Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Grubusia tzn że nie chcesz więcej dzieci???

    Ja nie wyobrażam sobie jak to możńa mieć 1 mimo że JULKa byłą jedynaczką 6 lat


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hehe no może i tak... ale ja Wam powiem, że mam wrażenie że z czasem coraz mniej nadskakuję... na początku to też jak mała się tylko przekręciła to ją lulałam żeby tylko się nie obudziła A jak się od niej wyniosłam z pokoju to teraz jest spokój jak nie płacze to nie idę z czasem trochę mi przechodzi... przy drugim z pewnością mniej bym się przejmowała... tego jestem pewna ale nie wiem czy sprawdzę... póki co takich planów nie ma póki co plan jest iść do pracy

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        OLa to życzę Ci znalezienia szybko fajnej pracy i takiej żebyś mogła mieć córcię przy sobie

        No ja też już muszę iść do pracy bo czasem mam dośc płaczu i wycia


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Już mam. Mam nadzieję że nie zapeszam Jak się sprawdzi to napiszę co i jak

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hej ja tez na polnej rodzilam
            ale starszego czyli w1997i bylam zadowolona.
            malego na lutyckiej i bylam baaaaardzo zadowolona poród rodzinny te sprawy jesli jeszcze bede rodzic-czego nie wykluczam-to na lutyckiej wlasnie
            a co do wypadu do zoo to chetnie ale taka jakas wypluta ostatnio chodze zmeczona ciagle mdlo mi ale @mialam wiec nie wiem co ze mna...







            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              kasia i morelka co z jutrem? ma niby być ładnie, zgadajmy się jeszcze jutro rano, możemy ustalić na priv i kto będzie ten będzie
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Majajulcia , no cóż chyba nie jestem do tego stworzona , kocham swojego skarba ale wolałabym już nie miec wiecej dzieci , zresztą jak kupimy mieszkanie to raczej nie stac mnie bedzie nawet na waciki a co mówić na wychowanie drugiego brzdaca, ale mój maż ma w planach córeczkę więc nie bedę się zarzekać, a takie mamuśki jak Ty to podziwiam, zreszta wszystko jest chyba kwestią przyzwyczajenia i dobrej organizacji.

                Olenko , powodzenia w pracy i czekam na newsy jak Ci idzie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej
                  ja dziś odpadam
                  źle się czuję, a i jeszcze M. ma przyjechać i musimy zrobić zakupy dla małego, bo w niedzielę kończy 2 latka
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Grubusia jak to nasz kolega (mój i męża ) nam powiedział 3 dziecko nie jest już takie drogie w utrzymaniu 3 ziemniaki więcej i po kłopocie
                    ale wiesz ja chciałabym kiedyś syna i choć mowię że nie chcę więcej już dzieci bo mi ostatnio dają w kość to wiem ż eza jakiś czas będę tęskiniła za byciem w ciąży za karmieniem cyckiem za tym nieziemskim zapachem noworodka itd

                    no ale w obecnej sytuacji muszę iść do pracy i musimy postawić sobie wreszcie ten dom ale kiedy to będzie nie wiem; dziewczynki rosną i niedługo za 2-3 lata Julka raczej nie będzie chciała z młodymi w jednym pokoju więc Cię doskonale rozumiem

                    U nas słonko wyłazi zza chmur więc pewnie wybędziemy na jakiś placyk


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      kurde my już chyba nigdy się nie spotkamy... lato minie i dupa z tego będzie
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ja coraz częściej myślę o powrocie do pracy.. w planach powrót w styczniu... ale może uda się wcześniej... zobaczymy..mam momentami dość tego samego wiecznego sprzątania..gotowania.. itd.., kocham moje dziewczynki najmocniej...ale przychodzą momenty.. ze chciałabym pomyśleć trochę o sobie, pobyć z ludźmi.

                        Majajula
                        u nas stop z dziećmi... gdybym wiedziała ze na 100% będzie chłopiec to może może bym się skusiła...ale tak się nie da więc wystarczy mi dwójeczka

                        Ola a pamiętam że ty pracowałaś w przedszkolu, nie wracasz tam?

                        Olcia fotki super, zazdroszczę urlopu , mój dopiero we wrześniu.


                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelkaa - no to wszystkiego najlepszego. Widzę ,że rocznikowo tak jak Pan-Jan.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Czacza na pewno się spotkamy musimy coś w końcu zrobić z tym..

                            Denaris dziękuję
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Tylko Wy z tym spotkanie nie zapomnijcie o mnie! Numer macie, na FB też można pisać :P
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia ja Twojego nr nie mam :P wiec dawaj na pw jak tam wgl u Ciebie?
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X