
                    Grabusia Kubuś superowy Karoli bardzo się spodobał


                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Rozmawiałam z przedszkolanką. CHołopcy podobno płakali na początku przez około pół godz, a później przed leżakowaniem- noe chcieli się położyć. Cała reszta była ok. Cały czas musieli być razem: siedzieć koło siebie, bawić się razem itd. Gdy nas zobaczyli w momencie odbierania, Miłoszek bardzo się ucieszył, a Dawidek strasznie rozpłakał- z tęsknoty za mną. Ale po chwili powiedział do przedszkolanki: "do zobaczenia jutro", a po chwili "dziękuję bardzo" byłam w szoku.

                      W nagrodę od razu po przedszkolu pojechaliśmy na plac zabaw, a późenij do domu po 2 niespodzianki; 2 duże wozy strażackie- byli zachwyceni.

                      Ja spędziłam cały czas pobytu dzieci w przedszkolu w Ikei i Auchan. Na niczym nie mogłam się skupić, a tak przynajmneij zajęłam czymś myśli.

                      czacza- chciałam głosować, ale nie wiem, czy mój głos jest zaliczony. Możesz to jakoś sprawdzić??? jestem zalogowana, więc powinno być ok.

                      A jak głosowanie na mój plac zabaw???pamięta Ktoś jeszcze poza Itką, która obdarzyła mnie hasłemprzez miesiąc podskoczyliśmy o 126 miejsc-niezły wynik
                      http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/1311

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        "E-CIOTKA" - padłam ze śmiechu

                        Kubuś superowy Przynajmniej Agata pomyślała o jakimś ładnym obrazku

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Pewnie ze pomyslałam , mam duzo inwencji twórczej , i też bardzo mi sie ten kubus podoba
                          Dlaczego smieszy Cie moja e-ciotka, to najlepsze określenie dla mnie chyba w tej sytuacji
                          Wczoraj uprałam sobie dywan dobrze ze nie czekałam do dziś bo pogoda do bani wczoraj chociaz troche słoneczko swieciło.
                          Filip lata i ciagle woła mama tu , musze siedzieć z nim sie bawić, teraz mi chwile odpuscił to coś wam nabazgram zeby stronki nie świeciły pustkami.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            kochane zagłosujecie, można codziennie

                            http://www.bebiko.pl/home/konkurs/12...ia/zdjecie/654

                            kasiu chyba zagłosowałaś
                            Last edited by czacza; 02-09-2011, 13:31.
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hejo po weekendzie, widze pustki ale pogoda dopisywała to nikt nie siedział w domciu, my wczoraj też bylismy w Forcie Bemowo , Fiful wybawił sie za wszystkie czasy a potem jeszcze miał niespodzianke bo przyjechało szwagrostwo z Szymciem wiec był cały szczesliwy.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                My też korzystamy z ładnej pogody... oby tak jak najdłużej Ranki już bardzo zimne, ale popołudniu cudownie

                                Napiszę Wam coś śmiesznego... moja Justynka bardzo się wstydzi facetów... okropnie. Ostatnio przyszedł mój brat, to godzinę płakała, dopiero przy teletubisiach się uspokoiła i udobruchała... generalnie po dwóch godzinach odżyła... w sumie to jak oni się już zbierali... ALE... byłyśmy wczoraj na spacerku i zobaczyła chłopaka jak wsiadał na motor, wkładał rękawice, kask... to mu wysyłała buziaki mało nie padłam ze śmiechu - co dobra bryka robi z kobiety....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X